O czym chcesz poczytać na blogach?

Push the tempo

Śmieszne i nie śmieszne żarty przeszłości, teraźniejszości i przyszłości~> Evelinka

Ludzie dowiedzą. Jedną z takich żeczy jest to co powinno się stać już bardzo dawno temu. A więc dla wtajemniczonych już niektóre wskazówki powinniy powiedzieć o co chodzi. np. push the tempo albo godz 14.45 i dzień 23.05. Włsnie wszystko doszło do skutku!! Chodzi dobra napisze o filipka mojego kochanego. POwinnam to już dawno zrobić. Wiem ze niektórzy pomyślą że.

one love. amish paradajs.

Kolwiek aluzjami. Jeśli ktokolwiek przeczytał to w całości- winszuję. BTW: i tak mam wszystko w dupie i to, że samochód jedzie też i to, że jadę windą i koleś kaszle też. Push the tempo!!!!to wszystko przez to. i na koniec YO (żeby zakończyć jak zaczęłam, nie??) a tak może nie miło skończe. Suki to całkiem nie miłe spotkanie zazwyczaj, ale czasem to tylko.

..Robie to bo kocham,to nikomu nie szkodzi,robie to bo to lubie i wiem że to mi wychodzi..

dzisiejsza nocka byla fantastyczna :D kocham te poranki przy Tobie :D :*********************

i Peace for the rest ;)

:*

halla walla nunka!

push the tempo!!

{Dredzik} zanotowala 2005-02-26 22:21:25 skomentuj (11)


zakochana.blog

I kaseta i kelis i wszystko.
piątek pod Aniołem. właściwie co tam anielskiego? cena piwa?! dj wyglądał na leszcza [w dresie?!] ale puszczał muzykę znośną momentami. były 2 piosenki bez których nie ma imprezy dla mnie więc można zaliczyć wieczór do udanych..Coby się z nią bawić. no to były zajęcia grupowe obowiązkowe. K. mówi że P się ze mną ożeni.
noone knows..
say hello to the angels..
2Xformat i na nowo cała zabawa ze wszystkim. zrobie sobie zdjęcie, przemaluję, przerobię i coś. tylko tak teraz.Wc darmowe z powodu remontu. mi tam nie przeszkadza:)
był koleżka tańczący jak na teledysku fatboyslima... do wyboru opcje: "push the tempo" or "weapon of choice" ;>
jutro może książke jakąś sprzedam, a może nie, ale fajnie będzie. w sumie to dziś juz...
.

Aisha... dzis znow przeszla obok mnie

Strona główna
Motto dnia: „push the tempo”.
Zawrót głowy. Świat obraca się. Paraliżująca prędkość z jaką wschody i zachody przemierzają nieboskłon. Najprostszym zegarem jest własny puls. Krew..

The Cure Blog

Być dwa - występujące łącznie lub rozłącznie: kasa i dobra zabawa. Zawsze wierzyłem - i nadal wierzę, bo mam ku temu przesłanki - że mamona nie jest głównym motorem poczynań The Cure. Dlatego twierdzę, że The Cure istnieje wciąż dlatego, że Robert Smith po prostu chce się bawić. Bawić się - dając dobre, długie, intensywne koncerty, czerpiąc.Wywołała różne reakcje u fanów - ja zdecydowanie opowiadam się po stronie zwolenników guitar-only Cure. Za argumenty niech na razie posłużą znane z DVD wersje takich utworów, jak "Push", "The Drowning Man", "100 Years", "End", "Shiver And Shake" czy wreszcie absolutnie rozpierdalające mnie "At Night". "At Night", którego wykonanie to mistrzowski mariaż piekielnej.Jeżeli mają dalej dla nas grać z zaangażowaniem, mocą i surowością, to nie mogą stać w miejscu.

Pogodziłem się już dawno z tym, że Smith i The Cure mają swoje tempo pracy. Poza tym postarzałem się trochę i tak naprawdę nowa płyta The Cure wcale nie jest mi do szczęścia potrzebna. Dlatego nie wstrzymuję oddechu. Nie błagam o szybki.