O czym chcesz poczytać na blogach?

Qwerty nokia

poswiatex1 blog

Z kolorowym wyswietlaczem to se kupie po tym telefoniae co mam albo jak tel dorowna w kolorach dobrej karcie graficznej (nie wymieniam jaka<-- (((to jest jaka nie jaką :) ))) to bo mam kilka wg mnie bardzo dobrych :) ) ......... a mi wystarczy nokia 5510 a w niej odtwarzacz mp3, radio, nagrywarka do radia (w tel jest zapisane jako "magnetofon" ;/;/ ) a i najlepsze to to ze ma klawiature qwerty :)))))))) ale polifonie to by mogla miec najwyzej pojde do jakiegos bena ktory mi przerobi ja na nokie 5510 po tuningu .... koniec dzieci nieiwem kiedy bedzie nastepna nota bo..... wyjezdzam ....
poswiatex1 2004-07-22 11:40:24
.

Jesteśmy tacy, bo tacy właśnie chcemy być! * - Onet.pl Blog

Pączek,

ostatnio zapanowała cisza na blogu, którą ja przerywam kontrowersyjnymi wiadomościami z życia Pętli.  

Po pierwsze, w czwartek w godzinach 13:30 - 15:00 zgubiłam telefon Nokia C6  , czarna, z klawiaturą QWERTY. Utrata komórki jest na tyle poważna, zw na fakt, że znajdowały się tam numery do PH  , a także prywatne zdjęcia. Jeżeli nasze twarze modelek wypłynęłyby do internetu i świat.

dream.. .
BLOG.
Pamiętam, jak byłam zdrowa, jak biegałam, jak oglądałyśmy "Pojutrze" a co niektórzy się ślizgali.. i nokie bordowa z klawiatura qwerty i babski wieczór przy świeach, wycieczke rowerową, całe gimnazjum, podstawówkę mniej, ale pamiętam.. i trzepak skakanie w trójkąta, sesje w lesie, świecznik z kapusty, Gabriel, lody w zimie, wizyty w szpitalu, pół tatry, reddsy i.

Nokia 5800 Xpress Music

Już po kilku dniach użytkowania przekonałem się, że osobna klawiatura fizyczna (jak np w Sony Ericsson Xparia lub w Nokii N97) nie jest do niczego potrzebna! W telefonie mamy do wyboru kilka możliwości wprowadzania tekstu: pełna klawiatura QWERTY, mini klawiatura QWERTY, klawiatura numeryczna i pismo odręczne.

Pełna klawiatura QWERTY - to klawiatura z której najczęściej korzystam. Dostępna jest tylko w układzie panoramicznym (poziomym), co nie dziwi. Bardzo, bardzo.

Rozładować w najmniej oczekiwanym momencie.

A w 5800 miłą niespodzianka - co najmniej 3 pełne dni użytkowania. I to wówczas, gdy sporo się nim bawię: internet, notatki, GPS, gry, odtwarzacz muzyki. Gdy używam telefonu głównie do rozmów i z organizera to bateria trzyma prawie 5 dni!! Nieźle co? Ja jestem...
Czytaj cały artykuł

Tagi: dotykowy ekran Nokia 5800 telefon telefon komórkowy
19:01,