O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Qubus

Sport - moja największa miłość :) - Onet.pl Blog24 lipca 2008
Moja Liga Światowa 2008 - podsumowanie

Część 1: Katowice, 2 lipca, środa

Choć mecz tegorocznej Ligi Światowej, na który się wybierałam, był zaplanowany dopiero na 19 lipca, znacznie szybciej mogłam spotkać się z zawodnikami na żywo. Dzięki zaproszeniu Kasi, mojej przyjaciółki ze Śląska i pomyśle Martuli, kilkudniowy wyjazd upłynął pod znakiem siatkówki. Marta poinformowała nas, że w środowe przedpołudnie do katowickiego hotelu Qubus zawitają reprezentanci Polski, aby przygotowywać się do weekendowych pojedynków z.

Rajczakowski.com BLOG | fotografia ślubna | sesje zdjęciowe | reportaż | fotograf legnica | fotografia ślubna, zdjęcia ślubne, sesje zdjęciowe, fotograf legnica

Z lękiem przed kompromitacją.
Od 2006 roku trema towarzyszy każdemu z moich zleceń. Już się przyzwyczaiłem do tego, że bez tremy nie ma pracy. Dzięki temu uczuciu poddenerwowania i ekscytacji mogę się dużo łatwiej skoncentrować i skupić na tym co ważne.
Kiedy zlecono mi fotografowanie Balu Karnawałowego z udziałem kadry jednej z największych legnickich firm trema wróciła na chwilę. Trochę stresu, a po pierwszych zdjeciach to miłe uczucie – ok… wszystko idzie dobrze. Trema była większa też przez to, że mimo, ze robię zdjecia w Legnicy już prawie sześć lat, to w Qubusie byłem pierwszy raz. Wszystko poszło dobrze, goście bawili się znakomicie przy akompaniamencie “Placu Zabaw” czyli z pewnością najlepszego zespołu na świecie!


Trema to rzecz dobra, bo motywuje i pobudza. Podobnie było z sesjami dla Centrum Tłumaczeń Grand. Odwiedziłem każdą z 6 filii tej firmy i fotografowałem pracowników do nowej galerii internetowej. I znów trema, może mniejsza, ale zawsze… bo jak przekształcić maleńkie biuro w studio fotograficzne, tak żeby wszystkie zdjęcia ze wszystkich.

Darmowe ogłoszenia

– Światowy kryzys zweryfikował większość założeń dotyczących nowych obiektów, również w Poznaniu – tłumaczy Maciej Modrowski, prezes spółki Górecka Projekt. Jednak niektóre nadal mają szansę na realizację. Do większych zaplanowanych obiektów warto zaliczyć Maraton Business Center, który ma powstać przy ul. Królowej Jadwigi (24 tys. m kw.) Termin oddania do użytku zaplanowano na 2011 r. Również w tym okresie mają być gotowe : Andersia Business Centre (14,5 tys. m kw.), Corner Point (7,5 tys. m kw.), WestPark (3,8 tys. m kw.), biurowiec przy ul. Głogowskiej wybudowany przez spółkę Qubus Hotel (26,5 tys. m kw.). Planowane inwestycje sprawią, że na rok przed Mistrzostwami Europy, Poznań powinien wzbogacić się o kolejne ok. 80 tys. m kw. powierzchni biurowej.

Warto również zauważyć, że kolejne obiekty biurowe są w fazie projektowania. Firma GTC opracowuje projekt biurowca klasy A o powierzchni 18 tys. m kw. na działce w sąsiedztwie parku Wilsona. Natomiast inwestor Auto Compol S.A. chce przy ul. Kazimierza Wielkiego 1 wybudować biurowiec o ok. 16, 5 tys. m kw. powierzchni. Również dawne zakłady odzieżowe Modeny mają przekształcić się w biura o przemysłowym klimacie.

Qubus

Qubus
Zycie oczami mojego syna
| < Kwiecień 2012 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10.

Qubus hotel

Siatkówka

Obejrzą turniej finałowy Ligi Światowej z trybun. Raul Lozano postawił na wicemistrzów świata - w finale Ligi Światowej zagra ta sama dwunastka, która zdobyła "srebro" w Japonii.
W poniedziałek po wieczornym treningu w Spodku Raul Lozano przekazał zawodnikom swoją decyzję. We wtorek ogłosił dwunastoosobowy skład podczas porannej konferencji prasowej w hotelu Qubus Prestige. W turnieju finałowym (Katowice, 11–15.7) zagrają zawodnicy, którzy w grudniu wywalczyli srebrny medal mistrzostw świata.

Decyzja Lozano nie jest zaskoczeniem, bo fachowcy od dawna przewidywali, że Argentyńczyk postawi w finałach na sprawdzonych ludzi. – Raul przywiązuje się do tych graczy, z którymi odniósł sukces. Jeśli nie.

Dziś już wiem,że bedziesz zawsze blisko mnie =*

Justyna ,bartkiem :p bylo fajnie
jedym słwoem :P 3m cie sie apapa


2004-05-22 17:49:08 skomentuj (9)


Wstrzasajaca wiadomosc :(
Rafał Kurmański nie żyje

22-letni Rafał Kurmański, żużlowiec ZKŻ quick-mix Zielona Góra, nie żyje. Jego ciało znaleziono w niedzielę około godz. 14 w jednym z pokojów hotelu Qubus w Zielonej Górze.

Ze wstępnych oględzin policji wynika, że popełnił samobójstwo. Powiesił się na pasku na klamce od drzwi - poinformował rzecznik prasowy komendy miejskiej policji w Zielonej Górze Donata Wojnicz.

Rafała Kurmańskiego znalazł pracownik obsługi hotelowej. Natychmiast zawiadomiono pogotowie i policję. Niestety, po przybyciu na miejsce,.