O czym chcesz poczytać na blogach?

Puerto vallarta

Życie jak życie rozmaicie się plecie - Onet.pl Blog

Na skypa to pogadamy, Pa - Majcherowie rozłączyli się.
- Szkoda - Kasia przytuliła się do Michała.
Kaśka wzięła się za rozpakowywanie, Michał jej pomagał.

Kilka dni później.
Magda z Mariuszem i Igorem byli w Meksyku. Mariusz wziął Magdę i syna do Puerto Vallarta, później mieli odwiedzić znajomego Mariusza w Los Angeles, także w Acapulco mało co przebywali. Wojnarowie odpoczywali w Grecji. Tym razem oni wybrali się na wczasy. Mikołajczakowie zostali w Polsce sami.
- Kasia, a może wybierzemy się do Majcherów - zapytał.

Mia i Roberta = Siostrzyczki na zawsze ;*** - bloog.pl

Związek zawarli również Vico, chociaż początkowo nic na to nie wskazywało. Rocco nie zwracał uwagi na Vico, gdyż uważał ją za puszczalską. Czas mijał. Vico rozstała się z Giovannim, miała zranione serce, a Rocco przekonał się do niej. Zanim wyznali sobie miłość w Puerto Vallarta Rocco musiał długo walczyć o serce Vico, zagoić jej rany w sercu po Giovannim i sprawić by zakochała się na nowo. W nim. Opłaciło się. Vico zobaczyła jak bardzo Rocco na niej zależy i sama zrozumiała, że również go kocha:)

ZBUNTOWANI i RBD

Sytuacja się zmieni. Rocco zakocha się w Vico i będzie próbował zmienić jej opinię w szkole. Vico na początku również będzie go odrzucać, ale on swoją miłością i wytrwałością zdobędzie jej serce. Vico otworzy przed nim swoje serce podczas wyjazdu do malowniczego Puerto Vallarta. Będą razem bardzo szczęśliwi. Właśnie tacy pozostaną do końca telenoweli:)

źródło notki: opracowałam ją sama, nie kopiować!!!

żródło zdjęć:.

Aguacate w kuchni

| Qué viva España | Summertime | Tradycja polska | Viva México | Śniadania
RSS
poniedziałek, 28 grudnia 2009
Puerto Vallarta - podróż kulinarna

Po drodze z Guadalajary do Puerto Vallarta jest Tequila, czyli miasteczko, z którego słynie tequila. Sam trunek to inna historia, ale na przeciwko zjedliśmy pyszny obiad.

Na przystawkę totopos, albo jak mówią gringos "tortilla chips", podawane z salsami.

A potem Enchiladas en.