O czym chcesz poczytać na blogach?

Rachunek uproszczony

Najlepsze Oferty Banków Finansowo.meliorvisus.pl

2012-03-07 Wybierając kredyt na przyszły samochód warto zainteresować się ofertą GETIN Banku
W przypadku, gdy kredyt samochodowy udzielany jest firmie, bank nie wymaga dokumentowania zdolności kredytowej a jedynie oświadczenie o dochodach.
Uproszczonej procedurze przyznania mogą podlegać kredyty w kwocie do 100 tys. zł.
Oprocentowanie jest podwyższane o:
- 2 pkt. proc., jeżeli klient odstąpi od ubezpieczenia AC,
- 2 pkt. proc., jeżeli przedmiotem kredytu jest motocykl.
Aby ubiegać się o kredyt samochodowy w GETIN Banku należy okazać: -.0 Oferta Lokaty miesięcznej 2012-03-03 Lokata Miesięczna w Santander Banku
Warunki wejścia:
- minimalny wkład - 1000 PLN.
- założenie i prowadzenie rachunku jest nieodpłatne.
- odnawialność lokaty zależy od decyzji klienta.
- lokatę założyć można w oddziałach banku.
Warunki wyjścia:
- zerwanie lokaty wiąże się z całkowitą utratą odsetek.
5000 zł w ciągu miesiąca zarobi około 10 zł
inne oferty banków

juma.blog

uproszczony rachunek sumienia 2004-07-05 12:14:11

Czasami ubolewam nad ciągłymi niedomówieniami w moim życiu. Zastanawiam się z czego one wynikają, lecz zawsze jedna myśl przelewa swe wody w mojej głowie, jestem poprostu zasłaba...nie potrafię powiedzieć wprost czego oczekuję od ludzi i nie potrafię powiedzieć im jeśli.

Who I am...?

Osiąga maksimum, że ciągle, zamiast spokoju, tulącej czułości mam niezrozumienie. Że ileś tam miesięcy wspólnych planów wiszą od jakiegoś czasu na kołku wątpliwości...
Stres podobno zabija. Więc, trzy miesiące stresu, to trzy lata życia mniej? I pewnie wtedy, gdy najbardziej tego będę potrzebował? Los zawsze wypisuje rachunek w swoim najbardziej ulubionym czasie.

Wszyscy ode mnie czegoś chcą. Zajmij się, pomóż, zrozum, opowiedz, wyjaśnij, zorganizuj, załatw. I robię to, bez szemrania. Lecz są chwile, gdy po prostu potrzebuję przystani. Kolan, na których mogę położyć głowę i... poczuć delikatną dłoń na włosach. Nie dotyk. Ale.Oscypek zarzucany, oscypek.. tfu!!
Jak tak dalej pójdzie, poszukam konia, pójdę do stajni i nażrę się siana!!!

- co robimy dzisiaj - pytam dzieciaki - możemy pojechać na kulig, chcecie?
- nie, huralna odpowiedź, wolimy na narty.

No i niejako wymyślanie atrakcji dla dzieciarni zostało nieco uproszczone.

Inna sprawa, że wszyscy jesteśmy w szoku, że jedynym problemem zjechania z górki jest chwilowa niepewność Maleństwa, czy to jest na pewno wysoko, bo chyba ma lęk wysokości. Potem nie ma. Za to zjeżdża ze śmiechem.

Córka Brata ma 5 lat. I jest całkiem mała, śliczna, uparta i wszędzie jej.

Kefir 2010 – szczepionki, pneumokoki, HPV, terroryzm władzy, media i społeczeństwo, NWO i polityka

  Zauważyłem: ciągle przeżywałem szok). Ostatecznie – nie jestem aż tak zdemoralizowany, aby można było mną manipulować.:)

  Odpowiedz
 • wizzgaa powiedział/a

  “okazaliśmy wam łaskę ” > nie mieliście innego wyjscia ! Zastanów się bo alboś młody albo uproszczony. Jeszcze niedawno czytajac twoje posty , myślałam , że mówisz do rzeczy . A tu.

  « Jeszcze o ACTA – bardzo ważne teksty. ACTA to największy przekręt w dziejach Polski. Stop ACTA, ACTA referendum, ACTA podpisy
  Zamach CIA w Gwatemali. Nielegalne operacje CIA, przestępczej organizacji »
   

 • bergamuty.blog

  Tego, co będzie. Każde działanie prowadzące do planowego osiągnięcia celu musi również zostać przepuszczone przez maszynkę rozumowania logicznego. Dlatego właśnie ja nie mam marzeń, tylko plany. To zachwycające i niebezpieczne, że do całego schematu życia jako dążenia potrzebny jest tylko zwykły KRZ (Klasyczny Rachunek Zdań). Jest tylko jednen problem, który nazywam barierą niespełnialności. Chodzi tu o predestynację (wg. Hrabiego) zwaną przeze mnie inaczej, bo elementem przypadkowości. Jest on powodowany przez losowy przebieg interakcji, niezbędnej do realizacji planu. Nie żyjemy na pustyni, stwierdzam z żalem. Jedynym.

  2009-02-27 23:00:59

  Więc jesteśmy tu po coś. Mnóstwo ludzi powie,że po to, żeby zostać zbawionymi. Nie rozumien za co/ od czego/ po co, ale niech będzie. Chcę się dzisiaj zmierzyć z moim subiektywnym widzieniem kwestii zbawienia. Rozmyślania zacznę od kulawej i uproszczonej do najbardziej niezbędnego aspektu definicji, jaką sobie na własne potrzeby stworzyłam. Zbawienie to zmiana poziomu istnienia na najwyższy możliwy dla człowieka, to osiągnięcie Wszech-stanu rozumienia, czucia i postrzegania. Jak bezpośrednio z niej wynika- proces/stan zbawienia nastawiony jest na odbieranie.

  Spojrzenie.

  Blondynko?! 2008-01-03

  Stereotyp

  Stereotypy (z gr stereos = 'twardy', typos = 'wzorzec, odcisk') - konstrukcja myślowa, zawierająca komponent poznawczy (zwykle uproszczony), emocjonalny i behawioralny, zawierająca pewną wiedzę na temat innych ludzi czy grup społecznych. Stereotyp przyjęty może być przez jednostkę w wyniku własnych obserwacji, przejmowania poglądów innych osób, wzorców przekazywanych przez społeczeństwo, może być także wynikiem procesów.

  Sytuacja ta ma cechy pewnych syndromatycznych zachowań autodestrukcyjnych.

          Co człowiek sobie myśli przed śmiercią? Czasem nic bo nawet nie wie ze śmierć jest bliska. Czasem o tym jakie jego życie było i czy mógł je przeżyć lepie. Czasem ostatni rachunek sumienia. A jeśli człowiek wie ze umrze a śmierć nie jest mu przeznaczona? Chodzi tu o samobójców. Dlaczego ludzie to robią? Przyczyn jest kilka  jedni chcą być zauważeni inni nie radzą sobie z problemami w życiu. Jednym się wydaje ze świat bez ich osoby był by lepszy. I Czasem tak.