O czym chcesz poczytać na blogach?

Rabat

Fotograficznie - NIKANOR

Tagi: kmaxx logotyp projekty graficzne reklama
20:19, nikanor777 , REKLAMA
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 18 sierpnia 2011
Rabat dla wszystkich przyjaciół na facebook’u

Dołącz do NIKANORA na facebook’u :]

15 % rabat specjalnie przeznaczony dla wszystkich przyjaciół na FB.

biosfeera blog

- zupa krem soczewicowo-kokosowa podawana z grzankami,
½ Tortilla bandita - placki pszenno-kukurydziane z nadzieniem z czerwonej fasoli, podawane z sałatką i sosem guacamole,
W cenie 26zł,
Serdecznie zapraszamy:)

skomentuj (0)


2012-03-08 11:20:25
Specjalny z okazji Dnia Kobiet!


Drogie Panie wszystkiego najlepszego 

w Dniu Kobiet!

 

W prezencie mamy dla Was 10% rabat 

na.

skunksik.blog

Cię lubi...

takim akcentem pragnę zakończyć tą notkę...
i powiem więcej...

Nie ma mnie dla nikogo....

skomentuj (0)

Nie ma mnie dla nikogo?! 2006-03-16 19:50:13

Ona odeszła obrabiając mi dupe i robiąc z siebie biedną malutką zagubiona i skrzywdzoną dziewczynke...ja odeszłam od niej z podniesioną głową, lekką chandrą i zmartwieniami co bedzie dalej! Ona przestała mi robić koło dupy, ale wytoczyła wojne....ja sie wkurwiłam i gram w ta grę, kiedyś to była jej gra,.

!!
A poza tym cały kalendarz zajęty...jutro spotkania z paroma kolesiami (no pojebało mnie do reszty;]) w sobote kręgle z taki jednym(21lat) a normalnie ucze sie..nawet zaczełam czytać teksty od.

Rozmowy z księżycem - Onet.pl Blog

Po lewej stronie, w kącie, stał piec, przy którym babcia Janina gotowała posiłki. Od pokoju oddzielona była zwykłą szmacianą zasłoną na sznurku. Pokój to tapczan dla wszystkich, szafa i maszyna do szycia. Stała pod oknem, przez które patrzyłem na świat. Jak leżałem  na tapczanie, to pamiętam że obserwowałem kościół św. Józefa stojący przy Rynku Podgórskim.

 

A weranda była królestwem rupieci. Pamiętam że stał tam kredens i jak padało to trzeba było podkładać miednicę, bo dach przeciekał.

 

Tam też było królestwo babci Janiny. Dorabiała chałupniczo robiąc liczydełka z kolorowych paciorków, którymi tak lubiłem się bawić. Do dzisiaj można je znaleźć w ziemi, bo na tym miejscu jest rabat z kwiatami.

Maroko Zabytki

March 6, 2008 at 1:17 pm · Filed under Adventure, Culture, History, Holiday, Holidays, Hotel, Lifestyle, Maroko, News, Photo, Travel, Wakacje, World

Rabat  (arab. الرباط; [Ar-Ribat]), miasto i stolica Maroka, położone na zachodzie kraju nad Oceanem Atlantyckim przy ujściu rzeki Bu Raghragh.

Liczba mieszkańców: ok. 1,6 mln. Zespół miejski Rabat-Salé 1,742 mln mieszkańców.

Duży ośrodek przemysłowy (chemiczny, metalowy, spożywczy, skórzany, odzieżowy) i rzemieślniczy (dywany, biżuteria, ceramika). Rabat jest także ważnym centrum turystyki.

W mieście znajduje się ważny port morski i węzeł komunikacyjny z międzynarodowym portem lotniczym.

Założone przez w roku 1150 przez sułtana Abd Al-Mumina z dynastii Almohadów, w pobliżu wcześniejszej rzymskiej osady Sala Colonia. Było to ufortyfikowane obozowisko dla wypadów wojennych na Półwysep Iberyjski. Od początku XVII wieku osiedlanie się muzułmanów wypędzanych przez chrześcijańskich władców z terenów Półwyspu.

"Życie i przypadki" KBN

    Publikacje

Rabat w restauracji… z kartą biblioteczną!

Niemożliwe? A jednak!

Mając kartę biblioteczną z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opolu, można się wybrać do restauracji “Radiowa” (Opole, ul. Strzelców Bytomskich 8), zamówić to, na co mamy akurat apetyt i… Dostać 10% rabatu

WAŻNE:.