O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Rachunkowość

strumyk

Po południu, guzik wielki mi z tego wychodzi. Jak widać...obiecanki-cacanki :PP

A w czwartek, czy tam środę, przebiłam samą siebie, "spałam" aż godzinę.
Czasami się dziwię, jak ja funkcjonuję jeszcze? I o dziwo zaliczam to wszystko, co do zaliczenia w szkole. I nie narzekam, nawet dobre ocenki mam w indeksie :)
A co, piątki też mam.
Ot, choćby z tej nieszczęsnej filozofii. Ale to, to już inna bajka była :)
A co ja się będę chwalić, jak przede mną jeszcze rachunkowość i statystyka...
A...a nie wiem, jak to będzie. Póki co, dzisiaj zrobiłam sobie dzień wolny od nauki, bo chyba bym już zwariowała. Ale i tak bedę musiała sobie powtórzyć niemiecki, bo w sobotę egzamin.
Powinnam zdać. :)

A teraz moja ulubiona piosenka Lady Pank...

"Pada deszcz - tak już było wczoraj
"Znowu Ty" - to są twoje słowa
W moich snach - nic się nie zmieniło
Dzień jak dzień - tak już przecież było

dark-ocean blog.pl

Jeśli chodzi o muzykę nazywa mnie satanistka i potępia mój ateizm, no i o moje książki... uważa, że są chore. Ale można z nim wytrzymać. Często gra mi na nerwach, ale on może. Nawet nie miał litości dla mojego obolałego jeszcze niedawno dziąsła. Jarzynko, dziekuję, że jesteś, świrze.
skomentuj (1)


2004-01-12 22:48:27
Po krótkiej przerwie
Sesja zbliża się nieubłagalnie. Nie, że nic nie robię. Robię minimum. Piszę pracę, trochę czytam rachunkowość zarządczą, która mnie absolutnie nie rajcuje (koszty stałe, zmienne, pośrednie, bezpośrednie i inne temu podobne). Zadaniom jak zwykle poświęcam więcej uwagi, choć pewnie na egzaminie ustnym taka wiedza będzie bezużyteczna. Nic nie poradzę na to, że nie znoszę się uczyć teorii. Te same koszty w zadaniach wyglądają po prostu milej. Wolę je obliczać, niż się o nich uczyć. Czas umilam sobie tłumaczeniami z języka angielskiego. Przy odrobinie szczęścia pojawią się niebawem na.

Krolikharryhodowla - bloog.pl


komentarze (0) | dodaj komentarz

Studia z finansów i rachunkowości

sobota, 21 stycznia 2012 8:30
Finanse i rachunkowość studia to przyszłościowy kierunek. W dzisiejszym świecie dobrych finansistów i księgowych brakuje. Kształci się ich co prawda dość dużo, jednakże dobrych fachowców w tych dziedzinach nadal brak.
Finanse i rachunkowość studia to kierunek wciąż popularny, który daje dużo możliwości. Po takim kierunku ma się konkretny zawód oraz możliwość zatrudnienia, gdyż w każdej firmie, przedsiębiorstwie czy urzędzie jest dział księgowości, w którym najczęściej pracuje kilka osób..

Scarlet kiss...

Cóż poradzić.

Na uczelni nas cisną, specjalizacje każą wybierać, koła pisać i w ogóle jest nie fajno :< A ja mam nie dość, ze depreche to jeszcze nic mi się nie chce... choć to chyba jedno z drugiego wynika, a co z czego to już wyższa filozofia stosowana. Na pewno mam jedno koło w plecy, wiem to po prostu, a usłyszę o tym w poniedziałek, gdzie przy okazji będę miała drugie koło... no i we wtorek i środę też, bo trzeba się radować! Środę to praktycznie na pewno zawalę - Rachunkowość... bosz, jakoś ten przedmiot nie chce mi dać się zrozumieć -_- Jak ja w końcu dochodzę do tego co ma być po której stronie to to się zmienia @@ A niby takie proste rzeczy mamy.... Dodatkowo w otoczeniu pozostałych kół nie widzę większych szans na nauczenie się czegoś nowego, czyli będę marnować na zajęciach tlen i papier... biedne drzewka :< Dodatkowo zapisałam się na specjalność... Rachunkowość zarządcza i audyting -_- Nie wiem jak mam tam wyżyć, dodając, ze jest.

Rachunkowość finansowa

Prowadzenie firmy - bloog.pl

Napisać o czymś rozrywkowym ale tym razem znów chcę skupić się na innym temacie. obsługa bhp

Prowadzenie firmy jest jedną z bardziej stresujących i czasochłonnych zadań. Pisałem już o sposobach oszczędności czasu. Warto też oszczędzić sobie stresu i przekazać innym część swoich obowiązków - warto przekazać firmom zewnętrznym np. sprawy BHP czy rachunkowość. Zwłaszcza w małych firmach gdzie nie będzie się tworzyć etatu specjalisty bhp. Oprócz tego chciałbym napisać także o:

Jeśli w firmie dojdzie do wypadku przy pracy to pracodawca ma obowiązek sporządzenia dokumentacji powypadkowej BHP. Jest to dość wymagające zadanie dlatego z pewnością warto w tej sprawie zdać na specjalistów. To tyle..

Od roku 2008, kiedy pękła bańka spekulacyjna w nieruchomościach w USA, mówi się o kryzysie w tym sektorze. Ma on dotyczyć głównie deweloperów, ale także biur nieruchomości, czy instytucji finansowych. prywatna pożyczka pod zastaw mieszkania

Tym co spowodowało taką sytuację na rynku były zbyt chętnie udzielane kredyty hipoteczne, często bez weryfikacji. W Europie ( w tym w Polsce) nie było tak drastycznych spadków cen nieruchomości. Do teraz.

Dość głośno jest w mediach o sytuacji, w Hiszpanii. Znawcy tamtego.

Lavondyss

Pracy na Izbie i pierwszy miesiąc na umowie, a pierwszą w miarę porządną wypłatę na konto przelewałam sobie sama. Z resztą nie tylko sobie. No i wypłacałam ją tym kilku osobom, które dostają do ręki, a nie na konto, też sama. Albowiem dostałam Klucz i w tej chwili do mnie należy kasa, razem z całym dobrodziejstwem inwentarza, w postaci ogromnego stresu i odpowiedzialności finansowej, gdyby cokolwiek i kiedykolwiek…
Dochodzę do wniosku, że moja mama miała rację mówiąc, że najlepiej mi w towarzystwie starszych pań. Zwłaszcza takich jak tu, których rozmowy nie polegają na wyliczaniu, gdzie je boli, a gdzie strzyka, chociaż owszem, są głównie na typowo kobiece i około rodzinne tematy, co w akurat tym wykonaniu mi zupełnie nie przeszkadza. Trafiłam bardzo dobrze i czuję się zadomowiona na tyle, na ile pozwalają mi moje paranoje typu "mnie i tak nikt nie lubi i zapewne obgaduję mnie za plecami".
Oczywiście rachunkowość nadal jest moim koszmarem i czasem mi się po nocach śni, a myśl, o utonięciu w papierach na resztę życia wywołuje u mnie bardzo niemiły dreszcz, ale tragedii wielkiej życiowej jakoś w tym chwilowo nie upatruję, aczkolwiek zdaję sobie sprawę, że to się może w każdej chwili zmienić. No i uśmiecham się głównie w pracy właśnie. Tylko dość często zdarza mi.

ostro-porypanaWracam do domku. Poczta. I tak co pol godziny (a noz ktos odpisal/napisal???). Przed snem taki luk (skajłoker:P)na pocztę. Radośnie zasypiam, bo bilans dzienny meili 10.

Kilka spraw wyjaśnionych. Ale mania pocztowa została. Taki substytut seksu normalnie (marne by bylo moje zycie erotyczne jak to bylby wystarczający substytut;)

Doprawdy. Wracam do finansów. Znalazłam w nich MINIMALNY SENS. Ale przyjemności z czytania NIE MA nadal. Ja nie wiem. Już się ciesze, że mamy poniedziałek, że tyle zaliczen przede mną i w ogóle rozkosznie.
2007-03-05 00:05:51 skomentuj (3)


Są takie dni


Nastąpilo małe sprzeżenie w mojej glówce.

Umówmy się, że wpadłam w.Jakiś fajnych nowych. Najlepiej super ekstra wypasionych. Zastanawiam się czy nie zrobić jak Bee i sobie takiej dziekaneczki nie załatwić. Już i tak obecnie parę spraw jest poza wiedzą moich rodziców.

No nic pakuje się, by załatwić wszystko z wynajęciem i przeprowadzką Krzsztofa Jarzyny (ze Szczecina hehe). Ot takie mam hobby.

A potem... angielski, mse, rachunkowość, progmat, mikro. Kurde jak ja sobie zazdroszcze.

Jak rozumiem makro skopiować sztuk dwa, si?


Aaa i w ogole musze
2007-03-11 11:02:52 skomentuj (0)
Pokolenia

Wczoraj wpadłam w taka tycia depresje tycia. Doprawdy malenstwo to bylo wielkosći WIELKIEGO KANIONU. I skonczylo się nocną.