O czym chcesz poczytać na blogach?

Pylon

Mikołajki

Procedury administracyjnej.
Czynności te doprowadziły do kontroli, która zakończyła się wymogiem legalizacji obiektu oraz uiszczeniem odpowiedniej opłaty administracyjnej. Wiadomo, iż to Orlen narzucił dyktat w temacie procedury administracyjnej. W związku z powyższym rodzą się wątpliwości, co do rzetelności w powyższych działaniach, inwestora, Starostwa, nadzoru budowlanego i oczywiście „gospodarza Gminy”, który to dobrze wiedział o całej inwestycji.Ciekawe, iż wieczorem w dniu, kiedy runął pylon zjawiła się ekipa i uprzątnęła cały bałagan a nie widać było żadnej komisji z urzędu i nadzoru budowlanego, która przy takich zdarzeniach powinna się pojawić. Zdjęcia te pokazują, jaka to fuszerka. Wyraźnie widać, że na końcówce części stojącej są otwory a na części, która odpadła nie ma śladów po skręceniu obu części. Obie części połączone były na zasadzie metody nałożenia ( brak śladów spawu lub połączenia skręcanego śrubami).
Odnoszę wrażenie, (które podzielają inne osoby), iż po tym zdarzeniu, Burmistrz wraz ze.

fioletowo

Nie ma o czym rozmawiać) czyli o rowerach

jak wróciłam (szcześliwa jak zawsze gdy wracam z conajmniej 1,5h przejażdżki) mama zagadnęła czy może sama byłam i czy znowu jeździłam po wałach po zmroku, uspokoiła się jak jej powiedziałam że z Tomkiem. zaproponowała żebym w zimie też jeździła, gdyż dobrze na pewno mi to zrobi(czytaj: może schudniesz) a pozatem wreszcie będę więcej przebywała w towarzystwie mężczyzny. podsumowując: zdaniem mamy może jednak nie zostane stara panną, pod warunkiem oczywiście, że nadal będę jeździć z kolegami po wałach. w zimie, po śniegu oczywiście:]

kocham moja mamę:*

20:19, in_hole
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 03 listopada 2005
nawet spodobał się pani profesor projekt mojego domku. o elewacji powiedziała, że ma klimat, ale poprosiła mnie żebym zrobiła drugą planszę z alternatywną propozycją gdzie fasada będzie przypomniać coś pomiędzy egipskimi pylonami a ogrodami semiramidy. te pylony to był mój pomysł, jedna z wersji kórej nie.

Australia 2006

Pol godzinie zapomnialem o chorobie i tylko czasem wracalo na minutke, a tak to bylo prawie zupelnie dobrze :D

Wycieczka w niedziele byla rewelacyjna. Pojechalismy samochodem do Watsons Bay, gdzie wsiedlismy na prom do Circular Quay w City. Myslalem, ze te promy to tylko dodatek do komunikacji miejskiej, bo sa wolne itd. Nic z tych rzeczy! Prom dal takiego czadu, ze w ciagu moze 15 minut przeplynelismy przez caly "harbour"... Widoki powalaly, szkoda tylko, ze Mandaryn zapomnial aparatu. Stamtad po wymianie i wybraniu pieniedzy ruszylismy na podboj Harbour Bridge. Rewelka :) Weszlismy na pierwszy pylon, gdzie jest punkt widokowy a potem przeszlismy przez caly most. Do centrum wrocilismy pociagiem z Milsons Point. Stamtad przeszlismy sie do Draling Harbour, gdzie spotkalismy sie z reszta rodziny. Zaprosili nas na pokaz lodek, widzielismy ogromne, wypasione motorowy z ich jachtem wlacznie... Ja i Mandaryn podzielilismy wizyte w Darling Harobur na trzy czesci. 1 - chodzenie i ogladanie lodek na wodzie. 2 - przejscie przez Pyrmont Bridge, focenie monoraila i widokow miasta, a nastepnie przejscie przez nieziemsko drogi pasaz. 3 - ogladanie lodek w budynku, na wystawie. Mandaryn ogladal z wiekszym zainteresowaniem.

scianolazy.blog

Port Łódź 2010-04-03 17:39:56

Najwieksza praca z jaka jak dotychczas miałem do czynienia. W Łodzi kilka dni temu otworzyło się ogromne centrum handlowe. Jak przed każdym tego typu obiektem i przed tym stoi pylon z reklamami. Tyle że Port jest wielki. Słup też niemały. Kiedy przyjechaliśmy do Łodzi wyglądał tak:Na takiej konstrukcji miały powstac kasetony. Cztery małe od dołu i jedem ogromny z góry. Trzeba było więc wyciąć wielkie kawały konstrukcji celem połączenia trzech górnych kasetonów. Przez trzy dni W. i H. szaleli na najwyższych poziomach z Diaxami. W tym czasie pozostałe cztery osoby (w tym ja) przykręcały profile aluminiowe na krawędziach dolnych kasetonów. My nie zdążyliśmy tak szybko. Roboty było dużo, kratownica wybitnie dobrze ocynkowana, a.