O czym chcesz poczytać na blogach?

Puchar świata siatkówka

Miłość jest najwyższą siłą wszechświata, to ona wprawia w ruch gwiazdy - Alighieri Dante - Onet.pl Blog

-Po pierwsze: umarłbym z tęsknoty, a po drugie, bez ciebie jest strasznie nudno. – spojrzał na brunetkę, która patrzyła się w świeżo malowany sufit – „Powiedzieć jej?” – pomyślał wpatrując się w jej czarne oczy – „Mario by wiedział co.

-Nazbierało się trochę przez tyle lat – odpowiedziała obojętnie otwierając inne pudła.

Arthur wyciągnął jeden z kilkudziesięciu pucharów i na głos przeczytał

Miejsca w turnieju piłki nożnej. Nieźle. – wyciągnął następny – Dla króla strzelców. Powinno być królowej… - Marysia się roześmiała, a Pauli wyciągał dalej – II miejsce w narciarstwie alpejskim, I w siatkówce, znowu piłka nożna, snowboard, piłka nożna, piłka nożna, narty, o cos nowego: pływanie, siatkówka, tenis ziemny?

aktywni

 • Męskim okiem
 • Na zdrowie
  • Diety
 • Sport na wesoło
  • Najdziwniejsze sporty świata
 • Mój pierwszy raz

W klasyfikacji PŚ – Andreas Kofler, zepsuł swój skok i faktem stało się to, co wydawało się niewykonalne. Małysz tym ostatnim konkursem wskoczył na podium Pucharu Świata i dzięki temu w najlepszy z możliwych sposobów mógł pożegnać się z kibicami. Coś niebywałego!

Do tego ziściło.

Kowalczyk kondycja La Liga Latino Liga Mistrzów LM Majówka marsz Messi motocykle narciarstwo odchudzanie piłka nożna Premiership Real Madryt relaks Ronaldo ruch Serie A siatkówka spalanie kalorii sport sporty ekstremalne sporty motorowodne sporty zimowe taniec technika trening mięśni trial woda zdrowie śmieszne

punkt.set.mecz.

Zakończył się porażką.

Przejdźmy jednak do pozytywów. Rok 2011 zdecydowanie należy do najlepszych w wykonaniu polskich siatkarzy. Mamy na koncie 3 sukcesy, 3 medale. Dwa brązowe (Liga Światowa 2011, Mistrzostwa Europy 2011) oraz srebrny medal Pucharu Świata 2011. Awansowaliśmy w rankingu FIVB na 4 pozycję! Jest więc z czego się cieszyć. I jeszcze raz! Mamy Igrzyska!

Najlepsza dziesiątka rankingu FIVB siatkarzy (w nawiasie poprzednie miejsce):

.

Podobno w życiu nie można mieć wszystkiego. ale ogólnie wypadli jak najbardziej na plus

Odpowiedz
 • oladiks pisze:

  i dlaczego siatkówka nie jest naszym sportem narodowym? no niech mi ktoś powie

  .

 • Karol Okrasa - bloog.pl

  Polska siatkówka jest jak dobry, kilkudaniowy obiad. Mamy chłopców Raula Lozano, którzy właśnie wywalczyli olimpijski awans. Mamy równie utalentowane, a w dodatku.

  Z cyklu World Tour. Impreza stopniowo zyskuje renomę. Dowodem na to jest fakt, że po raz pierwszy oprócz turnieju męskiego gościmy nad jeziorem najlepsze siatkarki świata!


  Co kucharz robi na Pucharze Świata? Oczywiście kibicuję, przyglądam się kuluarom imprezy, ale przede wszystkim organizuję Restaurację Mistrzów. Wraz z innymi szefami kuchni zaspokajamy.

  ' Siatkówka jest siatkówką, dzisiaj jest dzisiaj, a co będzie jutro to nie wiadomo. ' - Abramow. - Onet.pl Blog

  Ja byłam gotowa poprzeć jego pomysł, ale nie chciałam im przeszkadzać. W pewnym momencie, zauważyłam, że kogoś brakuje. A tym kimś był, zawsze pełen energii i ze świetnym poczuciem humoru Gregor. Podeszłam do wszechwiedzącego Igły. 
  - Widziałeś Gregora ? – spytałam cicho, a On.
  Pogadać – stwierdziłam z bladym uśmiechem. 
  - Chciałbym, żebyś była w naszej drużynie już zawsze. W Mistrzostwach Europy, Pucharze Świata, następnej Lidze Światowej i Igrzyskach, jeśli się zakwalifikujemy - wyznał i przytulił mnie do siebie. 
  - Jejku,.
  – dodał. 
  - No właśnie. I jak Ona może mieć do Ciebie pretensje? Musisz jej to wypomnieć, skoro jej przeszkadza twoja siatkówka. Zadzwoń do niej!
  - Mam lepszy pomysł – uśmiechnął się i wyjął z pod łóżka walizkę, podszedł z nią do.

  Najładniejsi i najlepsi sportowcy :) - Onet.pl Blog

   Tuż po zakończeniu rozgrywek jest już bardzo bliski podpisania kontraktu z Falascą (aktualnym mistrzem Europy i najlepszym rozgrywającym grudniowego Pucharu Świata) i Murkiem. Nieoficjalnie wiadomo, że ich przejście jest już przesądzone, podobnie jak Gacka z Częstochowy. Skra poważnie interesuje się także.
  Najlepszy pływak świata - Michael Phelps

  kadziu114ever
 • mariusz wlazły i inni z kadry
 •  wlazły-10 i winiarski-2
 • michałek winiarek
 • jastrzębski węgiel i siatkówka
 • jsw i siatka
 • van-persie
 • winiar kadziu igła i inni
 • polscy siatkarze fun
 • moja polska siatka