O czym chcesz poczytać na blogach?

Punkt g

oceny blogów


treść notek:
zczerze mowiac to ciezko bylo mi sie zabrac do czytania Twoich notatek poniewaz 2 ostatnie sa... jakby to delikatnie powiedziec, nudne i nie ciekawe. ale postanowilam,ze nie bede spisywac tego bloga na straty i jednak go przeczytam calego. jestem mile zaskoczona... nie rozumialam zabardzo tresci wierszy ktore pisalas,lecz przeczytalam Twoja historie i powiem Ci,ze jest mi przykro, bo wiem,ze bardzo cierpialas ale gratutluje za otwartosc. napisalas tajemnice i historie swojego zycia. opisalas  to tak,ze odczulam to wszytsko co Ty czulas gdy to sie dzialo,.punkty:9/10język:
piszesz z uczuciem to duzy plus. poza tym nie robisz bledow, oby tak dalej.

MOTYLA NOGA

Grupa zawierająca gwiazdy dyscypliny. Ale ważne, że punkt jest.
PK2 - jeszcze biegnę. Spotykamy Konrada z LechCubów. Pogaduchy, pogaduchy. Po drodze jeden z bardziej śmierdzących kanałów jakie spotkałem na rajdowych trasach.
PK3 - jeszcze biegnę. Przy punkcie spotkanie grupowe. Hubert zadbał o integrację i postawił punkt trochę w innym miejscu niż zaznaczył na mapie.
PK4 - jeszcze biegnę. Ale czemu oni biegną tak szybko? Przydałyby się jakieś krzaczory, żeby  odpocząć,
PK5 - trochę krzaczorów. Wreszcie. Grupa coś się nam rozrosła nawet do 6+


PK6 - jeszcze biegnę, ale już tylko tylko. Grupa 6 osobowa, w której jestem zdecydowanie najsłabszy fizycznie. Ja to się nikomu z nich nie "urwę", raczej oni urwą mnie. Punkt jakby nie z tej strony drogi.
PK7 - ładny zagajniczek i.

krople... - Onet.pl Blog

Odwiedzenia
 mała
 kujon_82
 Koleta
kuba
silent
Warto zajrzeć
STRONA UŻYTKOWNIKÓW RZESZOWSKIEGO CZATA WP
Graj na gitarze
gitara.pl
Gitara basowa
G.bass
Basoofka
Nauczyłem = Następna proszę!
wesoly*** (12:43)
3 ktoś znalazł dla mnie czas

11 października 2006
PIWO kontra KOBIETA :)
1. Piwo jest zawsze mokre - kobieta nie.
Punkt dla piwa.

Oceny Blacka - Onet.pl Blog

 

Punkty: 3/5

 

Czcionka:

Nie samym Comicem Sans MS człowiek żyje! Wszędzie Comic: w menu, w tytułach, w linkach,  w „O mnie”, w „Bohaterowie”! Po prostu wszędzie! To mi się nie podoba.

Kolor i rozmiar pasują. Nie za duże, nie za małe.

 

Źle!:   

„~Chodź Draco!-powiedziałapo kobieta i po chwili mały chłopiec o stalowo-niebieskich oczach iplatynowych włosach stanął w drzwiach i spytał opryskliwie-A gdzie idziemy?!-Na muglski plac zabaw-odpowiedziała najwyraźniej jego matka ale chłopcu to chybanie wystarczyło więc pytał się dalej-A czemu tam idziemy?-Bo nie będzieszciągle siedział w domu!-Ale ja tam nie chce iść!-Ale pójdziesz jeśli nadal chcesz miotłę!-No dobra już idę-Tylko się

Rozwój świadomości…

Lawy wulkanicznej Ziemi), pozwól sobie połączyć się z Energią Wnętrza Ziemi z Jądrem Ziemi, to ciepła uzdrawiająca energia (moc, zdrowie, błogość, spełnienie, bezpieczeństwo, niewinność, ugruntowanie), niech ta energia przepełni całe twoje jestestwo na wszystkich poziomach. Możesz wspomóc się afirmacją: “Łączę mój punkt Tan-tien z wnętrzem Ziemi” lub “Wzmacniam połączenie pomiędzy moim punktem Tan-tien a płynnym jądrem Ziemi” itp.

Pozostań w tym stanie tyle, ile potrzebujesz.

Teraz skoncentruj się na punkcie w klatce piersiowej: Siedziba Duszy.
Yyobraź sobie to miejsce jako rozświetlone i rozproszone.

Sobie, jak to miejsce rozświetla się i oczyszcza z wszelkich brudów i ciemnych plam.

Teraz połącz Linią Hary punkt Tan – Tien oraz Siedzibę Duszy, odczuj to. Pozostań w tym stanie tyle, ile potrzebujesz. Odczuj, jak Energia Ziemi z samego jądra wypełnia całe twoje jestestwo.

Skoncentruj się teraz na punkcie ponad głową (około 80 – 100 cm) tzw. punkt ID (punkt indywiduacji).
Jest to punkt przypominający mały wir odwrócony stożkiem do góry, łączy on z wielowymiarowym kosmosem z Bogiem – Absolutem.
Połącz Linią Hary Siedzibę Duszy z punktem ID, teraz odczuj jak harmonia i równowaga pomiędzy energiami Kosmosu i Ziemi.