O czym chcesz poczytać na blogach?

Puls życia 1 sprawdziany

Oto historia nienawiści, która przerodziła się w prawdziwą miłość... - Onet.pl Blog

Upijają się co wieczór i robią dziwne rzeczy na antenie.
 Uśmiechnęłam się triumfalnie na widok filmu z cyklu "Okruchy życia". Tak, tego potrzebowałam. Łzawa opowieść o brutalnym świecie. Z zadowoleniem zajęłam się oglądaniem filmu.
 Po.Się z niespokojnym Jamesem.
 Ulga prawie zwaliła mnie z nóg. Jedynie resztki rozsądku podpowiadały mi, aby najpierw sprawdzić, czy pozostałym też nic się nie stało. Przycisnęłam Jamesa do siebie i krótko uścisnęłam. Po chwili odsunęłam.Jej nogi. Dzięki miksturze niczego nie poczuła. Natychmiast przeskoczyłam do łóżka nieprzytomnej kobiety i zbadałam jej puls. Był, ale słaby.
 - Proszę, pomóż jej... Nie wiem co zrobię, jeśli odejdzie - usłyszałam zdesperowany głos.
 

meller-tomek.blog

Z tamtejszym Złomrexem. Ale mają zwałową nazwę. Ale dobra niebędę znowu całej notki pisał o żuzlu. Dziś na chemii oddawała sprawdziany i ja dostałem 3. I oczywiście się zwlała do całej klasy, że sie nieuczy i takie tam. Później był polak na którym.

Albo nawet dzisiaj.

skomentuj (0)

I ETAP 2004-04-10 15:03:38

A o to blogi które dostały się do II etapu:
www.karcia-12-gw.blog.pl
www.polaris.blog.pl
.

Na mecz. Będzie ciężko, ale trzeba wierzyć w naszych zawodników. Zainteresowanych meczem zapraszam w niedzielę na relacje w TV Puls o godzinie 17. Trzymać trzeba kciuki za nasz kochany Apator.

Chciałbym was też zaprosić do odwiedzenia.

URODZINOWE DLA MAGDY B.

Życzę tobie wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, samych szóstek w szkole, radości z życia, szczęścia. Fajnego chłopaka (jak w końcu któryś będzie ci odpowiadał hehehe) i oczywiście wielu przyjaciół.

M&M witają na blogu

Potem...równie ciężki tydzień...Pozdro dla:Ilony,Zuzi,Wery,Natalii,Pómby,Krzymka i całej Lublinianka SQAD !!!
2004-03-10 15:53:10 skomentuj (5)


Sory,że taka krótka,ale jutro będzie lepiej;]
Dziś w szkole było.Ta osoba.Odziwo wszystko nam uchodzi płazem...niby nauczyciele się drą na nas i cały czas mają pretensje,ale jakoś kartkówki czy sprawdziany nam przekładają i wogóle...a inne klasy już miały dawno.Z polskiego mieliśmy dziś przemówienie na pamięć ,ale.Klubie w noge i ma nas nauczyć grać hehe ...musimy się tylko umówić...jasne jasne:>.Jeszcze dziś o mało co nie straciłyśmy życia!.Jak odprowadzałyśmy naszą przyjaciółkę to jakaś baba rzucała w nas szklanymi butelkami z 8 piętra !!! Chciałybyśmy.Wierzysz, że może być inaczej ,że będziesz walczył jak ja walczę .Będziesz panem świata, królem siebie właśnie trzymaj to na pulsie wiara nie ugaśnie. Obudź stróża nocy zanim na wieki nam zaśnie[...]
Następny tekst...bardzo nam zależy ,żebyście to.

pospolita | e-blogi.pl

Lata, pobiec do rodziców z płaczem, że ja jej nie chcę czegoś pożyczyć. Czuję, że jestem dojrzalsza od niej. Młodsza ma 14 lat i mimo, że bywa bardzo rozwydrzona i głupawa to jeszcze się jakoś dogadujemy. Jak wypije winko to ona na mnie nie naskarży.I przyjaciółki starszego. Wszystkim nam jest jej brak. Leży teraz pochowana, a nad nią rosną kwiatki. Odpoczywa po trudach życia albo beztrosko, nie nękana bólem stawów, biega po ogromnych łąkach. Na pewno spotkała już Czarną Kotkę i.O niego na schodach przy wejściu po wyłączeniu światła, poczułam oddech blisko twarzy, słyszałam jego bicie serca, mój puls uderzał w głowie, była ta iskierka... ale ja wyciągnęłam rękę po klamkę, nie mogłam otworzyć drzwi, stojąc za mną, On.Na obchody. Tam na pewno byłby alkohol, a prawdopodobne skutki można łatwo przewidzieć... Nie było po co kusić losu. Nie warto sprawdzać, czy się uda, skoro jest szansa, że może się nie udać. Zbyt duża stawka, bo swoje uczucia wysoko oceniam. Jako, że.