O czym chcesz poczytać na blogach?

Pulsar

Blog szewcmax

Dzięki szybkiemu przesuwaniu się można analizować tor jej ruchu, który nie jest odcinkiem prostej – ma "pofalowany" kształt. Sugeruje to obecność towarzysza – planety powodującej "kołysanie się" gwiazdy. W tym przypadku nie ma niestety pewności co do istnienia planety, ponieważ odkształcenia toru są na tyle małe, że mogą być wynikiem błędów pomiarowych.

Inną metodą jest śledzenie dopplerowskiego przesunięcia widma gwiazd. Jeśli dookoła gwiazdy krążą planety, powodują one – analogicznie jak w przypadku opisywanych wyżej układów wokół pulsarów – przybliżanie się i oddalanie macierzystej gwiazdy do i od obserwatora, co owocuje przesunięciami linii w jej widmie.

Trzema powyższymi metodami najłatwiej jest odkryć planety o dużej masie, okrążające gwiazdy po ciasnych orbitach, wtedy bowiem powodują one największy ruch gwiazd.

W przypadku niewielkiej części spośród gwiazd posiadających własne układy planet zachodzi sytuacja, że kierunek obserwacji (linia Ziemia - gwiazda) leży w płaszczyźnie odległego układu planetarnego. Obserwacja blasku danej gwiazdy pozwala wtedy na identyfikację momentu, w którym.

Epuls The Truth

Którzy mieli zostać ukarani. Jeśli nie miałeś danej funkcji, to musiałeś to przesłać komuś, kto ją miał. Przy ogromnej liczbie wykroczeń w portalu nietrudno się domyślić, że w końcu nerwy mogły puścić. Wynagrodzenie – brak. Praca czysto `społeczna` początkowo jest w porządku, jednak kiedy ktoś Ci za nią dziękuje i ją widzi. Tutaj tego zabrakło a co więcej ludzie z obsługi (taa, Ci zakompleksieni ;]) często się czepiali czegokolwiek. Szacunek trzynastolatka, który widzi plakietkę a nie mnie, jako człowieka? Daj spokój, nie bądź śmieszny. Czasem (trzeba się było prosić) dostawało się darmowe pulsary, żeby sobie wykupić extreme czy coś. Załóżmy, że dostałeś ich na miesiąc 300… Zobacz sobie w sklepie, ile taka ilość kosztuje i wyciągnij wnioski. Dodam, że te pulsary oficjalnie były na własny użytek. Kiedy przelałeś je komuś znajomemu bez plakietki, to była już kręcona gruba afera (przez obsługę rzecz jasna :]).

Relacje z obsługą – śmiech na sali. Nie wiadomo na jakiej podstawie część owej obsługi uważała się najważniejszych ludzi w portalu. Kompleksy, kompleksy, kompleksy, sam wiesz jak jest. Lubili się nami wyręczać w niektórych sprawach, lubili wyrażać swoje zdanie w.

Konstytucja ze Światła Królestwa Tysiącletniego na Ziemi. - Onet.pl Blog


OBOWIĄZUJE PRAWO BOŻE
JEST KRÓLESTWO TYSIĄCLETNIE NA ZIEMI OD 07.09.2007 ROKU

Świat w moim obiektywie - Onet.pl Blog

http://www.pngs.pulsar.net.pl/

*| Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczyne ma prawo do SZCZĘŚCIA ? |* - Onet.pl Blog

Głosujcie na mnie czyli na  coffy-look.
       czyli niebieskom.
                Oto link http://epuls.pl/bitwy/bitwa/74050
        Kto na mnie zagłosuje dostaje :
        - Blogerzy - reklamke
        - Epulsowicz 2 pulsary.
_____

  CAMP ROCK

 
 

Album 'A Little Bit Longer' jest juz w sprzedazy w Anglii. Takze i u nas zawital,  3 pazdzernika. Klikajac TUTAJ mozecie zakupic krazek. Tylko 31,5 !! Ale okazja  ^^ Ponizej zamieszczamy filmik reklamujacy ta plyte.. Aby dowiedziec sie wiecej kliknij na Read more...

------

ALE SZOKOLADA KONTAKTY

z Demi Lovato:
Los Angeles, CA:
10635 Santa.

..::*MADZIA*::..Dobrze widzi się tylko sercem.....Najważniejsze jest dla oczu niewidoczne!!!!

Co będzie i jaką decyzje podejmę.Dlatego wolałabym gdybym się gdzieś nie dostała.I decyzje ktoś za mnie podjąłby:P.Wiem chcę iść na łatwiznę,ale tak jest lepiej:).Kończę już o szkole..:P.Po prostu ja nie mogę zakończyć swojej edukacji,bo to byłaby dla mnie porażka...muszę się dalej uczyć i będę to robić:)...Wiem nie będzie łatwo,ale przecież nic w życiu nie jest proste.

*...Zaczęły się wakacje już od dłuższego czasu,a ja je dopiero poczułam kilka dni temu kiedy jeździłam do Strzeszynka i się opalałam i kąpałam:).Wtedy dopiero odpoczęłam:).W ostatnim czasie byłam na imprezie w Pulsarze i na grillu u kumpeli,na którym było super pomijając jeden incydent.Ale może i ja jestem sobie winna.Znowu przekonałam się ,że mało która osoba(chłopak) umie dogadać w jakiś przyzwoity sposób.Zauważyłam,że większość idzie na łatwiznę i mówi o kimś bezpodstawne opinie.I to jest śmieszne!Napisałam większość co nie znaczy,ze nie ma wyjątków.

*...Plany wakacyjne są:wyjazd nad morze.Jak dobrze pójdzie to będą już one pewne na 100%.Jak narazie jeszcze nie są,ale bardzo tego bym pragnęła,żeby wszystko wypaliło.Tak bardzo się staram...

*...Co się zbliża:Miałam iść.

ŻYWIOŁY - Onet.pl Blog


17 maja 2007
Głosujcie na Żywioły!!!!
Uwaga!!!!!
Możecie zagłosować na Żywioły podaje link:
http://superjedynki.interia.pl/plyta_rock/
ja_olcia@vp.pl (19:47)
1 komentarz

05 maja 2007
Co do klipa....
HEJO!!!
Żywioły 12 i 13 maja nakręcają klip do "Ty jesteś inna".
Wiadomo już że REZYSEREM będzie Marcin Pulsar Świtalski.
"ty jesteś inna" to ostatni singiel z płyty Żywioły-Żywioły.