O czym chcesz poczytać na blogach?

Rachunek zysków i strat

jaknadloni

No ale w głębsza moralność nie wchodźmy, bo nie skończę nigdy.

Dla mnie podejmowanie decyzji to zawsze był rachunek zysków i strat. Jak byłam mała i miałam się zdecydować, czy przyjmiemy do kluby dziewczyn z bazą po lewej stronie ogrodu to.

Oddychając pod wodą...

Tylko się modlę, żeby się utrzymać. Mamy większy zapieprz niż lekarski, demotywujące. Najwyżej, wyleją mnie. Przecież i tak nie chcę tego robić. Choć byłby to cios w moją ambicję.
Co do życia akademickiego. Myślałam, że stereotyp.To, że oddałabym ostatnią koszulę K. brać za wadę czy zaletę. Globalnie to chyba zaleta, lokalnie-wada. Bo robiąc rachunek zysków i strat, wychodzę na tym jak Zabłocki na mydle. Ale w miłości się to chyba nie liczy, prawda?
Zresztą- nieważne.

bocianica.blog.pl


Nie odpisał i zapewne nie odpisze. A mnie naprawdę jest przykro, że nie było nam dane załatwić sprawy jak dorośli. I szkoda mi go, tak na jakąś jego przyszłość, że nie ma jaj.

Jeszcze wczoraj klęłabym na czym świat stoi,.W sobie negatywnych emocji i pluć rozpaczą po ludziach. Ot, tylko tyle, ile potrzeba dla higieny psychiki. Zrobiłam rachunek zysków i strat, zrobiłam rachunek sumienia, autoterapia podziałała przynajmniej w fazie wstępnej. Jestem zadowolona. Nie, że od razu.

leczę duszę z silnego przedawkowania rzeczywistości

Się coś niespodziewanego, na co wcale nie byłem gotowy ani nie miałem ochoty... a może jednak byłem gotowy skoro się stało i dzieje do dnia dzisiejszego?

rok piąty, nowe role które wyznaczyło mi życie nie są proste, ale trwam

skomentuj (0)za a nawet przeciw 2010-09-23 08:22:29


bilans? czy może raczej rachunek zysków i strat?

straty

zdolność do oszukiwania siebie

wiele znajomosci,.

tanczacazwilkami blog

Stoi za mną sztab ludzi, którzy mi pomogą wyjść znowu na prostą.
Wiecie, że Ci ludzie odchodzą ?
Wiecie, że im się znudziłam ?
Ot tak, po prostu.
Stara, zakurzona pozytywka z porcelanową laleczką, cieszyła jeszcze dwa. Huj z nią.
Teraz się przekonuję o tym, że mają rację.
Huj ze mną.
Nie umiem żyć.
Nie wiem jaką strategię obrać wobec tego, co się teraz ze mną i wokół mnie dzieje.
Nie wiem jak się bronić, nie wiem jak.Energię ze słońca, które świeci za płotem sąsiada. Na Wyspie Skarbów jest nam ciężko bo jak nikt inny mamy świadomość rachunku zysków i strat. Czasem jednak zwyciężamy, bo nie od dziś wiadomo, że ludzie z pogranicza mają walory, które nie są dane.

spojrzenie na świat.. zbiór myśli nieuczesanych.. - Onet.pl Blog

(co nie oznacza, ze nie ma kobiet dla których nadal najwazniejsze jest znalezienie męża, założenie jak najszybciej rodziny i prowadzenie domu). Bo ja, prawdziwy męższczyzna, nie będę mógł czuć się jak pan i władca i jeszcze może ta.Sam się do tego przyznał), chce dziś badac jego stan psychiczny? myśle, ze tylko i wyłącznie z politycznego rachunku zysków i strat. bo nie ma żadnego racjonalnego przesłania, ze J.K. dziś jest w "psychicznym dole" i może nie być w stanie.