O czym chcesz poczytać na blogach?

R2d2

Wielka dama tańczy sama

Po dwóch dniach nazwała ten portal nawiedzeni.pl. Bo jakże inaczej nazwać mężczyznę lat 30 deklarującego, że nie uznaje sexu przed ślubem? Czy kawaler ów jest prawiczkiem? 30 letni prawiczek to nie jest szlachetne, to jest chore, tak rodzą się dewiacje. Przejdźmy do zakładki Twój autorytet. Jan Paweł II, JP II. Przy entym JPII wymiękła psychicznie. Taki katolicki lans. Jesteśmy pokoleniem JPII. Frazesy bez pokrycia. Czy chociaż jeden z nich przeczytał coś napisanego przez papieża? O czym myśli jak słyszy Jotpedwa? O Artuditu, R2D2 jej ulubiony robot z Gwiezdnych wojen. Hobby i aktywność to oczywiście młode lata w oazie, lektor i ministrant. Z jej zgodą na aborcję, sex, niechodzeniem do kościoła jest pewno antychrystem wśród nawiedzonych.pl.

Po urodzinach postanowiła dać sobie szansę. Nowość powstała eDarling.pl. Żeby się wymiksować trzeba do Berlina pisać z lenistwa pewno zabawi tam z 3 miesiące utwierdzając się w przekonaniu, że wszystko marność, marność nad marnościami i gonienie za wiatrem [wersja alternatywna: wszytsko chuj, chuj nad chujami.

przy-kuchennym-stole - Onet.pl Blog

 

Dawno już nic nie pisałem. Nadmiar pracy i stresy z nią związane zdemolowały kompletnie mój umysł. Po powrocie do domu sił starczało co najwyżej na TV lub jakąś gierkę komputerową pozwalającą zająć szybkim nerwowym klikaniem dłonie i odciąć stresogenne myślenie choć na chwilę. Wzniosłych uczuć, emocji i duchowych przeżyć, które mógł bym wsączyć w pisane słowa było we mnie mniej więcej tyle samo ile w blaszanym R2D2 – biało-granatowym robociku z gwiezdnych wojen Georga Lukasa.

Kompletnie nic nie zapowiadało zmiany stanu mojego ducha i odciążenia przeciążonych do granic możliwości obwodów w mojej głowie. Jednak wczoraj stał się cud a sprawiła go muzyka, historia jednego chłopaka , łzy wzruszenia Koreanki i  moje własne.

Moim zdaniem...

, szypek26
Link Komentarze (9) »
piątek, 23 stycznia 2009
Hormony buzują...
Jan dostarcza trochę radości w smutnej, szkolnej egzystencji. Musiał pozazdrościć Marii stanowiska Mistrzyni Ciętej Riposty i wali żart za żartem. A to o haku w 3.14, a to o dupce. W końcu hormony buzują… My, co tu dużo ukrywać, dłużni nie pozostajemy – R2D2 to szczyt połączonych możliwości techniczno-inżynieryjnych moich i Mikołaja. Niemniej i tak zestawem małego fizyka pozostaje komórka z zainstalowanymi Milionerami. Mógłbym być już bogaty, gdyby Rubik wiedział, jakie państwo nie ma dostępu do Morza Kaspijskiego. Ale ten burak już tak ma – skoro w wolnych chwilach zajmuje się wyganianiem szatana z Grzesia (który miał przez to ranę na czole) albo polowaniem na seksowne trzynastolatki (autentyczne), to wszystko jasne…
LewyLewy i tak dopiero tydzień temu zorientował się, że w katalogu

Metal’n'Plastik

1 Gurthrog / Gobbos
02/05/2010 o 14:29

odnośnie razorgora chciałbym wskazać protoplastę pomysłu na figsa: http://www.youtube.com/watch?v=pBYJ-CColPk uwaga padają brzydkie wyrazy. Generalnie zawiodłem się na Bestiach bo chciałem je jeszcze niedawno nawet zbierać ale skoro nie ma Shaggotha to nie mam czego już tam szukać.

Odpowiedz
 • 2 Baran
  02/05/2010 o 17:32

  Mnie minotaury się podobają. A dzik jest z dupy…

  Odpowiedz
 • 3 R2D2
  02/06/2010 o 14:14

 • Dziennik Core'owego gracza - mBlog

  Reprezentujących ufo. Dlaczego więc nie podawać napoi z tak odjechanymi kostkami lodu? Cena: ok. 25zł KLIK

  3. Role Plaing Jewels - Jasne że Wow, Dragon Age czy Final Fantasy to wyjątkowe gry RPG, ale nie zapominajmy, że RPG to przede wszystkim niezapomniane kampanie gier typu Dungeons and Dragons. Poczuj się lepszym od tych wszystkich N00bÓw co pograją troche w pokemony i już myslą, że są masterami gier RPG. Pewnie i tak nie wiedzą, do czego służy taka kostka więc czemu by trochę nie "poszpanować" xD cena ok 30zł KLIK

  4. Podstawka R2D2 dla Heineken Draught Keg - wyobraź sobie zdziwienie twoich kumpli którzy wpadają do ciebie na browara i widzą R2 wjeżdżającego do twojego pokoju z wielką beczką piwa. MEGA GEEK! Cena: ?zł (niedostępne w Polsce) KLIK

  5. Gamerskie Kartki Świąteczne - Po prostu wyślij swoim znajomym kartki świąteczne z motywem gamerskim. Co może bardziej wyrażać twoją miłość do gier niż wysyłanie bliskim życzeń na pocztówce z Mario? Cena: Do uzgodnienia z drukarniom - drukowane na zamówienie/na własną rękę KLIK

   

  PS:.

  Świat Gwiezdnych Wojen

  Usłyszałem dokładnie to słychać w IV cześci epizodu Imperium Kontratakuje, kiedy Han próbował odpalić silniki uciekając z Leią z planety Hoth.

  Niesamowity dźwięk zawodzenia silników, które starają się odpalić i za cholerę nie chcą,  nie bacząc na to, że Lord Vader  ze swoimi szturmowcami właśnie zbliża się do statku, spowodowały, że siadłem z wrażenia.  Potem było jeszcze lepiej….

  Chewbacca zawodzi jak rasowy Wookie, C 3PO właściwie nie zamykają się usta, świergocze na przemian z R2D2. Odgłosy strzelających laserów jak w filmie (a czego się spodziewałeś, pomyślałem, w końcu dałeś za to 800 zł). Silniki jonowe pracują bez zarzutu – a odpalcie je w ciemności i tu przejdę do wizualnych efektów modelu:

  Millennium Falcon nocą…

  Tak silniki jonowe w momencie włączenia wyglądają jak….. silniki jonowe, czyli świecą się niebieską poświatą, co doskonale widać wieczorem przy zgaszonym świetle albo w lekko zaciemnionym pomieszczeniu. Są także.