O czym chcesz poczytać na blogach?

Puls ziemi 2 sprawdziany

_-_Straszne_opowieści_-_

Spojrzała na zegarek, dochodziła 17.oo. Miała jutro sprawdzian ale nie miała ochoty się w ogóle na niego uczyć skoro rodzice ją zmuszali do nauki.

Komentarzy: 0 Wampirzyca 25 lipiec 2011   Trójka była starsza od niego, nie znała ich, ale twarze widziała doskonale. W momencie, gdy nastolatek upadł na ziemię w kałuży własnej krwi, wiedziała, że jego puls zanika. Czuła w sercu jego słabnący puls, widziała jak ulatuje z niego życie. Pozostali śmiali się jedynie,.

Historia Hioshiego - Onet.pl Blog

skomentuj
Hioshi i Ean 2
Słysząc jak Ean mówi ze pomylił miejsca Hioshi chciał się zapaść pod ziemię. Zrobił się jeszcze bardziej czerwony co było bardzo dobrze widoczne u niego. Wszyscy stojący rozchodzili się przed nimi. Mężczyzna przez całą rozmowę nie zwracał się do Irlandczyka, chciał sprawdzić go jak się zachowa kiedy całkowicie zignoruje się jego osobę. Dopiero kiedy wyszli. Cien zwrócił się do.Czarnooki, który teraz siedział i obserwował ich. Nagły ruch Arana był do przewidzenia, ale wolał trzymać rękę na pulsie. Nie wie jak mężczyzna reaguje w różnych sytuacjach Hioshi tymczasem znowu powrócił do delikatnego masowania mu.

We are twin brothers yet we fight one another... - Onet.pl Blog

Waszych blogach. Postaram się je nadrobić jak najszybciej po powrocie, ale oprócz tego będę też musiała nadrabiać lekcje i sprawdziany, więc nie wiem, jak to wyjdzie...
Po czwarte: 12. maja zakładam nowego bloga, ale o tym Was jeszcze.Nie mają pojęcia, dokąd zabrano Hao i resztę.^^’ Na szczęście Anna – jak to Anna – zawsze trzyma rękę na pulsie i nie miała wątpliwości co do tego, gdzie iść. Chociaż cel podróży bynajmniej nie wyglądał zachęcająco…W tej sytuacji wykrzesanie z siebie nadziei nie było rzeczą łatwą. Wiecznie zasnute szaroburymi chmurami niebo i wyjałowiona ziemia, która chyba nigdy nie widziała słońca na oczy wprowadzały w tak optymistyczny nastrój, że szok.== Nawet Choco nie.

 • Uczennica House'a
 • Uczennica House'a 1,5;D
 • Aya
 • Anna i Yoh
 • Vampire
 • Kira
 • Kira 2
 • Darkness Yami
 • Czarna Dama
 • P@ula
 • Kufonek.

Golden Acres

Kochaną książkę ... A ona wymiękła już na pierwszych stronach ... No więc ja nie wiem co będzie dalej :D
Jutro mam sprawdzian z chemii więc się musze uczyć, dlatego notencja będzie taka krótka ... Może potem to nadrobie (może...)
Na grzbiety fal się wdzieram, noc zasłonę rzuca
Na moją głowę.

I czuję jak namiętnie tętnią w moim pulsie
Wszystkie tortury okrętu,
Przychylny wiatr i nawałnice, i konwulsje

Wśród niezmiernego.
(9), Dodaj

Znowu wiersz o aniołach ...

wtorek, 13.września.2005, 22:03
Gdyby można otworzyć niebo,
spuścić trochę dobra i miłości
niczym biały puch otuliłyby ziemię
anioły uśmiechnięte miałyby raj
wreszcie czułyby się potrzebne i miłe
nam aniele podaj radość