O czym chcesz poczytać na blogach?

Puchar uefa

Blog HubertDrugi

Polska reprezentacja do lat 20 2007-08-06

O to oblicze Polskiej reprezentacji do lat 20

Komentarzy: 0 Losowanie UEFA:Bełchatów i Groclin poznali rywali. 2007-08-06 Drużyny reprezentujące Polskę w Pucharze UEFA poznały swoich przeciwników. Teoretycznie łatwiejszego rywala wylosował Groclin i zmierzy się z kazachskim Tobołem Kostanaj. Natomiast PGE Bełchatów zmierzy się z ukraińskim Dniprem Dniepropietrowsk.
Bełchatowianie pierwszy mecz zagrają na Ukrainie.Zespół z Groclinu Grodzisk Wielkopolski zacznie dwumecz od spotkania w roli gospodarza.

Fut-Bol

Marianna Longa straciła do Kowalczyk 22 s. i znalazła się tuz za podium, na czwartym miejscu.

Tak więc ostatecznie wojna Polsko-Włoska zakończyła się 3:2. Bezsprzecznie można stwierdzić, iż miniony tydzień był dla polskich sportowców niezwykle udany. 2 medale Mistrzostw Świata, 2 drużyny w ¼ finału siatkarskiej Ligi Mistrzów, bardzo dobry mecz Lecha Poznań w Pucharze UEFA, czego chcieć więcej?

18:06, enzojabol
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 02 lutego 2009

oswiecimianie.blog

Bardzo bliski a co za tym idzie spodziewaliśmy się tam dużej ilości wiślackich fanów. To mogło oznaczać tylko jedno – JEDZIEMY !! Jak postanowiliśmy tak też się stało. Na ten ok. 400 km wyjazd do Wiednia (bo tam odbywał się mecz) z oświęcimskiego fan clubu wybrało się aż 13 osób! Niewielka odległość sprawiła, że mamy swój nowy rekord wyjazdowy na zagraniczny mecz Pucharowy. Przy okazji naszej mobilizacji pomagamy zorganizować wyjazd dla ok. 150 osób – kumpli po szalu w co zaangażowali się głównie C, A i J i chwała im za to. Wyruszamy z Oświęcimia już przed 4 rano xx.08 i udając się do Krakowa na miejsce zbiórki zbieramy po drodze kibiców z okolicznych miejscowości. Po zapełnieniu autokarów naszą co prawda trochę zaspaną.

Już w Oświęcimiu. Wyjazd jak najbardziej udany. Pozdrowienia dla całej ekipy z autokaru nr 2.
Oby więcej takich wyjazdów..

P.S. Szyberdach nie służy do wysiadania z autokaru podczas jazdy :)

K88

skomentuj (1)

Awans Wisły do następnej fazy Pucharu UEFA. 2006-08-25 14:53:22

Na mecz rewanżowy do grodu Kraka wybrała się całkiem spora,
bacząc na termin rogrywania meczu, grupa sympatyków Białej Gwiazdy.
Jedni wcześniej, inni trochę później, Oświęcimianie meldują się na stadionie przy Reymonta w sile 18 osób. Na płocie pojawia się nasza flaga "SEMPER FIDELIS" , warto dodać,
że nasze.

Cowpolscepiszczy’s Weblog

Legia Warszawa i Roger ukarani przez UEFA

UEFA ukarała Legię Warszawa grzywną w wysokości tysiąca euro za to, że w trakcie meczu eliminacji piłkarskiego Pucharu UEFA z FK Moskwa jej kibice odpalili race. Z kolei pomocnik Legii Roger Guerreiro nie zagra w dwóch spotkania europejskich rozgrywek.

Brazylijczyk z polskim paszportem został w trakcie spotkania wyrzucony z boiska. Według raportu UEFA w 79. minucie podszedł do sędziego Paolo Dondariniego pytając: “ile ci dali za to spotkanie?”. Włoski arbiter wyrzucił go z boiska, a UEFA zdecydowała, że stosowne będzie zawieszenie go na dwa mecze.