O czym chcesz poczytać na blogach?

Puis

dziennik garcona

Przyznaję, nie spodziewałem się po koleżance takiego... smaku. Heh. Oblizuję się na samą myśl.

Moje napady

Rozpoczynam tournée po Polsce. Jutro lubelszczyzna, w weekend Lublin konkretnie, nästa vecka Poznań, puis Wrocław, puis Kraków, puis Zakopane (a raczej zalane, jak mówią wiadomości), puis Mazury. עוד לא אהבתי די, czyli słońce i wiatr na twarzy. (Nawiasem mówiąc, żydowskie pieśni stały się ostatnią jedną z moich dwu pasji). Słońce i wiatr i cała ta droga przydadzą się, by wywietrzały mi z głowy niedorzeczne myśli. Próżne nadzieje, złudzeń nie mam, obsesje jak ta nie dają się łatwo wytrzebić, a.

woj blog

Uważam za przyjaciół, a także z rodziną. I nic nie robie zeby to zmienic (w tym roku nie wykonalem zadnego telefonu!!!) daje sie zapraszac, ale sam prawie nigdy niczego nie inicjuje.
Mam wrazenie ciągłej przejściowości swojej sytuacji. W marcu i kwietniu prawdopodobnie koleny wyjazd, w czerwcu koniec studiów (!). To tak jakbym wpadl w swoje obecne życie z wizyta, i nie chcial sie za bardzo angazowac bo i tak niedlugo wszystko sie zmieni. Głupie to, bo marnuje czas, ale cóż robić, tak właśnie wszystko się dzieje. Je ne veux pas travailler, je ne veux pas dejeneur ... et puis je fume :) jak spiewa mi właśnie jakas zapewne niebrzydka pani z głośnika :)
woj 2004-01-22 01:43:18
skomentuj (0)


wrrr..
wrrr... nie wiem kiedy ostatnio byłem tak wściekły. Wczoraj potwornie pokłóciliśmy się z Raja, co gorsze miała dużo racji w tym co mówiła... Dzisiaj, zamiast obudzić się o dziewiątej i pracować nad pilnymi dokumentami potrzebnymi do zdobycia kasy na wyjazd na ukraine, zaspałem i obudziłem się o...14tej. Mam ochote rozpieprzć w drobny mak jakiś lokal, skopać staruszkę, albo coś podobnego...
woj

Roll the dice

Daj mi chociaż spróbować./ Chyba wolę nie wiedzieć.../ Ale to Cię męczy, a tak masz szansę na inne zakończenie./ Gdyby to było takie proste.../ To Ty stworzyłaś stwierdzenie, że życie jest cholernie proste/ Stworzyłam wiele stwierdzeń, ale to że mówię je innym nie znaczy, że potrafię je zastosować do siebie./ Czyli nie będziesz walczyć?
---Dłuższa cisza---
Wiesz świecie, chwilami się zastanawiam.../ Tak?/ Gdybyśmy stanęli jakimś cudem oko w oko.../ Tak...?/ Które z nas pierwsze przyłożyłoby drugiemu w twarz.Puis...


Stanęła przed nim jak zawsze, spojrzała do góry by spotkać jego oczy... Zdziwiło go to, że były inne, znów nieodgadnione, ten sam wzrok miała przy kilku pierwszych spotkaniach, zanim przestała go atakować...
- Masz sztylet? - Odezwała się tamtego dnia po raz pierwszy do niego.
Lekko zdezorientowany sięgnął za pasek i podał jej ostrze, uśmiechnęła się lekko, mimo że jej oczy ciągle pozostawały nieruchome. Cofnęła o krok i znów na niego spojrzała, te granatowe tęczówki zawsze go intrygowały. Ścisnęła rękojeść mocno i schowała.

limbiczny blog

________________________________________
BYĆ CZŁOWIEKIEM

" - ...Qui es-tu? dit le petit prince.
    Tu es bien joli ...
  - Je suis un renard, dit le renard.
  - Viens jouer avec moi, lui proposa
    le petit prince. Je suis tellement triste ...
  - Je ne puis pas jouer avec toi, dit le renard.
    Je ne suis pas apprivoise ...
  - ... Qu`est-ce que signife "apprivoiser"?
  - Tu n`es pas d`ici, dit le renard, que
     cherches-tu?
  - Je cherche les hommes, dit le petit prince..."

 
  " - Kim jesteś? spytał mały książę.
    Jesteś bardzo ładny...
    - Jestem lisem, powiedział lis.
    - Chodź pobawić się ze.

Pocałunek Klimta - Onet.pl Blog

Kryje pod tytułem „no i masz” i zaczęłam czytać wstecz i wstecz i wstecz i dojechałam do starych, nie takich znowu dobrych czasów. I chciałam sprostować.

D’abord, sporo mi się dojrzało i zrozumiało.

Deuxièmement, nie było się czego tak bać. „Dorosłość”, jak to wtedy ujęłam, jest całkiem przyjemna. I trochę jak Red Bull, bo dodaje skrzydeł.

Puis, nie brak mi niejakiej Agnieszki, ani przyległości, a z tym zastępowaniem też nie było tak trudno. W ich miejsce weszli starzy wyjadacze – Cerber, Gringo, Madzia, Dźwiadek, Karo i Sebuś – oraz osoby nowe, naprawdę wyjątkowe, nadrabiające za wszelkie „braki” tego typu – Karol, Justyna, no i Barbarzynka ^^.

Ensuite, ten jakże ciężki wybór (studiów) był bardzo dobry.

Et dernièrement, jestem szczęśliwa.