O czym chcesz poczytać na blogach?

Puls życia 2 sprawdziany

Zaczaruj mnie... ten ostatni raz... - bloog.pl


komentarze (2) | dodaj komentarz

Takie tam

piątek, 25 września 2009 23:29
I TO MI SIĘ PODOBA I SIĘ ZASTOSUJE I CHUJ, BO MAM SIEBIE DOŚĆ!

Zastanawiam się, w którym momencie mojego życia zrobiłam błąd, w którym momencie moje życie przybrało zły bieg. Przecież byłam idealnym dzieckiem, skomnym, cichym,.
Się rok szkolny "Więcej szczęścia niż rozumu". Chociaż ja to odnoszę do każdej dziedziny życia. Na razie się sprawdza, jak długo...? Yyym. nie wiem.
Dobra lecę. Buźka.:)

Aaa. Igora widziałam :/


Klatce
ile razy można mówić że będzie
już lepiej że będzie już dobrze
daj sobie mała na luz
proszę poczuj puls
bylem nie fair za to wiem
ale to nie przeze mnie
wszystko Twoja wina wszystko się rozpływa
to co mnie okrywa.

avalan blog

Ciekawe kiedy ja się tego wszytskiego nauczę? ?Najlepiej będzie jeśli od razu zabiorę się do roboty, zwłaszcza, że dzisiaj mam sprawdzian z wOS'u i angielskiego a nawet nie otwarłam zeszytów. Ktos mi powie co się ze mną dzieje?!?!?


skomentuj.Z wyimaginowanymi czytelnikami mojego bloga :) PAPAPA :)


skomentuj (1)


i znów kolejny dzionek.... 2003-03-17 16:00:44

Ocziwiście najpierw się przywitam z moim wyimaginowanym czytelnkiem :) WITAJ :) a tera zmogę przejść.Wiesz, że wciąż jestem...
Twoje ruchy zdradzają Twe niespokojne myśli...
Drżysz i mogę słyszeć twój przyspieszony puls,
bo Ty wiesz, że Cię obserwuję...
Ty wiesz, że... poluję...


skomentuj (0)


Zycie bez miłości? Po prostu: "vanitas vanitatum et omnia vanitas" . A "jeśli się jej wyrzekniemy, umrzemy z głodu pod drzewem życia, nie mając śmiałości, by zerwać jego owoce. Miłości trzeba szukać wszędzie, nawet za cenę długich godzin, dni i.

Olać wszystko przez co można mieć doła...z uśmiechem na twarzy...być zawsze wesoła =)

2007-03-30 Dzisiaj zaspałam do szkoły... czyli pięknie zaczęłam ten dzień.sprawdzian z geografii był durny. mam nadzieje że 2 będzie... na polskim omawialiśmy coś i jak zwykle były durne komentarze.Dupny humor =( 2007-03-26 dzisiaj nie mieliśmy 2 wf-ów bo były jakieś durne zawody w siatkówke =( gdyby nie to , że wszystko zwaliłam moglibyśmy normalnie.Było by nawet znośnie.
ostatnim czasem dużo myślałam... mam wszystko co chcę. brakuje mi tylko jednej części do udanego życia... MIŁOŚCI!!!!!!!!  jestem osobą, która ma wszystko co chcę... nawet wiem gdzie będę miała dom. nawet na 18.Być inaczej
Że będziesz walczył jak ja walczę
Będziesz panem świata królem siebie właśnie
Trzymaj to na pulsie wiara nie ugaśnie
Obudź stróża nocy zanim na wieki nam zaśnie
Przez pryzmat widzę jak ludzie tracą rozum

Harry Potter i Ukryci w Cieniu - Onet.pl Blog

2 Komentarze

05 sierpnia 2010
Rozdział 20: "Porządki".
Wiem dokładnie co macie na myśli. Ale nie powinniście porównywać jak to określiliście „dawki adrenaliny” do narażania życia. To nie jest zabawa. Postawcie się też w sytuacji Molly i Artura. To że narażalibyście siebie tylko dlatego, że wam się.- A więc na dzisiaj pozostało jeszcze... – zaraz po śniadaniu sprawdzała listę prac do wykonania, którą przygotowała wczorajszego wieczoru – to już mamy za sobą... – wykreśliła.

Jest pralnia jest schowek na takie rzeczy.

 

Farel, jak zauważył Harry badał jeszcze puls Syriusza na jego lewym nadgarstku i oglądał krtanie.

Kobieta - 40+latka, czyli Hashimoto i inni

Druga grupa, nieco młodsi to ,,udawani grypowcy”. Młodzież szkolna, która chce uniknąć jakiegoś sprawdzianu. Zdarzają się w tej grupie starsi. Myślę, że także chcą czegoś uniknąć. Nieraz słyszałam rozmowę.

11:16, 40-latka , Kobieta
Link Komentarze (2) »
piątek, 20 stycznia 2012
Euthyrox 25,.
Tak będę. Do końca świadomego życia. Będę. Dlaczego? Bo tak wybrałam. Jestem katoliczką. Nie tylko z wychowania. Nie tylko dlatego, że przyjęłam większość.

Płciowości.  O ile te romanse w Internecie są w miarę bezpieczne, bo wiecie co mam na myśli. Chociaż, też trzeba być czujnym. Lepiej niech piszą z kolegami z klasy, z podwórka, w ogóle z rówieśnikami, niż z jakimiś wariatami. Tu też trzeba mieć rękę na pulsie.