O czym chcesz poczytać na blogach?

Queen mary 2

blog dokumentalny - Onet.pl Blog

 • 1 listopad - Dzień Wszystkich Świętych
 • 11 listopad - Święto Niepodległości Polski
 • 11 wrzesień - zamach na WTC
 • 2 kwiecień - rocznica śmierci Jana Pawła II
 • Wielki Czwartek
 • Wielki Piątek
 • Wielka Sobota
 • Wielkanoc
  Nawiedzone miejsca (1)

  STATEK QUEEN MARY

   Statek ma niezwykłą historię, więc nic dziwnego, że jego sława obiegła cały świat. Queen Mary to miejsce, gdzie straszy wiele.

 • powiem-wam-cos.blog

  Na nogach mialysmy letnie szpilki, które na dodatek mialy cholernie sliskie podeszwy...Po odspiewaniu (nazwalabym to raczej wydzieraniem się) przewracajac się i robiac co 2 m przymusowe szpagaty z powodu sliskiego sniegu (tak...teraz zwalamy wine na snieg i pewnie na te Bogu ducha winne szpilki) dobrnelismy wreszcie do drzwi wejsciowych i po.Ulubionych chipsow, bo ona lubi Chio paprykowe a ja Lay’sy zielona cebulka. Po zazartej dyskusji poszlysmy na kompromis – Pringles roolez...Potem pod noz poszla Queen Mary, ze to wielka, droga i niepotrzebna lajba. Kasia stwierdzila ze cos w rodzaju WTC nie może plywac po oceanie i ze to jest extra cel, w sam raz dla Ben Ladena. Nie ma.

  yellowish.blog

  Jej może smsa.
  Trochę to niepozbierane, ale tak, chciałem to schwytać, w słowa, póki to nie odleci, jak inne takie spotkania.
  ---- PTSD
  Napisałem 2 smsy do NB (narkotyk-B). Najpierw, że chcę zerwać kontakt, potem, że mam obsesję na jej punkcie i wcale mi się to nie podoba. Napisałem obie rzeczy w trochę.Z żadną dziewczyną nie był. Nie jestem bezradny, a budzi się we mnie to uczucie czasami. Wczoraj przesiedzieliśmy na plaży, z paroma osobami. Przepłynęła Aida i Queen Mary 2. Wyglądało to jak na filmie. Wyglądały jak Titanic. Siedziałem blisko K, bo mi chłodno było. Ona już się chyba wszędzie włóczyła, sama, na Kubie, Ameryka.

  lilolif

  Przebijające się przez zaspane chmury i my lecący gdzieś pomiędzy nimi a wodami pacyfiku podziwiamy piękno linii brzegowej wyspy Stewart! Na miejscu byliśmy po 20 minutach, co zdecydowanie skracało czas! Normalnie musielibyśmy płynąć promem przez 40 minut no i potem łapać stopa, lub autobus z Bluff do Invercargill, więc.Gdzie ważyli nas ze wszystkim co weźmiemy na pokład. Tego poranka, jakieś dwieście metrów od brzegu zacumowany stał potężny liniowiec, w sensie prom, ale taki typu Queen Mary –miasto na wodzie. Na poczcie, bo gdzieżby indziej, sprzedano nam wszystkie plotki dotyczące obiektu zainteresowań całej wyspy. Okazuje się, że nie jest to.

  bajm beata - Onet.pl Blog

  Dopiero z czasem zdałam sobie sprawę, że te budowy były taty pasją, jak dla mnie muzyka. Żałuję, że zrozumiałam to trochę późno - mówi cicho i milknie. Gdy w 2005 r. nagrywała drugą solową płytę, dowiedziała się, że tata ma raka. - Byłam załamana. Artystów, który specjalnie na nagranie przyjechali ze Stanów, nie.

  Uśmiechnięci. Bo mają słońce? Tam zawsze jest wakacyjny klimat. Kilka lat temu z rodziną popłynęła w rejs luksusowym, największym pasażerskim statkiem świata, Queen Mary. - Do kolacji obowiązkowo strój wieczorowy, fryzura… Początkowo mnie to irytowało. Przyjechałam

  Teraz płynę!