O czym chcesz poczytać na blogach?

Rachunkowość finansowa

Porady, poradniki i ciekawostki

- moim zdaniem - jest moduł do rozliczeń kilometrówki. Jak ktoś ma samochód w firmie jest to kapitalna sprawa.

Jeszcze jedno - program z czystym sumieniem mogę polecić osobom początkującym w księgowości. Posiada znakomitą opcję zapisów próbnych - daje to możliwość wykonania księgowości a przy sprawdzeniu i naniesieniu poprawek bez potrzeby robienia korekt. Takie "cofnij".

doradztwo podatkowe Warszawa - tekst jest OK
Znazlazłem także doradztwo podatkowe Warszawa
doradztwo podatkowe Warszawa też jest ciekawie opisany temat
Wpis inspirowany jest również doradztwo podatkowe Warszawa

Tagi: Doradztwo podatkowe Warszawa księgowość rachunkowość
10:35, poradmix

Warszawę. Za działkę o powierzchni około tysiąca metrów kwadratowych musimy zapłacić ponad milion złotych (ok. 1200Zł/ m2). W znacznie korzystniejszej sytuacji są mieszkańcy mniejszych miejscowości, gdzie działkę budowlaną w dobrej lokalizacji można nabyć za 100zł/m2 (woj. śląskie). Mimo dużego wydatku w porównaniu z zakupem mieszkania, jeśli mamy odpowiednie środki finansowe, warto decydować się na budowę domu. Podniesie się nam standard życia i zyskamy możliwość spełnienia marzeń.

zakładanie ogrodów Warszawa - to całkiem niezłe
Polecam również zakładanie ogrodów Warszawa
Wpis inspirowany jest również zakładanie ogrodów Warszawa
zakładanie ogrodów Warszawa też jest ciekawie opisany temat 

axel.blog

Szczerzy.
Ja nie jestem.
Jak zzwykle jestem fałyszywy i wiarołomny.
Tak, to ja.
Twój Axel.
Swój Axel.
Chuj wie czyj.
Niczyj.

skomentuj (3)

When Harry met Sally 2009-06-07 08:14:10

Na wstępie pochwalę się, żezaliczyłem rachunkowość. Nie pamiętam, czy dzieliłem się z wami już tą wiedzą. Jeśli jeszcze nie, właśnie to uczyniłem.

Obawiam się, że kolejna misja szukania życia zakończyła się niepowodzeniem. Agencja nie wie, czym należy tłumaczyć taki przebieg spraw. Przypuszczalnie strona finansująca projekt po raz kolejny nie zapewniła środków wystarczających do jego pełnego.

Teraz czas na bardziej przyziemne sprawy. Zastanawia Was pewnie, dlaczego tak długo nic nowego się nie pojawiało na moim blogu. Otóż wcale nie dlatego, że pilnie uczyłem się rachunkowości. Również nie ze względu na zbliżacjące się egzaminy wstępne na studia. Nie jest również prawdziwa informacja, że zajęty byłem nieustannym randkowaniem, grą na ryzykownym instrumentach finansowych. Prawda jest taka, że miałem potrzebę zgnuśnienia w domu. Nie odbierałem większości telefonów. Właściwie telefon przez większość czasu leżał schowany w schowku samochodu, ażeby mnie nie kusił samą swoją obecnością. Czy można żyć bez telefonu? Można, tylko później ludzie pytają się, dlaczego ich olałem. 
W ogóle ludzie do mnie dzwonią.

Blog renata90

    jestem taaaaka zmęczona... Dzisiaj był
    ruski :-( ale jakoś przeżyłam. Matma 
    była oki. Geografia też :-) Nudne dwa
    polskie... W piątek kartkówka z renesansu... buuuu... Potem wynudziłam
    się na historii(jutro kartkówka), nio 
    i rachunkowość... Głupie obliczanie 
    wyniku finansowego... :-( Na w-f nie
    ćwicze więc siedziałam dwie godziny..
    Po szkole jak zwykle kierunek żabka :)
    I weszłam na troche do mojego misia.
    W domciu byłam o 18.30 . 
    Normalnie tak mnie sie nie chce uczyć.
    Ale pewnie nie tylko mnie.

Magic world...

Ale wierzę w niego..
Czas jednak na młodych skoczków..zbliża się wielkimi krokami. Mam nadzieję, że już niedługo jakiś inny polak stanie na podium w którymś z konkursów PŚ.

Na razie trzeba czekać i być cierpliwym.

Kocham skoki narciarskie!!!

Dobrze..więc ja wracam do nauki. W poniedziałek (09.02) mam egzamin pisemny z rachunkowości finansowej a jeszcze nic nie umiem.. Najgorsze jest to, że mi się nie chce uczyć. Kurwa!!!
Ja tak nie mogę pracować!
Następny egzamin jest 15.02 - niedziela - cholera..dlaczego akurat niedzielę będę musiała całą spędzić na uczelni?? Z nauki o państwie współczesnym :)

skomentuj (0)

Mateusz.Chciałabym z radości was wszystkich ucałować (ciekawe czy po jutrzejszych wynikach, też będę miała tak wyśmienity nastrój hehe) ;)
Wysyłam wszystkim internetowego buziaka :-*

skomentuj (1)

Udusić wszystkie rachunki wrrr... 2004-02-16 23:33:00Eh.. i rachunkowość spierdoliła mi humor!!!
Rachunki rachunkami, egzamin egzaminem, wykładowca wykładowcą (debilem ? ), który się zupełnie do tego nie nadaje.

Weszliśmy zadowoleni.. wyszliśmy wkurwieni!!! WSZYSCY!!!

Tak w skrócie można określić mój pierwszy raz oblania egzaminu!!! To będzie moja pierwsza poprawka ( PIERWSZA W ŻYCIU - pomyślałby.

tea time

Niektórzy obrażają się o głupie pierdoły. Bo mama wyszła z pracy i był do zaniesienia sos i zupa, a ja chciałam sobie posiedzieć jeszcze zanim wróciłam do domu, więc wsadziłam z powrotem sos i zupę do lodówki. Po 21ej byłam z powrotem i jak zamknęłam drzwi za sobą to widzę obrażoną minę mamy, bo sos przecież by sie zjełczał a co dopiero zupa.

Gdy się prowadzi rachunkowość trzeba jednak wszystko wprowadzać i SPRAWDZAĆ faktury na bieżąco. Wystawiłyśmy dzisiaj 20 not korygujących od początku naszej działalności z powodu literówek a to w nazwie ulicy, a to w imieniu albo niepełnej nazwie. Nie wiem jak ludzie wpisują dane do bazy. W weekend robimy obchód i będziemy na miejscu zbierać podpisy. KOSZMAR. Ja poprawiam, siostra poprawia po.

Gdy jest nie tak jak trzeba też jest źle. Najchętniej babcia wróciłaby do swojego mieszkania i żeby mama się nią opiekowała, a od czasu do czasu przyszliby ONI.

Maj i czerwiec to najgorsze miesiące pod względem prowadzenia kursów językowych. Właśnie dwie grupy mlodziezowe zostały rozwiązane, pewnie z powodu mniejszej ilości osób uczęszczających, co pod względem finansowym szefowi się nie opłaca trzymać. Po przerwie majówkowej i z powodu ładnej pogody chęci uczęszczania na kursy, zwłaszcza w piątki, są bardzo małe. Zaczyna sie okres urlopów itd.
A ja przechodzę na dietę pozbawioną smażonych mięs. Dzisiaj wątróbka na obiad, nie drobiowa, ale z wczoraj. Zapomniałam popić ciepłą herbatą. I hepię tak śmierdząco, jak nigdy.

anielu.blog

Agnieszka urodziła córeczkę 2003-06-08 20:04:34

A wiec tak- nasi znajomi już są rodzicami i to nieco przedwcześnie, ale wszystko ok! M. zastanawia sie nad porodem rodzinnym po relacji jak było u Nich... Szkoda, ale nie będę nalegać.

skomentuj (0)

egzmainy 2003-06-19 19:15:19

rachunkowość budżetowa, wycena przedsiębiorstwa, restrukturyzacja przedsiębiorstwa, planowanie finansowe. bllleeeeeeee i to wszystko już w sobote!! A ja nie moge sie skupic na nauce, bo:
1.boli mnie kregosłup
2.brzuszek przeszkadza w siedzieniu
3.Dziecię mnie kopie- co jest na tyle przyjemne i miłe, że odrywam się od nauki po to tylko by cieszyć sie tym SZCZESCIEM
czy moi egzaminatorzy będą mieli to na względzie? Obawiam się, że nie. Ale wciąż wierzę.