O czym chcesz poczytać na blogach?

Pyrzowice

Parking Pyrzowice Globtroter

parkingpyrzowice
parkingpyrzowice.blog.interia.pl
Notki
katalog 2009-07-13
http://www.dekorplast.org/
Katalog w którym nas znajdziecie 2009-07-13
<a href="http://www.dekorplast.org/">Katalog stron internetowych</a>
Parking Pyrzowice Globtroter 2009-07-11
Całodobowy prywatny parking GLOBTROTER przy lotnisku Pyrzowice

http://www.parking-pyrzowice.com.pl/
.

Blog Piotra Koja - Onet.pl Blog

Spotkałem się dzisiaj z prezesami spółek Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego. Muszę przyznać, że zmiany, jakie zachodzą w porcie lotniczym w Pyrzowicach, zwłaszcza w ciagu ostatnich lat, robią wrażenie. Jeszcze większe - plany GTL-u na najbliższe lata i konsekwentna ich realizacja. Między innymi wprowadzane są nowe połączenia np. do Kopenhagi. Kończy się budowa drugiego hangaru dla dwóch samolotów, trwają prace nad poszerzeniem terminalu pasażerskiego oraz przygotowania do budowy nowego pasa startowego i szereg innych inwestycji. Żałuję, że nieuzasadnione protesty zatrzymały budowę szybkiej kolei Katowice - Pyrzowice. Moja wizyta służyła omówieniu dalszej wspólpracy miasta z GTL i nowych jej kierunków. Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach to nasze okno na świat i duży atut w rozmowach z inwestorami.     
Piotr Koj
1 komentarz

13 marca 2012
Krystyna

ptaskowy.blog

skomentuj (1)

sezon rowerowy 2006-08-20 19:49:49

wczoraj zrobilismy soebie rowerowa wycieczke. choc nie obylo sie bez komplikacji. juz na poczatku naszej jazdy odpadl mi pedal. :) na szczescie okazalo sie ze sie nie odlamal tylko wykrecil. choc dalej nie wiem jakim cudem. :) niedaleko byl mechanik samochodowy i dzieki jego uprzejmosci pedal udalo sie dokrecic i moglismy jechac dalej.

pojechalismy na rogoznik, sa tam dwa... hmmm... stawy? w kazdym badz razie ludzie sie tam kapia i nawet woda nie jest najgorsza. niedaleko bylo tez zrodelko i wodospad, porobilismy troche zdjec. a potem wpadlismy na pomysl zeby pojechac na lotnisko do pyrzowic. w sumie to nie bylo nawet daleko, jakies 10 km. i scigalismy sie z traktorem a pozniej z koparka. ;)

droga do pyrzowic nie byla dluga za to ciezka: wzniesienie, zjazd, wniesienie, zjazd... dalo mi to popalic. i odczula to tez moja dupa. :) jednak rowerowe siodelka nie sa najwygodniejsze.
dotarlismy na lotnisko, ale samolotu nie widzielismy. :( akurat przez godzine nie bylo zadnych startow ani ladowan. za to bylo pelno ludzi bo najblizszy samolot mial byc do londynu i odprawa byla baaaardzo dluga. no coz, takie mamy czasy.

droga powrotna to juz byla meczarnia, bolacy tylek, brak sil w nogach... ale jakos udalo sie dojechac, z dwoma przystankami u wodopoju. a jak juz.

Blog bleich160

Roku.

Postanowienie 9
2006: Pójdę w tym roku na okresowe badanie do dentysty.
2007: Zrobię sobie wypełnienia.
2008: Pójdę na leczenie kanałowe.
2009: Będę używał lepszego kleju do protez

Komentarzy: 0 Z CIERPLIWOŚCIĄ ZALECISZ DALEJ 2008-12-06

NATURALNIE ZDAWAŁEM SOBIE SPRAWE ŻE SAMOLOT CZARTEROWY Z TANIEGO OŚRODKA WCZASOWEGO W HISZPANII NA LOTNISKO PYRZOWICE W KATOWICACH NIGDY PRZENIGDY NIE WYSTARTUJE PUNKTUALNIE. NA DOMIAR ZŁEGO ODLOT BYŁ ZAPLANOWANY NA WPÓŁ DO DWUNASTEJ W NOCY CO SPRAWIAŁO ŻE CAŁY NASTĘPNY DZIEŃ MIAŁO SIĘ Z GŁOWY. NO I - JAK MOŻNA BYŁO SIĘ TEGO SPODZIEWAĆ - PO PRZYBYCIU NA LOTNISKO DOWIEDZIELIŚMY SIĘ ŻE SAMOLOT NIE WYSTARTOWAŁ JESZCZE Z NIEMIEC.
- JAKI PROBLEM TYM RAZEM? - ZAPYTAŁEM Z REZYGNACJĄ W GŁOSIEJAK ZMĘCZONY ŻYCIEM MĘŻCZYZNA KTÓRY SŁYSZAŁ JUZ WSZYSTKIE MOŻLIWE WYTŁUMACZENIA. - PROBLEMY TECHNICZNE? POWIETRZE NIE TAKI? NIEBO ZAŚMIECONE LIŚĆMI?
- NIE - ODPOWIEDZIAŁ PRZEDSTAWICIEL LINI LOTNICZYCH - KAPITAN UTKNĄŁ W KORKU NA AUTOSTRADZIE.
AAA ROZUMIEM... PONIEWAŻ JAKIS.