O czym chcesz poczytać na blogach?

Pudzianowski

Sporty walki

Z

Vitaliem Kliczką.

VS

17:18, walinho666
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 11 kwietnia 2010
Zawodnicy którzy przyszli do mma z innych sportów i nie tylko.

Paweł Nastula

Wielokrotny mistrz świata i europy, mistrz olimpijski z Atlanty w judo. Stoczył w mma 5 walk z czego wygrał 1. W walce z Yang Dong Yi przegrał przez to że koreańczyk kopnął go kilkakrotnie w krocze. Dla mnie ten koreańczyk to frajer.

Mariusz Pudzianowski

Wielokrotny mistrz świata w "strongman". Bez wątpienia najsilniejszy człowiek świata.W swojej pierwszej walce błyskawicznie rozprawił się z Marcinem Najmanem. Na następne walki wciąż czekamy.

Paweł Rak

Znany przez wielu kibiców mma w polsce i na świecie pod pseudonimem Popek Rak. Od 2001 roku jest raperem a w 2008 roku rozpoczął starty w mma.Do tej pory stoczył 3 walki z czego 2 wygrał.

Robert Paczków

Polski sumita. Dwukrotny mistrz świata w amatorskim sumo. Wielokrotny medalista mistrzostw europy w sumo. Stoczył 1 walkę w mma i wygrał ją. Chodziły pogłoski że będzie przeciwnikiem Mariusza Pudzianowskiego, może kiedy indziej.

Z zamiłowania do piłki - blog Halusia

Przewagą nad Milanem. 3 miejsce z 30 "oczkami" okupuje Juventus Turyn.

Tagi: fiorentina inter juventus liga włoska milan serie a
14:23, halus_zabrze , Aktualności
Link Dodaj komentarz »
sobota, 12 grudnia 2009
W Polsacie pracują idioci.

Piszę głownie o piłce, sportami walki nigdy się nie interesowałem ale to poprostu musiałem zobaczyć, 5 krotnie najsilniejszy człowiek świata - Mariusz Pudzianowski zmierzył się z bokserem (co do tego niektórzy mają wątpliwości) Marcinem Najmanem. Najpierw jednak słów kilka o polityce Polsatu.

Każdy kto oglądał walkę Gołota - Adamek wie jak Polsat zorganizował to wydarzenie. Reklamy dosłownie zasypywały nas z każdej strony, nie wiadomo było czy otwierając lodówkę nie zobaczę jakiejś reklamy. Czy ktoś z was kiedykolwiek widział żeby w przerwę między rundami wciśnąć reklamę? Ja nie, było to bardzo irytujące. Sprawa następna - reklamy na plecach zawodników, rozumiem kontrakty wielka kasa ale to była żenada. Za niedługo zawodnicy będą walczyć nago a na dup** będą mieli wytatułową reklamę kremu na hemoroidy. We wczorajszej transmisji wkurzyło mnie to iż walka wieczoru, czyli Dominator.

Okno - felietony o sporcie, polityce i życiu

Urodził się w wielkim mieście, tyle, że na slumsach. Zawsze był człowiekiem dziwnym, rówieśnicy uważali go za dziwaka. Nigdy razem z nimi nie kradł, nie napadał na ludzi, choć wspaniale się bił. Całymi dniami przesiadywał w świetlicy gdzie boksował co tylko się dało. Ludzie życzliwi często mu pomagali. Najbardziej wspierał go jego trener, tak naprawdę to on go wychował, jego ojca nikt, nigdy nie widział, a matka była prostytutką, która nie mogła mu nic dać po za jednym posiłkiem dziennie. Całe jego życie przypominało jeden wielki koszmar. Mimo tego on zawsze wierzył, wierzył, że może coś osiągnąć, wierzył, że może być kimś wielkim. Praktycznie całe jego marne życie opierało się na marzeniach. Marzył o wielkiej karierze MMA, i o walce z Pudzianowskim.

Prócz marzenia miał tylko jeszcze tylko jedno zajęcie. Trenował, trenował z wielką determinacją. Wstając z łóżka czy raczej barłoga mówił „Ta walka była snem, teraz  jest rzeczywistość. Do roboty!”, i zaczynał boksować.

Wszyscy jego znajomi mówili, że nie ma szans się wybić, jest przecież tylko zwykłym slumsem, wieśniakiem z dużego miasta, a ci ludzie, którzy coś osiągnęli będąc nikim są tylko wypadkami od normy. On jednak się nie poddawał. Każdy swój błąd analizował przed snem.

Był utalentowany jednak jego życie nie pozwalało mu żyć pięknie. Kiedy tylko dorósł musiał zacząć pracować. Był zatrudniony w kamieniołomach, gdzie nie raz narażał swoje życie. Uważał na swoje zdrowie za.

Gwiazdy,moda,uroda,zwierzaki - bloog.pl

losowy bloog | poleć tego blooga | inne bloogi | zaloguj się | załóż blooga

Gwiazdy,moda,uroda,zwierzaki

Kategorie
  • wszystkie

Zdjęcia w galeriach.


Doda i Pudzian RAZEM ???!!!

sobota, 19 kwietnia 2008 18:35

Doda i Mariusz Pudzianowski  zakochani? Jak donosi tygodnik "Życie na gorąco" tak.

Ładne gruszki. Według "Życia na gorąco" Doda i Mariusz Pudzianowski mają się ku sobie. Skąd ten pomysł?