O czym chcesz poczytać na blogach?

Puerto rico

PlanShow

Pomyłka powoduje stratę muchy ostatnio zdobytej. Trzeba być czujnym, bo ubijanie następuje również w momencie pojawienia się karty "Packa". Wesoła party game, imprezowa kwestia jedynie. Ale przyjemnie.
Potem zasiedliśmy do poważniejszej kwestii, jaką jest "Cuba". Spotkałem się tu z zarzutami, że tak naprawdę jest to połączenie gier. Pojawiło się "Puerto Rico", "Wysokie napięcie", "Filary Ziemi" i kilka innych propozycji. Owszem, to nie jest wynalazcza mechanika, tym niemniej samo połączenie różnych propozycji jest ciekawym zabiegiem. Gdybyśmy mieli się przecież czepiać - równie dobrze można powiedzieć, że gra jest podobna do "Cytadeli" - przecież też wykłada się karty postaci, też wykonuje.

- - Garfield -

Po niej, wyspa ma okolo 50 km dlugosci wiec przejechalismy ja niemalze cala autem z tata :) zwiedzilismy jej stolice ( wielkie miasto, wieksze od Katowic i Warszawy, full sklepow, weszlismy do tutejszego Carrefour'a i byl on 5 ( :O ) poziomowy! niezle co? wyspa ma urozmaicony teren, mianowicie cala jest w gorach i dlatego tez jest tu strasznie pieknie! zajebiste widoki! zwiedzilismy tez tutejsze Puerto Rico :) ogolnie zlecial nam na tym caly dzien, a tak poza tym to byczymy sie nad basenem, szpilamy w tenisa, i plywamy w baseniku, ( nie wiem czy was to interesuje, ale to w koncu moj pamietnik i musze tu napisac cos z mioch przezyc...) ogolnie to jest SUPER! myslalam ze pogoda nie bedzie dopisywac, ale jest OK, calkiem niezla teperaturka! (okolo 26-27 stopni) wieczorkiem 17-20 :D jestem juz.

[DAILY-MUSIC] Twoje najlepsze źródło informacji o Selenie Gomez ! - Onet.pl Blog


    
Selena była zauważona na lotnisku w LAX. Pojawiły się zdjęcia HQ. Wyglądała bardzo zmęczona, ale mamy nadzieję, że cieszy się na swoją trase koncertową :)

***

     
Selena koncertowała w Puerto Rico. Wyglądała niesamowicie. Fanie na pewno byli zachwyceni ;)

***
Bardzo was przepraszam, że nie skomentowałam waszych ostatnich postów, ale postaram się nadrobić ;) Mam nadzieję, że się nie obrazicie xDD
     
Wymienimy się Aff ? :)
Cuksik ;P (13:18)

nati-page | e-blogi.pl

będzie doskonałą wizytówką zaprojektowanej przez niego kolekcji.                                   

Skomentuj [0]

Jonas Brothers uciekają z Puerto Rico! 2009-12-23


  • jonas brothersOdlecieli chwilkę przed koncertem...

 


Fani z Ameryki Południowej byli bardzo szczęśliwi, ponieważ Jonas Brothers.