O czym chcesz poczytać na blogach?

Quelle

Die Wilden Huhner und das Leben - Onet.pl Blog

kilka fotek.

różnych.

tu są fotki których nie udało mi się wkleić:

http://www.jamd.com/image/g/84446421

http://www.jamd.com/image/g/84446409

http://www.jamd.com/image/g/84446410

http://www.jamd.com/image/g/84446510

http://www.jamd.com/image/g/84446522

Sonja chodzi z Jimim Blue jakby co

 

więc papa

komentujcie

sprotte
chociaż jeden.

05 lutego 2009
nowe foty

więc tak teraz wkleje foty z premiery 3 części kur a na koniec coś dla fanów zmierzchu....

to są zdjęcia ze strony autorki książki www.corneliafunke.de


Modna nastolatka - Onet.pl Blog

W takich okolicznościach przyrody powstawała sesja fotograficzna kolekcji strojów kąpielowych na lato 2008. Projektanci Quelle zaprezentowali klasyczne trójkątne bikini, a także bardziej zabudowane stroje, wiązane na szyi. W pełnej ofercie znalazły się także tankini i stroje jednoczęściowe – specjalnie na Pań, które cenią sobie klasyczne fasony.
<script type="text/javascript"></script><script type="text/javascript" src="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js"></script>

Stroje dwuczęściowe w Quelle to ponadczasowa klasyka z mocno zaakcentowanymi zdobieniami w postaci falbanek, koralików, czy doszytych guzików i klamerek. Dużą uwagę zwracają kwiatowe motywy, od dużych rozłożystych kwiatów lilii, po delikatną, ale intensywną polną łączkę. Mnogość krojów i kolorów pozwala na wybranie odpowiedniego wygodnego fasonu dla siebie.

Jednoczęściowe stroje plażowe ubieranki to wierne przyjaciółki Pań, które chcą wymodelować sylwetkę. Styliści Quelle podpowiadają, jak dobrać strój kąpielowy, by uwydatnić atuty sylwetki, a jednocześnie ukryć jej wady:

Dla Pań o.

Triinu Kivilaan - Polish fansite| Fallen, Is it me, Now and Forever - Onet.pl Blog

Pod adresem http://www.triinu-music.de/ znajduje się oficjalna strona Triinu Kivilaan. Na razie można znaleźć tam daty jej kolejnych występów. Miejmy nadzieję, że po otwarciu strona nie będzie wyglądać tak jak obecnie.

Quelle: VNPL

Redakcja
52 comments [add]

15 stycznia 2006
6. Zdjęcia z występu Triinu w Walldorf
11. stycznia w Walldorf odbył się pierwszy solowy występ Triinu Kivilaan. Zaśpiewała 2 covery: "How do I" (Lee Ryan) i "Out of reach"(Gabrielle). Nakręcono profesjonalne video, które zostanie najprawdopodobniej zamieszczone na jej stronie internetowej, której otwarcie jest w planach. Na razie pozostaje nam zadowolić się zdjęciami z występu, możecie je zobaczyć tutaj.

Quelle: VNPL


Redakcja

Magical-Mystery™ - Onet.pl Blog

Lubisz??? Wklejasz! ;]
S t a t y s t y k a.
. { 20313 } .
. { 862 } .
Wstawiony 27.06.2009 o godzinie 14:17

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl.