O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Qwerty

Seks w Liceum (Moje Liceum 2.0)

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

Odpowiedzi: 20

 1. w dniu piątek, 18 Lipiec 2008 @ 9:33 am | Odpowiedz qwerty

  Drogi Licealisto,
  na całe szczęście na tym świecie nie ma aż tak wielu hedonistów, którzy p*****ą się tylko dla sportu. Nawet z Twojego bloga wynika, że w swoim towarzystwie jesteś jednym z niewielu.
  Bardzo ciekawi mnie Twoja osobowość. Z jednej strony jesteś hedonistą mającym w głębokim poważaniu normy moralne, z drugiej ultrakonserwatystą, popierającym PiS, przeciwnym tej zdemoralizowanej Unii Europejskiej.
  I gdzie tu logika?
  PS. Wiem że interesujesz się historią. Powiedz mi, co sądzisz o antycznej Grecji i Rzymie, ich kulturze, obyczajowości, itp?
  Pozdrawiam

aretse

Że zadał wczoraj jakieś 6 zadań, było więcej niż pewne, że kapiszonki się posypią :P
Tak też istotnie się stało, a Dr. Dro zadowolony z poczucia dobrze spełnionej misji wpisuje te jedyneczki, gdy nagle do klasy wchodzi spóźniony Olek.
Dr. Dro:
- Zadanko!
Na co Olek… wyszedł :P
Dostał kapiszonka, nieodpowiednie i nieobecność na lekcji, ale to już całkiem inna bajka :P

***

„Czy zastanawiała się pani kiedykolwiek, dlaczego litery w klawiaturze maszyny do pisania są ustawione w takim a nie innym porządku?
- Nie, nigdy.
- Nazywamy tę klawiaturę QWERTY, jako że w takim szyku układa się litery w pierwszym jej rzędzie. Kiedyś zastanawiałem się, dlaczego tak jest i znalazłem odpowiedź. Pierwsza maszyna została wynaleziona przez Christophera Scholesa w roku 1873. Ale był z nią pewien kłopot. Gdy ktoś pisał na niej zbyt szybko, czcionki uderzały o siebie i blokowały maszynę. Dlatego Scholes zaprojektował klawiaturę QWERTY, zmuszającą sekretarki do wolniejszego pisania.
- Nie wierzę.
- Ale to prawda. Tak się złożyło, że Remington, ówczesny producent maszyn do szycia, zastosował klawiaturę QWERTY w swoich maszynach do pisania. To znaczy, że.

Nokia 5800 Xpress Music

czwartek, 04 marca 2010
Klawiatura
Przyznam Wam szczerze, ze jak pierwszy raz oglądałem telefon w salonie to niewiele brakowało, żebym zniszczył obudowę, bo chciałem ją po prostu rozsunąć :) tak, telefon nie należy do najcieńszych, ale też nie przeszkadza w kieszeni.

Już po kilku dniach użytkowania przekonałem się, że osobna klawiatura fizyczna (jak np w Sony Ericsson Xparia lub w Nokii N97) nie jest do niczego potrzebna! W telefonie mamy do wyboru kilka możliwości wprowadzania tekstu: pełna klawiatura QWERTY, mini klawiatura QWERTY, klawiatura numeryczna i pismo odręczne.

Pełna klawiatura QWERTY - to klawiatura z której najczęściej korzystam. Dostępna jest tylko w układzie panoramicznym (poziomym), co nie dziwi. Bardzo, bardzo wygodna. Naprawdę nie spodziewałem się, że mimo moich męskich palców (choć podobno nie są największe) będzie się tak wygodnie wprowadzało tekst...
Czytaj cały artykuł

19:48, aktywny11
Link Dodaj komentarz »

Wszystko o zespole Linkin Park - bloog.pl

Najlepszy adres, a z tego co widziałam to ta stronka marna jest

Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,1055165,trackback

komentarze (1) | dodaj komentarz

Płytka

niedziela, 17 grudnia 2006 13:09
Chyba wszyscy oczekujecie tak jak ja na płytę.  Zawalistego Linkin Park, Zostały jeszcze 2 miechy, a może tylko trudno stwierdzić. te złudne nadzieje że płytka już zaraz ma się ukazać...a  tu wyjeżdżają nam ze płyta w przyszłym roku. Mam nadzieje pewnie jak większość z was że to ostateczna data.


Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,1055049,trackback

komentarze (1) | dodaj komentarz

Co z Qwerty

sobota, 16 grudnia.

Qwerty nokia

dream.. .
BLOG.
Pamiętam, jak byłam zdrowa, jak biegałam, jak oglądałyśmy "Pojutrze" a co niektórzy się ślizgali.. i nokie bordowa z klawiatura qwerty i babski wieczór przy świeach, wycieczke rowerową, całe gimnazjum, podstawówkę mniej, ale pamiętam.. i trzepak skakanie w trójkąta, sesje w lesie, świecznik z kapusty, Gabriel, lody w zimie, wizyty w szpitalu, pół tatry, reddsy i.

Jesteśmy tacy, bo tacy właśnie chcemy być! * - Onet.pl Blog

Pączek,

ostatnio zapanowała cisza na blogu, którą ja przerywam kontrowersyjnymi wiadomościami z życia Pętli.  

Po pierwsze, w czwartek w godzinach 13:30 - 15:00 zgubiłam telefon Nokia C6  , czarna, z klawiaturą QWERTY. Utrata komórki jest na tyle poważna, zw na fakt, że znajdowały się tam numery do PH  , a także prywatne zdjęcia. Jeżeli nasze twarze modelek wypłynęłyby do internetu i świat.