O czym chcesz poczytać na blogach?

Queen latifah

Szczere opinie na temat filmów ! Wejdź i przeczytaj ! Na pewno nic nie stracisz, no może troszeczkę czasu :P - Onet.pl Blog

Tom Vaughan
  Scenariusz: Dana Fox
  W rolach głównych:

  Cameron Diaz - Joy
  Ashton Kutcher - Jack
  Lake Bell - Tipper
  Rob Corddry - Hater
  Queen Latifah - Dr Twitchell

  Fabuła:

Komedia romantyczna o dwójce ludzi, którzy budzą się w mieście grzechu czyli Las Vegas, po szalonej nocy w kasynie i z przerażeniem odkrywają stwierdzają, że podczas ostatniej nocy ktoś.I Ashton stworzyli idealny duet aktorski. Podobnie jak filmowa Tipper i Hater :):)
Humor. Kolejny segment , bez którego cały film nie miałby rąk i nóg. Pojawiło się naprawdę parę prześmiesznych sytuacji. Oczywiście najbardziej śmieszyły mnie te z Queen Latifah. A jej gra aktorska powalała na kolana.
Kobiety znowu dominują nad mężczyznami. Pojawiło się tu wiele sytuacji gdzie facet jest bezsilny i musi ustąpić kobiecie albo nie ma z nią szans, np. "Przy biegu na wizytę do Dr. Twitchell" ..

Step Into JLo World : Jennifer Lopez Fansite - Onet.pl Blog

Lopez. Uważa, że jej egzotyczna uroda i umiejętności połączone w biograficznym dramacie na pewno przyniosą jej Oscara. Oberon urodziła się i wychowała w Indiach. Zmarła w 1979 roku w wieku 68 lat. W Hollywood rozpoczynała karierę pod pseudonimem Queenie Thompson. W 1939 roku jej ówczesny mąż - Alexander Korda, przekonał ją, by używała własnego imienia.

 

Fotki Jen z 3.marca.

 

 

A później zobaczymy ją w El Cantante.

Innymi wręczającymi nagrody podczas gali będą: Hilary Swank, Jamie Foxx, Morgan Freeman, Jessica Alba, Owen Wilson, Luke Wilson, Jennifer Aniston, Tom Hanks, Sandra Bullock, Keanu Reeves, Will Ferrell, Queen Latifah, Clint Eastwood, Terrence Howard, Meryl Streep, Will Smith, Steve Carell, Nicole Kidman, Chris "Ludacris" Bridges, Uma Thurman, Charlize Theron, Naomi Watts, Lily Tomlin, Reese Witherspoon i George Clooney.

 

>> Wokalista.

Z kina wzięte - Onet.pl Blog

Cooper- Holden, Eric Dane- Sean Jackson, Patrick Dempsey- Dr Harrison Copeland, Hector Elizondo- Edgar, Jamie Foxx- Kelvin Moore, Jennifer Garner -Julia Fitzpatrick, Topher Grace -Jason, Anne Hathaway- Liz, Carter Jenkins- Alex, Ashton Kutcher -Reed Bennett Queen Latifah -Paula Thomas, Taylor Lautner- Willy


Cóż zastanowiłabym się czy polecać ten film zakochanym . . tak dwa razy bym się zastanowiła. Tylko wtedy kto to będzie oglądał..

ba.blog.pl

***************************************

Wczoraj "Chicago". Dzieki Adasiek :-)
Mistrz. And all that jaaazz!
Pokazuje jak chory jest ten caly, kapitalistyczny system. I jak latwo jest zamydlic ludziom oczy.
Queen Latifah - "When you're good to mama"
Popis.


baba 2003-04-13 16:15:21
skomentuj (10)


komunikowanie sie
rozmowa z natalia.
Szkoda mi, ze tak ma w tej swojej szkole. Natalia to.

taki mam styl vol 2

 ...

Odkryłam ostatnio, że TVN Style i Fashion TV to całkiem fajna sprawa. Dużo fajnych fryzur, makijaży i ubrań. Tak sobie myślę, że to bardzo twórcze i ciekawe być stylistą. No, a wogóle to Queen Latifah jest zajebista pod każdym względem.

skomentuj (3)2005-08-26  20:53:20  piątek