O czym chcesz poczytać na blogach?

Quady

Quad-pomożemy napisz jaki masz problem.

To takiego? Jest to pojazd czterokołowy z silnikiem umieszczonym centralnie pod siedzeniem, z kierownicą motocyklową o przeznaczeniu terenowym.

Czterokołowce dzielą się na dwie podstawowe grupy:

-sportowe, czyli z napędem na tylną oś, lżejsze i teoretycznie szybsze

-użytkowe, czyli z napędem na obie osie z dołączanymi blokadami dyferencjałów, w większości z reduktorem, mocne, wbrew pozorom bardzo szybkie i często używane do różnych prac.

Obecnie trudno jest wybrać dobry sprzęt, dlatego chcę Wam trochę pomóc i przybliżyć quady. Jeśli chcemy zakupić pierwszego quada, musimy zadać sobie podstawowe pytanie: sportowy czy użytkowy; ono pozwoli nam skierować poszukiwania na właściwe tory.

Ważnym punktem jest również cena, górna granica wydatku. Mamy dość szeroki rynek, możemy kupić quadopodobne pojazdy za 2 tysiące zł, możemy również stać się posiadaczami najnowszego sprzętu za 60 tysięcy. Na rynku oferowanych jest wiele chińskich pojazdów, które swoją jakością potrafią odepchnąć wiele osób od tego jakże ciekawego sportu. Zdarzały się przypadki, że po.

Wyprawy Borsuka - Onet.pl Blog

Żeby przeczekać, jednak 1,5 godz. później, kiedy stwierdziliśmy że aura nie ma zamiaru szybko się zmienić - ruszyliśmy dalej.

Noc, deszcz, kałuże, koleiny, zimno...

- jest co wspominać ;p

 

Do Jeleniej dojechaliśmy o 6-stej rano.

Po kilku godzinkach snu, spotkaliśmy naszych przyjaciół z forum motodriver.eu i wszyscy razem ruszyliśmy na kilku quadach podbijać okoliczne tereny.

Było świetnie!

ps. to w tle to nie rudera do rozbiórki, ale nasz "hotel" (25zł za nocleg ;) )

 

Po powrocie, przed miejscem gdzie poźyczyliśmy quady Kołek dał popis jazdy na ciężkiej przeprawówce...

 

  

 

Gość z wypożyczalni chyba pierwszy raz w życiu widział takiego klienta, bo latał za Kołkiem jak kot z pęcherzem, robiąc mu całe serie zdjęć i filmów

 

 

Po ciężkiej, brudzącej i męczącej - ale świetnej!, wyprawie na quadach przyszła pora żeby nieco się odświeżyć.

Pamiętam że rano korzystałem z prysznica - więc wiedziałem że wbrew pozorom znajdują się one w hotelu...

..okazało się że ten z którego miałem wielkie.

trzydzieścidziewięćipół - Onet.pl Blog

Teraz powinienem inaczej chyba patrzeć na tych którzy "to" robią i mają taką naklejkę.Chodzi o to,że niektórzy kierowcy - tu przodują zdecydowanie panowie- pozwalają swoim pociechom przejeżdżać kilkaset metrów swoim  autem w drodze do szkoły, przedszkola, czy gdzieś indziej. Po prostu ręce opadają kiedy ten proceder powtórzył się w tym roku, bo najczęściej to było porannymi godzinami zauważalne kiedy tatuś z syńciem za sterami jakiegoś wolwiaka( po polskiemu  piszę) , lub forda podjeżdża pod przedszkole/szkołę. A już wczoraj rozwalił mnie tatuńcio który na quadzie!,tak na quadzie jechał z tyłu jako pasażer , a kierował tym na oko 10-latek i próbowali się wbić z chodnika na ruchliwą ulicę.Pomijając brak kasków u obojga i to czy ten quad miał homologację na jazdę po ulicach.Ludzie jak chcecie sobie robić kuku to pieprznijcie się łepetyną o mur z rozpędu, a nie odstawiajcie takich jaj. I co w ogóle tatuś chce udowodnić? Że syńcio jest takim małym Hołowczycem? A może to pokłosie Kubicomanii? Ja coraz bardziej się dziwię w jakim świecie żyję. Może i jestem trochę z innej epoki(nie chodziłem do solarium to i mózgu mi nie spaliło),.

Ewol's blog

Całą noc żygałam ;] zatrułam się arbuzem ;] No... Czułyśmy sie jak na jakims obozie :]
Co było fajnego... Zabierałśmy sprzątaczkom ręczniki, prześcieradła (ale nie brałyśmy tego do Polski), mydełka, ołówki, notesiki :) i to mamy tu w Polsce ;] Może o wycieczkach...
Byliśmy na Quadach... Zajebiście było! Najpierw przez godzne jechaliśmy przez góry jakby do wodospadu. Przez wodę jechaliśmy, błotko :D Droga do wodospadu była zdecydowanie wolniejsza ;] A i tak jedna laska jakaś z Rosji (nie wiem jak ona to zrobiła :]) Wypadła z drogi to takiego jakby... Dużego rowu :] Ale.Było 50:50, Angielski:Polski :] Jak mi się coś jeszcze przypomni to wam dopisze :] a tu macie pare fotek :] :D (w roli jasności musicie klikać na poniższe wyrazy...Mówię to bo już KTOŚ[Sońka] sie mnie pytał :])

1,Widok z samolotu
2.Pamukkale
3.Kolacja
4.Quady
5.Quady 2
6.Wodospad
7.Sara
8.Ola
9.Igor
10.Yura, Ja, Mustafa, Mona
11.Turecki wieczór
12.Hotelowy Aqua Park
13.Widok z plaży
14.Przed hotelem
15.My family
16.My family 2

POZDRAWIAM EWELINA
ewcia-urokiczar.