O czym chcesz poczytać na blogach?

Rachel weisz

czekamnacos.blog

Akcentem i angielscy grający w Stanach po amerykańsku. W tej roli syn marnotrawny powracający co jakiś czas do Anglii, nasz stary znajomy który poruszył Alicję Curuś i się zmył, czyli Colin Farrell (na marginesie doskonały aktor), oraz Rachela Weisz. Hollywood jest pełne angielskich aktorów, o których Amerykanie myślą że są ich ziomkami. Lubię tą ciasną Anglię, ciasną w mowie i ciasną w zabudowie (patrz: Londyn). I lubię jak pojawia się taki powalający swą flegmą,.

Nasze myśli - moje i jego...

Czasem go oglądałam.
Może i jestem laikiem w zakresie filmów, ale na pewno znam się trochę na reżyserach i aktorach. Tak więc spokojnie mogę powiedzieć, że lubię filmy Tima Burtona czy Guillermo del Toro. Cenię Natalie Portman i Rachel Weisz, fascynują mnie postacie kreowane przez Johnny'ego Depp'a, ubóstwiam grę aktorską Nicolasa Cage'a czy w końcu jestem całkowicie pod każdym względem, całą duszą oddana Lievowi Schrebierowi i Peterowi Stormare. Dlatego też w.

skrawek nieba

Dużych zysków. Kobieta, Europejka, zaangażowana w pomoc, bada i obserwuje przebieg nieuczciwych procedrów śledząc mechanizmy i odkrywając zbrodnie - i ostatecznie ginie. Kobieta - o niezwyklej dynamice osobowości (wspaniale zagrana przez Rachel Weisz), emanująca energią, czystym pragnieniem przemiany niesprawiedliwości. Działa, ma cięty język, wpycha palce między drzwi i zostaje zabita. Poruszający jest obraz kobiecej siły, energii, nawet sprytu, która jednak zostaje ostatecznie.

travis - blog filmowy

Aktorskimi, prowadząc podwójna grę – z widzem i ze sobą. Andy Garcia, z początku wręcz trudny do rozpoznania, przypomina w tym filmie ostatnie, monotonne już nieco kreacje Ala Pacino, co mnie osobiście nieco denerwowało. Rachel Weisz i Edward Burns tworzą zgraną parę, nie wybijając się jednak ponad przeciętność. I choć pod względem aktorstwa film również rysuje się dobrze, to sądzę, że po takich nazwiskach mogliśmy spodziewać się czegoś więcej.
.