O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Qatar

Nabijamy licznik i gramy dalej

i parę innych epitetów do niej przylgnęło. Gra piłki różne - wysokie, dalekie, krótkie, płaskie, rotacyjne. Zmusza nawet atakujące silnie rywalki do ganiania po korcie, zmienia rytm, czego nienawidzą. Dlatego wygrała z Szarapową w Nowym Jorku w 2007 r., w Eastbourne z Pietrową, na Wimbledonie z Kuzniecową. Może to szaleństwo, ale jeśli się uda z Dominiką i Venus, mecz Polki z Sereną może być prawdziwym wydarzeniem drugiego tygodnia US Open. Jestem szaleńcem, wiem, po dwóch porażkach w Berlinie i na Wimbledonie, i tym co w nocy widziałem.

 

PS: W tym roku w Qatar Open Radwańska grała z Cibulkovą, ale drabinka była tam trochę inna: Najpierw Słwoaczka ograła Venus Williams, potem przegrała z Polką. Interesujące?

PS: Siostry Raj nacierają - hantek.blox.pl

16:33, bartosz.raj , Gwiazdy
Link Dodaj komentarz »
Archiwum: Kolejne lanie na US Open

you say shoo, I say rama

you say shoo, I say rama

Grudzień 16, 2006

Gorączka sobotniego poranka.

Filed under: Uncategorized — shooshoorama @ 9:39 am

Dziń dybry, bybry. Negatywne skutki wczorajszego dnia mroźnego, dają się we znaki. W sensie el Qatar i la Temperatula. Paradoksem jest to, że odmrożenia narządu węchu nabawiłam się nie podczas wyprawy na Czomolungmę, tylko w lokalu, gdzie celsjuszometr wskazywał 28,3 stopnia.
Wszystko za sprawą drzwi “ciągnąć, pchać” (bez skojarzeń, bitte), które okazały się obrotowe. Otóż okazuje się, że w tak *cywilizowanym kraju jak Polska, są istoty, które wykazują jawny brak konsekwencji działania (otwieranie, owszem, ale z zamykaniem – problemy), obojętność i nieprzystosowanie do ogólnoprzyjętych norm (Skrzetuski, niech żel do włosów Hard – ekstremalne utrwalenie, będzie z Tobą!). Efektem takich działań byly naprzemienne fale gorącego i zimnego powietrza, które dawały większego.

Indie i Nepal 2009-2010 aż za wylewnie

Na samolot do stolicy, a stamtąd miał kolejny do Dohy, stolicy Kataru. O istnieniu bezpośredniego połączenia katarskimi liniami lotniczymi z Dohą uprzednio wiedziałem, zastanawiałem się tylko nad niezwykłością tego zjawiska. Przy okazji rozmowy w oczekiwaniu na samolot dowiedziałem się, że w katarskiej stolicy pracuje bardzo wielu Nepalczyków i dlatego takie połączenie się opłaca. To jest też dobra wiadomość dla tych podróżnych z Europy, którzy pragną nawiedzić Nepal, a nie chcą tego czynić za pośrednictwem Indii, co mogę całkowicie zrozumieć. Można tam lecieć przez Katar, a że Qatar Airways znajdują się w absolutnej światowej czołówce linii lotniczych, doświadczenie to na pewno jest warte przeżycia.
Katarski Nepalczyk nie leciał tym samym samolotem, co ja. Jego lot był o pół godziny wcześniej i obsługiwany był przez Yeti Airlines. Mój, o 10:20, był zaś dziełem Buddha Airlines. Oczywiście był opóźniony, co jest częstą przypadłością lotów. Opóźnienie nie było jednak duże, około 20 minut tylko. Po odprawie i wszelkich czynnościach dodatkowych, na przykład osobistym obszukaniu każdego pasażera za zamkniętymi drzwiami, znaleźliśmy się w.

Monitorpolski's Blog

Of State Hillary Clinton referred to the Russian and Chinese action as “despicable,” with Germany’s UN ambassador Peter Wittig calling the vetoes a “disgrace.”

But in what could be termed disgusting, despicable, and disgraceful was the reported offering of a $5 billion bribe for Russia’s yes vote by Bahrain’s Foreign Minister Shaikh Khalid bin Ahmed bin Mohammed Al Khalifa during a trip to Moscow prior to the UN Security Council vote. Our sources report that the Russian government flatly turned down the offer of the money, which was bundled by Bahrain, Saudi Arabia, Kuwait, Qatar, the United Arab Emirates, and Oman.

WMR has also learned that a similar bribe by the GCC was offered to China in return for its yes vote on the Syria resolution. The offer, which was scoffed at by the Chinese government, was reportedly made during a visit by Chinese Prime Minister Wei Jiabao to Doha, the Qatari capital, on January 18.

Under U.S. law, specifically, the Foreign Corrupt Practices Act, the involvement of any GCC financial institutions in arranging for bribe offers to Russia or China could be construed as a violation of the law. If Rice or other U.S. officials were involved with the.

Zapiski z Granitowego Miasta - Onet.pl Blog

Wywiady z autorem

Biszop o sobie
 Polacy pamiętają o bohaterach
Blogi ze Szkocji
Biskupinka - nowy blog!
Pawcio z Aberdeen
Kraina Deszczowców
Łakoma z Edynburga
Blogi ze świata
Monika i Przemek z Melbourne
Polak w Qatar Airways
 Fotoblog z Brisbane
 Żołnierz US ARMY

Qatar airways

Nusa Tenggara

Jumbo Guesthouse - nocleg w Hongsa
Lufthansa
Merpati Airlines
Nusa Tenggara w Gazecie
Qatar Airways
Strona o malarii
Strona o malarii 2
Travelbit
Wojtek Dąbrowski w Indonezji