O czym chcesz poczytać na blogach?

Punta cana

BLOG O SHAKIRZE I BEYONCE

Z udziałem Shakiry. Dziś zawita do polskich kin musical "Dreamgirls", w którym artystka występuje w roli głównej. 


Shakira wreszcie stanie przed ołtarzem

Gwiazda pop, Shakira, wreszcie przyjęła zaręczynowy pierścionek od 34-letniego prawnika Antonio de la Rua. Para ma wziąć ślub we wrześniu w luksusowym kurorcie Punta Cana na Dominikanie.


Po siedmiu latach wspólnego "chodzenia" wreszcie postanowili wziąć ślub. Bo teraz już są pewni, że doskonale do siebie pasują i będą ze sobą na zawsze. Bo to przecież jeden z niewielu związków w show-biznesie, który przetrwał aż tak długo. A do tego - bez żadnych skandali.

A ślub.

SeenByMe | Just another WordPress.com site

Zawsze machali i uśmiechali się kiedy kierowałem na nich aparat.

Juan Dolio - rozczarowało, liczyłem na coś więcej niż skupisko hoteli i kilka małych sklepików.

Zdjecia - pojawią się tutaj stopniowo jako swoisty miszmasz.

Lotnisko w Punta Cana – hala przylotów

Coral Costa Caribe

Nasz pokój

c.d.n.

Świnoujście – Swinoujscie

Zachwycający urodą młodej dziewczyny i chłopca o czekoladowej skórze. Takie wspomnienie przywiozłam z Dominikany leżącej wraz z Haiti na Hispanioli, drugiej co do wielkości wyspie Karaibów.

Akwarela z zatoki Bavaro, 30 x 25 cm
Kto chce zobaczyć prawdziwy raj, powinien koniecznie wybrać na miejsce lądowania Punta Cana, czyli ogromny hangar kryty trzciną. Zgodnie z radą przyjaciół zamieszkaliśmy w hotelu w zatoce Bavaro, przy plaży, wśród palm. Podziwialiśmy kolorowe kolibry, brązowe pelikany, czaple o niespotykanej rozpiętości skrzydeł. A w parku przy hotelu dostojnie spacerowały różowe flamingi – ich obraz najchętniej zabrałabym jako pamiątkę z wyspy.

AnOrEkSjA.... wierzę.... - Onet.pl Blog

Miejsce, sprawiły, iż pojawiły się we mnie ogromne wątpliwości. Padły pytania:

 

 

Czy to jest to? Czy to ten właściwy?

 

Sytuacje, które miały miejsce w Punta Cana i które mnie zniesmaczały, powodowały we mnie barierę, która w połaczeniu z barierą związaną z anoreksją wywołały zamknięcie. Szczelne zamknięcie mojej osoby na tę drugą. Nie chciałam już niczego innego jak być samą. Nie chciałam, by się do mnie zbliżał. Wracałam do domu z myślą, że zostawię to na razie, niech wszystko trochę poleży, ja zdam.