O czym chcesz poczytać na blogach?

Punkty karne

Eleganckie Konie - Onet.pl Blog

Pokonać w określonej kolejności i czasie, z jak najmniejszą liczbą zrzutek, przypadków nieposłuszeństwa, czyli wyłamań (ominięć przeszkody) i odmów (zatrzymań przed przeszkodą), i upadków. Za każdy błąd koń i jeździec otrzymują punkty karne. Jeśli kilku jeźdźców pokona parkur w regulaminowym czasie, bez żadnego błędu, zarządza się dogrywkę, podczas której przeszkód jest mniej, jednak są one trudniejsze. Zwycięzca dogrywki wygrywa konkurs.

Istnieje wiele.

Nasze ukochane konie - Onet.pl Blog

Do 10 poszczególne figury wykonywane na czworoboku o wymiarach 20 x 60 m. Liczy się precyzja wykonania figury,elegancja, posłuszeństwo konia i jego chody (stęp, kłus i galop).Ocenie podlega także dosiad jeźdźca i używanie pomocy. Uzyskane punkty bonifikacyjne są przeliczane na punkty karne. (gdyby program został wykonany został na maksymalne oceny we wszystkich elementach, zawodnik ukończyłby tę próbę z wynikiem zerowym - oczywiście w praktyce jest to niemożliwe, więc każda para otrzymuje mniej lub więcej punktów.

Nowy Obserwator

Szukaj wrogów blisko, a przyjaciół daleko. Tym samym powinniśmy dbać o jak najlepsze stosunki z naszymi sąsiadami.

08:45, ordnung
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 25 marca 2010
Punkty karne dla pieszych

Dokładnie na takiej zasadzie jak kierowcy. I o ile w przypadku kierowców jest to liczba 20pkt. karnych (prawo jazdy do 1 roku posiadania) lub 24pkt. karne (powyżej 1 roku posiadania prawa jazdy), o tyle w przypadku pieszych powinny to być 3 punkty karne. Dolegliwością dla kierowcy jest odebranie prawa jazdy. Niechaj karą dla pieszego jest albo wysoka grzywna albo nawet sprawa sądowa.

...bo prawdziwego przyjaciela zyskasz wtedy, gdy poczujesz wolność...

Dwa razy i rozgrzewka indywidualna. Zaczęłam od slalomu w kłusie potem i w galopie. Trochę wolt i przygotowanie do skoków. Utworzyliśmy szyk i na pszczółke. Przede mną Marcin na Gandzi wyłamał ja skoczyłam. Za chwilę patrzę Pidżama na KArinie leży na ziemi. Wstała najeżdża na pszczółkę i znowu leży. Karinka uciekła sobie i nie chciała dać się złapać. Konie na wybiegu szalały. Parys gonił Polluksa a potem Kappelle. W pewnym momencie Polluks wyłamał drągi i.70 sek.

Chciałam dopisać resztę tego samego dnia, ale strony mi nie chciały wchodzić :( Tak więc piszę dalej... "Trenerka startowała na Parysie również dwa x LL Jechała przede mną, pierwszy przejazd bezbłędny ale jeden punkt karny miała czas 70.09 tak mało brakowało :( Za drugim chyba ją oszukali bo jechała szybciej a miała czas 71 sek :/ Przyszła kolej na mnie. Wyjechałam w stronę jury, ukłoniłam się i start. Zaspa wielkie oczy dostawała przy.