O czym chcesz poczytać na blogach?

Pufy

Carpe diem

Szept. O bleeeee popatrzyłyśmy po sobie z Resse z niesmakiem.Jak wyglada nauczycielka ta i lekcje...

-Witajcie....obserwowalam was jak zblizacie sie do mojej klasy.....
moje dary jasnowidenia sa niezwykle  Tak tak! powiedziala gdy Klaus i Dean zaczeli niekontrolowanie chichotać. -Wiec wracając chce wam przekazac jak najwiecej z mojego daru który w realny świecie przyda sie wam.... bla bla bla bla dalej nie słuchałam te zapachy i jej głos wprawiały mnie w osłupienie Resse nie wygladała lepiej za to Pansy i Parvati przysuneły swój stolik i pufy tak  siedzialy naprzeciwko Umbradwithe ( tej wariatki) i spijały jej słowa z warg jakby to było najprzyjemniejsze co moze sie im przydarzyć.Jak tu cieplutko.....a ona gada o jakiś planetach.. Jowisz jest....... a zato Mars....

-Pstt Kate!-ktoś mną potrząsał   

-Cooo?-spytalam niezbyt przytomnie
-Zasnelas idiotko!!
-No i ?
-Facetka sie cos ciebie pyta i oczekuje odpowiedzi!!
-Aha... Słucham pani profesoor?
-Własnie mówiłam ze nad toba spoczywa planeta Wenus.

Projekt Obiekt

  Al pisze:

  taborki są super! jak tylko będę miała wolną chwilę poczynię jakiś

  Odpowiedz
  • Kajakowo pisze:

   O, super. Czekam z niecierpliwością.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Polub nas na facebooku:

Tagi

366 aztec biały design DIY drewno dziergane pufy eko design filc fotel friendship bracelets handmade industrial kolor kominek książki.

Some things don't change                          My middle name's still 'Risk'

Napisała smutną prawdę, w Piekarach nie odśnieżają.

Poszczęściło mi się, że nie musiałam mrozów stulecia spędzać w mojej wspaniałej szkole, a w ośrodku, gdzie było ogrzewanie!

Pokój 37 z Magdusią, bo (tru)Skawciu przecież mieszkał w 47:P Nikt nie mlaskał "jak Grzesiu". Asia miała 3 głosy (samodzielna większość!). Pokrzywna zupełnie inną atmosferę miała od poprzednich Jarnów. Przynajmniej dla mnie. Postanowienia dotrzymałam ;)

Pierwszy, lingwistyczny dylemat: dwa pufa - puf czy pufa? Opolaki odkryli nowe zastosowanie pufy. Plejboj Maciuś - napalony łamacz serc, a Krzysiu zwany Pik Pokiem posiadał tygrysi biust. Niczyjej płci nie można być pewnym. Dotyczyło to wielu osób - kobieta czy mężczyzna? Nie wierz, póki nie sprawdzisz. Bywały niespodzianki...

Szanowny pan organizator nie tylko nie miał ze mną Farta, ale wątpił w moją kobiecość, ponoć brakuje mi jeszcze czasu, ale mężczyzną stanowczo wg niego nie jestem. Stary zboczeniec!:D

Kawa dobra na ostudzenie. Galątko potrzebował pomocy przed gwałcicielem z własnego pokoju. Los Krecika przesądziła umowa..

Vige

Peale 2008-04-25

Dziś zajrzałam na strony z drematologią estetyczną. Bardzo bym chciała w tym kierunku troche postudiować dowiedzieć się czegoś nowego. Tylko nie lubie biologii.
Weszłam również na kilka stron z chirurgii estetycznej bo chce "zrobić" sobie piersi. Przez całe życie ukrywać to czego nie mam i kupuje jakieś dziwne pufy zamiast cieszyć się z dekoldu i pięknych staników które mogłabym mieć. Sama operacja kosztuje 6000 zł plus implanty i jeszcze konsultacje. Hmm... sumka nie lada maleńka. Chyba będe musiała poczekać:( A tak marze o pięknym stroju dwu częściowym i ten sexapil mmmmm.... rozkosz....

Obejrzałam również likwidacje rozstępów nękających moje ciało od 12 roku życia. Mam je wszędzie. Na udach na brzuchu biegną przez cały pas. Również na ramionach i piersiach. Wszystko to związane jest z wahaniem wagi i że mam bardzo.