O czym chcesz poczytać na blogach?

Qubus hotel

Dziś już wiem,że bedziesz zawsze blisko mnie =*

Justyna ,bartkiem :p bylo fajnie
jedym słwoem :P 3m cie sie apapa


2004-05-22 17:49:08 skomentuj (9)


Wstrzasajaca wiadomosc :(
Rafał Kurmański nie żyje

22-letni Rafał Kurmański, żużlowiec ZKŻ quick-mix Zielona Góra, nie żyje. Jego ciało znaleziono w niedzielę około godz. 14 w jednym z pokojów hotelu Qubus w Zielonej Górze.

Ze wstępnych oględzin policji wynika, że popełnił samobójstwo. Powiesił się na pasku na klamce od drzwi - poinformował rzecznik prasowy komendy miejskiej policji w Zielonej Górze Donata Wojnicz.

Rafała Kurmańskiego znalazł pracownik obsługi hotelowej. Natychmiast zawiadomiono pogotowie i policję. Niestety, po przybyciu na miejsce,.

Siatkówka

Obejrzą turniej finałowy Ligi Światowej z trybun. Raul Lozano postawił na wicemistrzów świata - w finale Ligi Światowej zagra ta sama dwunastka, która zdobyła "srebro" w Japonii.
W poniedziałek po wieczornym treningu w Spodku Raul Lozano przekazał zawodnikom swoją decyzję. We wtorek ogłosił dwunastoosobowy skład podczas porannej konferencji prasowej w hotelu Qubus Prestige. W turnieju finałowym (Katowice, 11–15.7) zagrają zawodnicy, którzy w grudniu wywalczyli srebrny medal mistrzostw świata.

Decyzja Lozano nie jest zaskoczeniem, bo fachowcy od dawna przewidywali, że Argentyńczyk postawi w finałach na sprawdzonych ludzi. – Raul przywiązuje się do tych graczy, z którymi odniósł sukces. Jeśli nie.

Rajczakowski.com BLOG | fotografia ślubna | sesje zdjęciowe | reportaż | fotograf legnica | fotografia ślubna, zdjęcia ślubne, sesje zdjęciowe, fotograf legnica

Łatwiej skoncentrować i skupić na tym co ważne.
Kiedy zlecono mi fotografowanie Balu Karnawałowego z udziałem kadry jednej z największych legnickich firm trema wróciła na chwilę. Trochę stresu, a po pierwszych zdjeciach to miłe uczucie – ok… wszystko idzie dobrze. Trema była większa też przez to, że mimo, ze robię zdjecia w Legnicy już prawie sześć lat, to w Qubusie byłem pierwszy raz. Wszystko poszło dobrze, goście bawili się znakomicie przy akompaniamencie “Placu Zabaw” czyli z pewnością najlepszego zespołu na świecie!


Trema to rzecz dobra, bo motywuje i pobudza. Podobnie było z sesjami dla Centrum Tłumaczeń Grand. Odwiedziłem każdą z 6 filii tej.

I znów trema, może mniejsza, ale zawsze… bo jak przekształcić maleńkie biuro w studio fotograficzne, tak żeby wszystkie zdjęcia ze wszystkich oddziałów wyglądały podobnie? Trochę porządków, małe przemeblowanie, trochę kombinowania i się udało. Zrobilismy też sesję studyjną, której efekty będą wykorzystane do materiałów promocyjnych firmy.

Tagi: karnawał, Qubus Hotel Legnica, sesja w studio, zdjecia z imprezy, zdjęcia

Darmowe ogłoszenia

Do większych zaplanowanych obiektów warto zaliczyć Maraton Business Center, który ma powstać przy ul. Królowej Jadwigi (24 tys. m kw.) Termin oddania do użytku zaplanowano na 2011 r. Również w tym okresie mają być gotowe : Andersia Business Centre (14,5 tys. m kw.), Corner Point (7,5 tys. m kw.), WestPark (3,8 tys. m kw.), biurowiec przy ul. Głogowskiej wybudowany przez spółkę Qubus Hotel (26,5 tys. m kw.). Planowane inwestycje sprawią, że na rok przed Mistrzostwami Europy, Poznań powinien wzbogacić się o kolejne ok. 80 tys. m kw. powierzchni biurowej.

Warto również zauważyć, że kolejne obiekty biurowe są w fazie projektowania. Firma GTC opracowuje projekt biurowca klasy A o powierzchni 18 tys. m kw. na działce w sąsiedztwie parku Wilsona. Natomiast.