O czym chcesz poczytać na blogach?

Pufa

Dom Pod Sosnami

Doprowadziłaś???:)

CUUUDO!!!!!

Odpowiedz
Agnieszka
 • Aga – zawstydzasz mnie!

  Odpowiedz
  podsosnami
 • masz fach w ręku ( zdolnym do tego!):)

  Odpowiedz
  OLQA
 • O rany!!!!
  Jesteście genialni!
  Oniemiałam i nie wiem, co napisać! Pufa po renowacji wygląda wspaniale, a że zrobiliście to sami to dla mnie niesamowite..

 • Meble łazienkowe, meble dziecięce

  Zastępstwo krzeseł przy stole kuchennym. Są dosyć wygodne i choć pozbawione oparcia, spisują się w swojej roli bardzo dobrze. Najważniejsze jest to, że są bardzo praktyczne, tzn. wszędzie łatwo je przenieść i ustawić, a do tego zajmują bardzo mało miejsca, w przeciwieństwie np. do wielu rodzajów krzeseł.. Mogą stanowić także uzupełnienie kompozycji meblowej w pokoju (pufki). Często sprzedawane są bowiem w kompletach z sofą i fotelami, dzięki czemu prezentują się równie ładnie i przede wszystkim pasują do ogólnego wystroju.

  Na pewno taborety, tudzież pufy to bardzo ciekawy dodatek wystroju mieszkania. Oczywiście nie są koniecznością, ale ich poręczność, niska cena i mimo wszystko wygoda, jaką oferują, pozwala zastanowić się nad kupnem. Być może zamiast droższych krzeseł z oparciem, warto postawić na tego typu meble?

  na bieżąco - wszystko jest poezja

  To lubię poczytać
  Tu też lubię popatrzeć
  Warto!
  Pisz blog
  Dodaj blog do ulubionych
  Wersja mobilna
  Kategorie: Wszystkie | na bieżąco | to co2lata
  RSS
  wtorek, 30 października 2007
  NIEPOKÓJ

  W moim POKOJU jest stół zastawiony obficie

  lampa świecąca soczyście

  muzyka najulubieńsza nad życie

  jest pufa,fotel,kanapa i krzeseł pare

  Blog tytuł mieć musi - a tu Figa - Onet.pl Blog

  Półsłówka i inne ćwierćliterówki.

  31 marca 2010
  Plany świąteczne

  Otóż mam plany. Jak każdy pewnie. Ale ja zamierzam te plany zrealizować !!!
  Postanowiłam upiększyć nieco główny pokój. Z racji tego, ze jest tam komplet wypoczynkowy : 3, 1 i trzy okrągłe pufy,  wszystko w jasną kratkę ze sztruksu - to wiadomo, ze przy dziecku i psie czyste to nie jest. Tzn. wiecznie gdzieś jakaś wtarta plama : z keczupu, z czekolady, z tłustego psiego pyska po jedzeniu, z błota, z długopisu - możnaby wymieniać bez końca.
  Zapieram i brud się utrwala. Więc postanowiłam nie prać na mokro. A do prania na sucho to nawet nie wiem jak się zabrać. Tylko słyszałam, że się da. Ale jak to nie wiem. Więc nie piorę. Ale chciałam żeby było jakoś ładniej.
  Zakupiłam więc komplet pokrowców z tkaniny. ZIELONYCH :)
  Komplety były.