O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Quake 3

san-francisco blog

Komputerkiem ;)

A teraz Informacja dla poróżników :)
Dodałem link do stronki Air Polonia. Jak dobrze się trafi to do Londynu mozna polecieć nawet za troszkę ponad 100złotych, więc chyba dobrze nie?!
-=/Do następnego wpisu podróżnicy/=-
san-francisco 2004-01-26 23:54:40    skomentuj (1)


Quake

Ale super, przed chwileczką udało mi się uruchomić Quake I i to z głosem:) Od dawna sobie myślałem jak fajnie byłoby zagrać w starego poczciwego Q, w końcu udało mi się ściągnąć z sieci i... nie działał głos a bez tego to nie gra. No ale to było z pod dosa, bo gdy dzisiaj.

Wykonałem 24 telefony z czego dwa były trafne, no i jutro mam pierwsze spotkanie a następne w przzyszłym tygodniu. Mam nadzieję że kontrakciki się posypią. Na obiadek wybraliśmy się na naleśniczki a wracając Gwiazdka kupiła mi w antykwariacie prawie nówkę funkę śliczny album o San Francisco za 4,5zł ! Normalnie pewnie ze 30zł by kosztował :) Tak więc dzisiejszy dzionek można uznać za bardzo udany. A teraz przyszedł czas dokopać komuś, tak więc odpalam Quake :)
Kilka godzin później...
No i kolejna fajna wiadomość, dostałem nowy kompiuterek i właśnie teraz wszystko w nim instaluję:) Nie jest to najnowszy megahit, ale lepszy od tego co.

[...] Są miejsca niedostępne nikomu i takie, które odwiedzać możemy jedynie w snach [...]

Pięć minut przed 8,00... tradycyjnie rano kąpiel, jakieś ciuszki, fryzurka ( dwa kucyki...hihih)make-up i czekam... Mój kotek zjawił się po 9,00... fajnie było...nianga... hihihi... potem poszedł na lekcje a ja zostałam w domu tylko z babcią... najpierw poczta, potem TEN serwis, a potem to co tygryski lubią najbardziej, czyli witaj quake =DDDD... zaczynam łapać, jak przeżyć... i nie dać żyć innym... podoba mi się ta gra... lecz czas do szkoły czas, a tu by się jeszcze pograło... w szkole byłam na dwonek na lekcje... niektórzy faceci z mojej klasy zrobili wielce zaskoczone miny, że dziewczyna gra w quake... nie tylko gra, ale i nawet jej się to podoba=]]....ehhh... a tak fajnie sie siedzi... tak... oczywiście szkoła, a niby co innego...
dobra, jeszcze tylko nauczyć się na niemiecki i bedzie git...
ostanio za dużo myśle... lub opozycyjnie nie myśle... sprzeczności znów wychodza na jaw... nie będę bawic sie teraz w ich analize... nie mam czasu... do pobudki zosało tylko 3h 15 minut... a plan wypełniony co do minutki =]]]
2003-03-19 03:15:37 skomentuj (2)


Świadomość czasu...
najgorsza w tym moim życiu jest świadomość, która wciaż podpowiada mi odpowiedzi do pytań,których nie chce sobie zadać... Słyszę, nie ma... czego? życia, słońca, tej.

Happiness In Daylight

Jazdy, tzw. dawcy narządów, przypakowane (przepakowane?) osiłki, ćwiczący mięśnie, a zostawiający mózg odłogiem, wskutek czego myślą nie tym, co służy do myślenia.
Ach, chyba nie dożyję swoich 23. urodzin. :] Można się buntować, choć to i tak nic nie da, niektórzy psychologowie (a dokładniej Karol Gustaw Jung) stwierdzili, że każda kobieta posiada pierwiastek męski (Animus), a każdy mężczyzna posiada. <Gollum> i co? xD grałaś z nimi w „Queka”? xD
<Gollum> (cholera, jak to się pisze?) xD
<Ejejina> nie... ale...
<Gollum> ale? xD
<Ejejina> „Quaqe
<Ejejina> tak mi się zdaje... <myśli>
<Gollum> no, właśnie xD
<Ejejina> ale zrobiłam im wykład na temat ich zachowania...
<Gollum> a jednak „Quake” xD
<Gollum> sprawdziłem w googlach xD
<Ejejina> <lol2>
<Ejejina> ok... dawno nie grałam (od jakichś 10 lat)
<Ejejina> to nie widziałam tytułu gry :)
.

ARIOKgrafy - Onet.pl Blog

Kto by się spodziewał?

GK (15:36)

Wyemigrujesz za wielką wodę i będziesz robił za męską prostytutkę, żeby zarobić na kolejny atlas filatelistyczny, albo zostaniesz maniakiem gier komputerowych - będziesz nosił wyciągnięte sweterki i żebrał pod humanikiem na kolejną wersję quake'a.

ARK (15:39)

To jest myśl... podobno całkiem mi dobrze w wyciągnięty swetrze.

GK (15:40)

Zapomniałam o zepsutym wzroku, ogromnych okularach w stylu "jestem muchą" i wyrazie twarzy "zbij mnie, ty wielki brutalu i tak mam jeszcze 3 życia". Jak już będziesz tak znudzony, ze dojdzie do którejś z tych opcji, to nie dzwoń do mnie i nie wyciągaj na piwo. No chyba że będziesz męska prostytutką.

ARK (15:43)

Ale wyobrażasz sobie te fascynujące rozmowy o Quake'u, nowej wersji Linuxa, albo najnowszym engine do.

Deus Ex: Human Revolution

Innych produkcji. Po 10 latach nie ma sensu porównywać jej do obecnych produktów więc teoretycznie w tym punkcie powinno być wszystko jedno. Ale Daikatana jest po prostu brzydka i odpychająca. Modele postaci są pokraczne i brzydkie same w sobie.

Daikatana miała być czymś nowym. Czymś lepszym od prostej łupaniny w stylu Dooma i Quake. To co miało ją odróżniać od innych shooterów to rozwój postaci, towarzyszący w podróży przyjaciele i 4 odmienne pod względem klimatu światy. Niestety system rozwoju jest na tyle prosty że w żaden sposób nie cieszy. Punkty doświadczenia nie zdobywamy lecz dostajemy wraz z postępem w grze. Nasi towarzysze blokują się na.

 • Kwiecień 2009 (3)
 • Marzec 2009 (2)
 • Luty 2009 (1)
 • Kategorie

  • dx1 (5)
  • dx2 (1)
  • dx3 (9)
  • nie związane (3)
  • ogólne (1)
  • sprawy bieżące (10)
 • charmed-photo - Onet.pl Blog

  Jego dobra strona zwycięża. Kolejnego dnia, gdy Brendan idzie na święcenia, zjawiają się jego bracia z zamiarem zabicia go. Jednak nie udaje im się to, bo przez pomyłkę, jeden z nich trafia w swojego brata, a ona w odwecie oddaje mu i oboje giną z własnych rąk...Podczas gdy Brendan jest święcony, Prue płacze. Później gdy jest w "Quake" podchodzi do niej Andy. Mówi jej o o czyszczeniu z zarzutów Brendana i pyta o to co zaszło. Prue mówi, ze nic nie wie. Wcale tym nie zaskoczony Andy odchodzi...W międzyczasie Phoebe próbuje namówić Piper, żeby zgodziła się spotkać z Joshem, chłopakiem który wciąż do niej wydzwania, a Piper go zbywa... W końcu Piper umawia.Będzie śmierć, poprzez ukąszenie skorpiona. Clay stara się jak najszybciej pozbyć urny. Jeden z jego współpracowników już zginął, a drugi ginie kilka dni później.... Prue stara się uratować dom aukcyjny przed bankructwem. Jej nowa szefowa informuje ją, że dom ocaleje, jedynie jeśli dochód z najbliższej aukcji wyniesie 1 milion 300 tysięcy... Phoebe przekonuje ją, żeby wystawiła na aukcję właśnie tą urnę. Prue otrzymuje wiadomość, że urna jest bardzo cenna, ale kradziona. Phoebe nie może w to uwierzyć... Piper stara się połączyć jej gamoniowatego pracownika - Douga, któremu ciągle wszystko leci z rąk i zmuszona jest ona wciąż zatrzymywać czas,.

  Quake 3 arena

  Zapiski z tamtej strony :)

  Z dumą podnosimy statystyki średniej długości życia człowieka; jest politologia, która z lepszym lub gorszym skutkiem stara się tłumaczyć dziwne zajścia na naszej arenie politycznej. Ale jest i taka teoria literatury, o której nie wie chyba nikt poza niewielkim gronem studentów, których się katuje, zmuszając do czytania.Z nimi na co dzień, nie dostrzegałem upływu lat. Teraz dopiero widzę, jak poszerza się przepaść między nami. Niebawem stuknie im pięćdziesiątka, a przecież pamiętam ich 35. urodziny, potem magiczną czterdziestkę. Czas tak szybko ucieka... Aż chciałoby się zawołać, by spieszyć się kochać ludzi, bo…

  Nie będę kończył..Niż ubrane i znów będą wyginać się przed kamerami z programu na program coraz bardziej obscenicznie… Ja dziękuję za taką telewizję. To już wolę popykać Quake’a. Tam nie znajdę zmysłowości, o nie…

  Komentarzy:

  Blog kamilprotektor

  O komentarze
  Mile widziane komentarze na temat quake 3 arena