O czym chcesz poczytać na blogach?

Pułtusk

jus`s blog

 2005-08-08 13:44:56 >> pułtusk..:D

hehe.. no minął juz niestety wspaniały tydzień jaki spędziłam w pułtusku.. moim kochany miasteczku..:)
teraz bardzo miło wspominam tan czas.. hehe... jak dowiedziałam sie ze są kaczory samobójcy..:P...i ze szczury piszcza.:P... kocham tam jezdzic...:D.. kocham oglądać jak chłopaki grają w siatke.. i komentowac albo udawac "pseudo kibica"(zachwyconego kazda akcja..):D:P.. hehe.. śmiechowe meczyki były...:D.. kocham tez robić na kolację jajecznicę która dla niektórych jest podobno zasłona..podczas gdy ja ją jeszcze dosalam..:P.. albo jak chłopaki smażą na patelni i spalają ją..:P
nie zapomne równiez wypadów na rowerki z romkiem,po polach.. i tego jak pieknie sobie kolano na jednym z takich wypadów rozwaliłam..:/... hmmm.. jak romek gonił traktor...:P.. lub jak ja próbowała go przegonić..ale mi oczywiscie nie wyszło..:/
albo.

Moje prace na drutach i szydełku - Onet.pl Blog

rozumu ujmie,ogniem dopiecze,lukrem pomaże
i wyjdzie człowiek uformowany.

I jest formator i reformata.
Zamiast Kośnika wyszedł Półkośnik.
Zamiast Płaskiej - Popłaska.
Z pana Tuska tylko Pułtusk.

Nasze Zainteresowania

45678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Księga gości
 
O mnie
.
truskawaa121
17
,
Pułtusk
Słówko o mnie

komentarze (nie)polityczne - Onet.pl Blog

Propozycje nie do odrzucenia
Tak sobie myślę, że dopóki CBŚ nie dopadnie ścierwobiznesmena Stokłosę, to w Warszawie powinna zniknąć nazwa stacji metra "Stokłosy". Jakoś tak nie wypada, żeby stacja o takim imieniu funkcjonowała mimo podejrzeń ciążących na p. Stokłosie. Ba - proponuję więcej - niech tam w ogóle na razie metro się nie zatrzymuje, żeby przypadkiem nie wyszło, że ma coś wspólnego ze wspomnianym biznesmenem. A już najlepiej byłoby, żeby tę stację pociągi metra omijały szerokim łukiem.

No i kolejna sprawa. Postuluję, żeby mieszkańcy szacownego miasta Pułtusk poszli na całość i zmienili nazwę na cały "Tusk". Dlaczego mają się ograniczać do połówek? To bez sensu. Zaraz potem powinni nadać honorowe obywatelstwo rzeczonemu panu Tuskowi. W zamian za to on może im obiecać, że "Tusk" (ew. "Całytusk") zostanie stolicą Wolnych Kaszub natychmiast po odłączeniu tego regionu od Polski. Co Wy na to?
Prowokator (22:25)
Brak komentarzy... dodaj swój...

Blog kingaipati

POZDROWIONKA DLA:

-Patrycji:*
-Agi:*
-Mai:*
-Klaudi T:*
-Alicji:*
-Piotrka:*
-Darii:*
-Pati siostry klaudi
I wszystkich co komentują blogaska:)

Nasz pierwszy blogasek:) 2007-03-26
Cześć nazywamy się Kinga i Patrycja.Kinga ma 13lat a Patrycja 11lat.Od dzisiaj będziemy prowadzić tego bloga.Zapraszamy do komentowania.
O mnie
kingaipati
Pułtusk
Słówko o mnie
Cześć.Nazywamy się Kinga i Patrycja. Mamy 13 i 11 lat.Pochodzimy z Pułtuska. Kinga interesuje się sportem a Patrycja śpiewem.I bardzo się Lubimy:P

Blog ankonta

2009-06-03                                     Dobra rada

Jadę sobie, patrzę i cóż u diabła widzę?
Nie Petersburg, Stalingrad , ale i nie Wdzdzydze
Zobaczyłem tą tablicę, zawrzał w czaszce mózg.
Na tablicy napisali, że tu jest Pułtusk!
A gdzie reszta? Krzyknąłem w Warszawie, czy w Gdańsku?
Kto zarządza w Platformie? Kto przewodzi państwu?
Co za sadyzm w tym kraju? Oczom swym nie wierzę!
Podzielili Premiera, niczym rzeźne zwierzę.
Na tablicy nie było jakże go przerżnęli,
Wzdłuż czy w poprzek się lepiej Donka Tuska dzieli?
Gdzie teraz decyzyjny powstanie ośrodek?
Tam gdzie głowa, czy tyłek, a może gdzie środek?
A jeżeli biedaka przerżnęli wzdłuż śpiny,
To gdzie prawa , gdzie lewa połowa? To kpiny!
Dzisiaj tak już nie można! Polska na rozdrożu...
A Premiera pół w mieście , a drugie pół w morzu?

Quisiera...

Fajnie było. Dostałam ze dwa razyt kulką w tyłek, raz w biodro, a ostatnio odgryłam jeszcze jednego sinjiaka na łydce, ale za to Łania nabiła guza Plastusiowi, którego część dalszą zdjęć zamiezczam:

Jak juz wywołam zdjęcia to Wam pokaże, a zrobie to jak będę miała pieniądze, czyli chyba nie prędko. Jednym słowem na paintbalu było momentami nudno, ale sam moment nawalania się kulkami z żelatyna był bałdzo intełesujący.
Wczoraj se jeździlim z Bratem łowełkami i pojechaliśmy w strone St.Leszczydołu i tak sobie skręcalismy drogą a to w jakieś pole a to w las, a to znowu wieś, przejechaliśmy drogę na Pułtusk, potem znowu w pole, wieś i las aż w końcu nie wiedzielismy zbytnio gdzie jesteśmy......w każdym razie wyjechalismy na Olszankę, a evinek chciał mnie po drodze zabić ale mu się nie udało, za to wyŁanił się do rowu i potem narzekał.
Jadę dziś do warszawy po płytki na ząbki me okropne, nie chce mi się (jak zwykle z resztą) ale to nic.
Narazie w domu nudy, urozmaicam sobie czas jazdą na łowełku, jakby ktoś chciał sobie ze mną pojeździć to smska albo cuś. Poza tym czekam na propozycje spędzenia jakoś tego kawałka lipca który mi został do wyjazdu, bo jak ludu pojedzie na obóż to będzie mi nudno.
BuŹkA dla everybody!!! Zwłaszcza.