O czym chcesz poczytać na blogach?

Quebec city

aga-baba-jaga blog

Jest na max. do 4pm, jesli sie rozwlecze. Wiec. No comments, bo jakkolwiek jest to irracjonalne i idiotyczne - tak tu juz jest i koniec. Wiec gdy wybije punkt 6pm - zwijam sie jako pierwsza. Obawiam sie, ze gdybym zwinela sie o 4pm to niedlugo moglabym juz na stale siedziec w domu.

Poza tym minal dlugi weekend. Jako, ze nosilo mnie juz od paru miesiecy - czmychnelam do Kanady. I Quebec City podobalo mi sie jeszcze bardziej niz Montreal. W drodze powrotnej zahaczylysmy o Mt. Washington - najwyzszy szczyt w polnocno-wschodnim rejonie Stanow. Smy, bo narailam sobie kolezanke C. do wspolnej wyprawy i byl to bdb pomysl. Odgrazalam sie juz od roku, ze musze zerwac kontakty z niektorymi rodaczkami, o ktorych pisalam juz nie raz, nie dwa. I wreszcie zrealizowalam grozby. C. jest.

emek blog

Media TV SAT
Moja wyspa - czyli sekrety Angli
OGŁOSZENIA ZAWIERCIE
Plotki z życia gwiazd
Potral Jurajski
Radio Zawiercie
RMF MAXXX TV
Sciąga info
SENNIK
Seriale TV
Sprawdz swój NET
Twoja Komórka
UŚ WNoZ- moja uczelnia
Wirtualne Zawiercie
Zawiercie City Info
FORUM EMEKBLOG
[26] Benjamín Matías Vicente Martín Sebastián Diego Nicolás Juan José Cristóbal Brazylia (2003) Lucas Pedro Rodrigo Alex Fábio Julian Miguel Estevan Júlio Luis Kanada (2003, bez części francuskojęzycznej) [27] Ethan Joshua Matthew Jacob Ryan Logan Nicholas Tyler Dylan Connor Kolumbia Brytyjska, Kanada (2005) [28] Ethan Joshua Matthew Jacob Nathan Ryan Alexander Liam Nicholas Noah Quebec, Kanada (2004)[29] Samuel William Alexis Gabriel Jeremy Xavier Felix Thomas Antoine Olivier USA (2006)[30] Jacob Michael Joshua Ethan Matthew Daniel Christopher Andrew Anthony William Imiona żeńskie Region (rok) 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Chile (2005) [26] Constanza Catalina Valentina Javiera Martina Sofía María Antonia Fernanda Francisca Brazylia (2003) Tânia Larissa Marisa Leila Maria.

aktorki.blog




ŻYCZE WSZYSTKIM DOBREJ ZABAWY

skomentuj (0)

aktorki i aktorzy disney'a 2010-01-17 17:33:25

Corbin Bleu Reivers-amerykański aktor, model, tancerz i piosenkarz.
Jego prawdziwe nazwisko to Corbin Bleu.
Urodził się 21 lutego 1989 roku
w Brooklyn, New York City, USA.
Zagrał Chada Danfortha w High School Musical i
High School Musical 2
Izziego Danielsa w Jump in!
Nathana McHugha w Zagubieni z lotu 23
Austina w Catch That Kid
merykański aktor, model, tancerz i piosenkarz.




 

Zac Efron-Urodził sie 18 pażdziernika 1987 roku w San Luis Obispo, Kalifornia, USA.Zac.

  • Rachelle Marie Lefevre urodziła i wychowała się w Montrealu w Quebec w Kanadzie. Jej ojciec jest nauczycielem języka angielskiego, a matka psychologiem. Rachelle ma trzy siostry i mówi zarówno po francusku jak po angielsku. Podczas gdy rodzina jej ojca pochodzi z Francji, Lefevre dorastała posługując się w większości językiem angielskim. Uczęszczała do Centennial Academy, prywatnego liceum, a później studiowała sztuki kreatywne w Dawson.

ŚWIAT MIXED MARTIAL ARTS

  BUGSY

12:00, mma.world , recenzje
Link Dodaj komentarz »
środa, 23 stycznia 2008
Patrick "The Predator" Côté
Patrick "The Predator" Côté

            Urodzony 20 lutego 1980 roku Rimouski (Quebec), Kanada. Walczy obecnie w kategorii wagi średniej w UFC, posiada na swym koncie pas.

   BUGSY
20:10, mma.world , zawodnicy
Link Dodaj komentarz »
Josh ”The Peoples Warrior" Burkman

Josh ”The Peoples Warrior" Burkman

Urodzony 10 kwietnia 1980 roku w Salt Lake City, Utah. Przed zostaniem zawodnikiem MMA, uprawiał amatorsko zapasy. Wziął udział w 2.

z Ameryką na ty

Notki
miasta kanady 2009-07-22 Miasta w Kanadzie:
Montreal-miasto w Kanadzie, nad Rzeką Świętego Wawrzyńca w prowincji Quebec. W latach 1844-1849 Montreal był stolicą Prowincji Kanady.
Jest to drugie co do wielkości miasto Kanady, największy port morski wschodniej części kraju oraz główny ośrodek gospodarczy i kulturalny francuskojęzycznej części Kanady. Powstał jako niewielka osada francuska na cześć królewską nazwany Mont Royal - "Wzgórze królewskie" -.
Prowincji Ontario, której jest stolicą. Miasto pełni funkcję ekonomicznej i kulturalnej stolicy Kanady. Ludność miasta wynosi 2 518 772 (2004), a w zespole miejskim Toronto 5 715 386 (2004).
Toronto jest najbardziej wieloetnicznym miastem świata, zamieszkanym przez ponad 150 grup etnicznych, w 2001 roku miasto otrzymało nadany przez ONZ tytuł: World's Most Multicultural City.






Vancouver-miasto w zachodniej Kanadzie, w prowincji Kolumbia Brytyjska, przy ujściu rzeki Fraser. Stacja końcowa Kolei Transkanadyjskiej.




Komentarzy: