O czym chcesz poczytać na blogach?

Puchar świata w skokach narciarskich

Skoki narciarskie

Austriak Thomas Morgenstern wygrał w niedzielę w Sapporo drugi konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich, deklasując rywali skokami na odległość 135 i 139 metrów.

Drugi był Fin.

Uzyskał najlepsze odległości, udowadniając, że jest w tym sezonie zdecydowanie najlepszym skoczkiem świata. W Sapporo odniósł ósme i dziewiąte zwycięstwo pucharowe w sezonie i jest głównym kandydatem do zdobycia Kryształowej Kuli.

W pierwszej serii.

Czas na Stochomanię! - Onet.pl Blog

Jeździć autem! Interesuję się również muzyką. Słucham praktycznie każdego jej rodzaju. Mam też w domu urządzenie do miksowania i w wolnych chwilach lubię bawić się w dee jay’a.

Na treningach w Strbskim Plesie oddali kolejno około 20 skoków. Był to pierwszy trening w tym roku pucharowym polskiej kadry na śniegu. Nasi skoczkowie byli głodni skoków na śniegu i właśnie dlatego.

Już tylko 21 pozostało do rozpoczęcia Pucharu Świata w skokach narciarskich.
Nasi kadrowicze znajdują się obecnie w  Einsiedeln (Szwajcaria) na.

Już za niespełna tydzień będziemy oglądać naszych skoczków rywalizujących z innymi skoczkami świata. Cała karuzela skoków narciarskich rozpocznie się treningiem przed czwartkowymi kwalifikacjami, które odbędą się o godzinie.

Blog MONA120

Polskiego Związku Narciarskiego o zwolnieniu go z funkcji trenera reprezentacji Polski skoczków narciarskich.

"Miałem plan na kolejne sezony i myślę, że dobrze przygotowałbym Adama do.

W Chanty-Mansijsku na Syberii zwyciężył Norweg Emil Hegle Svendsen. Podwójny mistrz świata z Oestersund (2008) wyprzedził Sikorę o 16,8 s oraz Rosjanina Andrieja Makowiejewa o 23,1 s.
Skok - 217,0 m podczas pierwszego treningu przed kwalifikacjami do konkursów Pucharu Świata w skokach w Planicy.

Drugą odległość - 212,5 m miał Francuz David Lazzaroni, trzecią - 210,5.

Bez ciebie żyć nie mogę, z tobą - nie mam siły... - Onet.pl Blog

Jagny przynosiły duże efekty. Mimo niemałej konkurencji ze strony nowych jak i starych wyjadaczy skoczni narciarskich stali się zwycięską parą kilku sezonów z rzędu. Po siedmiu latach związku, który.Pojawił się pierwszy potomek austriacko-polskiej pary. Skoczek nie posiadał się z radości, gdy spiker po wygranym konkursie ogłosił mu wspaniałą nowinę. Mały Nico Schlierenzauer-Szturc również doprowadził.I uratować Hanu od tragicznej śmierci. Niestety, dobrze wiedziała, że ochroniarz już nigdy nie wróci do świata żywych, a ona już zawsze będzie miała żal, że zginął właśnie przez nią. Skoczek nie.Piastowała ten urząd, aż do swoich sześćdziesiątych trzecich urodzin. Gregor objął posadę dyrektora Pucharu Świata w skokach narciarskich. Odszedł na spoczynek trzy lata wcześniej, niż jego ukochana. Na emeryturze,.

Bardzo Skoczkowy Blog


Kruczek, który największe sukcesy osiągał na Uniwersjadzie, czterokrotnie zdobywając złoty medal w skokach, nie zamierza jednak zrywać ze skokami.

Po ukończeniu AWF w Katowicach, szykuje się.
skomentuj (4)


Zakończenie
To już koniec tegorocznej edycji
pucharu świata w skokach narciarskich.
Adam Małysz zdobył 3 raz z rzędu Puchar Świata. Gratulujemy! Austria natomiast.

Blog narciarzextra

Zdobyła trzy złote medale mistrzostw świata, które odbyły się w szwedzkiej miejscowości Aare - w zjeździe, supergigancie i kombinacji
Paerson po raz drugi z rzędu zwyciężyła w tym plebiscycie.. 27.11.2007: Norweg Aksel Lund Svindal, triumfator alpejskiego Pucharu Świata w poprzednim sezonie, po ciężkim upadku podczas treningu przed pucharowym zjazdem w.Norwegiem, któremu udało się zdobyć złoty medal w zjeździe i slalomie gigancie na mistrzostwach świata. Stało się to w tym roku w Are. Z kolei wygrywając trzy z czterech edycji finałowych.Marcu 2007 r. Adam Małysz po raz czwarty w karierze zwyciężył w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata w skokach narciarskich. Wcześniej triumfował w latach 2001-2003. Takim dorobkiem może pochwalić się jedynie Fin.