O czym chcesz poczytać na blogach?

Racing games

TEKSTOGRAM

Debiutów muzycznych tego roku. Owiany nutą tajemnicy i szczyptą kontrowersji wokół wokalistki, którą posądza się o marketingową manipulację i podejrzewa o liczne operacje plastyczne. Abstrahując już od plotek na temat samej Lany Del Rey, trzeba przyznać, że nie da się przejść obojętnie obok jej głosu ani oderwać od niej wzroku, gdy śpiewa. Świadczy o tym rekordowa liczba 2 milionów odsłon na YouTubie jej (ponoć) amatorsko wykonanego teledysku do piosnki "Video Games".

 

 

Chinese Man to francuska trip-hopowa formacja muzyczna, która powstała w 2004 roku. W ich twórczości można również doszukać się elementów z muzyki funk, jazzu, dubu i reggae. To wszystko co Bobinka lubi najbardziej!

 

Chinese Man - Racing With The Sun

Blog jarek10001

Jednak z użyciem rowerów na kołach najwyżej 20-calowych, posiadających wzmocnioną i bardzo uproszczoną (bez przerzutek) konstrukcję. Poza tym rowery BMX mogą mieć dowolny typ konstrukcji, masę i geometrię.
Wyścigi BMX racing
Powiększ
Wyścigi BMX racing

Klasyczne zawody BMX są rozgrywane podobnie do motocyklowych zawodów przełajowych (tzw. motocrossu). Wszyscy zawodnicy startują na raz z odpowiednio szerokiego pasa startowego a.Są zafascynowani przez pokazy AC.

W ostatnich latach zagrał w różnych pokazach w różnych krajach:

-Hiszpania (Spuperbike World Championship)
-Włochy (Ducati Weekend)
-Japonia (Extreme Games)
-Kanada ( Championship World Freestyle)

W 1998 AC wygrał European Stunt Riding Championship. Z powodu wypadku którego doznał w 1999, mógł uczestniczyć tylko w dwóch mistrzostwach. Jednak rok.

bmx-kuba.blog

BMX przeżywał swój największy rozkwit. Powstawać zaczęły nowe trendy, firmy produkujące sprzęt i ciuchy dla tego typu rowerzystów. Ogólnie mówiąc powstała cała otoczka dotycząca BMX'a. Powstawały także nowe miejsca do jazdy( tory racingowe, dirt parki oraz bike parki). Ewolucja tego sportu pociągnęła za sobą również pojawienie się nowych stylów jazdy, takie jak half pipe czy flatland(Freestyle). Na ewolucje na rampie największy wpływ wywarł Matt "Condor" Hoffman,.

Jakimi są ochraniacze. W USA tor do racingu ma prawie każde większe miasto, a także nie brakuje ich w małych miasteczkach. Są organizowane na skalę światową zawody w dircie : ABA king of dirt czy najpopularniejsze na naszym kontynencie- X - Games z przejazdami streetowymi. Polska pod względem rozwoju BMX'a jest niewątpliwie zacofana. Pocieszajmy się tylko tym, że w Stanach byo tak 20 lat temu co oznacza, że wszystko jest na dobrej drodze.

anka920506.blog.interia.pl

Od rzeczy które przynoszą nam radość i sens życia... Jeremy Lusk lat 25.  Hardcorowiec z krwi i kości. Żył tak jak chciał, zginął robiąc to co kochał. W ciągu ubiegłorocznego sezonu udało mu się zdobyć złoty medal na X Games, jednych z najbardziej prestiżowych zawodów na świecie... jeden z moich ulubionych, poza Travisem Pastraną...

Dziś piąta rocznica śmierci Janusza Kuliga, który zginął przez... niezamknięty szlaban na przejeździe.

[skąd ja to znam w przypadku kończyny górnej] jeździ dalej na światowym poziomie. Dla mnie zawsze pozostanie najlepszym alpejczykiem na Ziemii... i ten charakter walki, chyba ja też coś z niego mam...

Od 20.00 mecz Real Madryt- Racing Santander

HALA MADRID!

 

.