O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Puchar świata siatkarzy

punkt.set.mecz.

  o blogu.
 • o mnie.

9. Bartman (9)
14. Ruciak (11)
15. Żygadło
16. Ignaczak
18. Możdżonek (10)

MIP spotkania Michał Ruciak. *Był to pierwszy mecz w Pucharze Świata, w którym Michał zagrał. Udowodnił, że warto wpuścić go na boisko. Kończył niemal wszystkie ataki i zagrzewał drużynę do walki.

 • ola pisze:

  świetnie grali! wiedziałam, że wygramy:)

  Odpowiedz

 • when I will die darling - bloog.pl

  Jakby nic, a przede wszystkim nikt nie był w stanie wytrącić cię z równowagi, zrozumiałaś? (...) Lekcja numer dwa: zachowuj się zawsze tak, jakbyś się świetnie bawiła.

   

   

  Sabine Both.

  Z gegry;p na szczęście wybroniłam się na 4+;p także ,,Mam moc, mam moc..." jakby to powiedział znany i lubiany król Julian;p widziałam terminarz meczy w Pucharze Świata siatkarzy i jest mega;p 12 dni meczowych;) najbardziej rozwala mnie mecz z Iranemxd będzie jazdaxd btw jutro bd umieraćxd 2 chemie, fizyka, matma, biologia;<.

  What Do You Want From Me? I'm me and nobody change me! - Onet.pl Blog

  Wesel w takie miesiące. Najlepszy czas na taką zabawę to lato. No ale w życiu różnie bywa.

   

  Ja chcę juz grudzień :D Dlaczego?
  Bo święta i te sprawy - wiadomo.
  Ale całkiem niewykluczone że 17 grudnia wybiorę sie na mecz Fart Kielce - Skra Bełchatów.
   To byłby szczyt moich.

  Winiara i resztę na żywo to byłoby coś wspaniałego. :D
  No ale najpierw trzeba przetrwać listopad.
  Bedzie cieżko, ale...
  ...MUSZE DAĆ RADĘ!
  A, i Puchar Świata siatkarzy ;D

  Trzymajcie się ;**
  Alley (22:11)

  Echa Wydarzeń - bloog.pl

  Pannie Justynie K. sezon drogi różami nie ściele. Była nie do pokonania w przedsezonowych galopach, teraz Skandynawki biorą górę w Pucharze Świata. Proponuję nie dramatyzować w opiniach. Do przejechania jeszcze wiele dziesiątków wyścigowych kilometrów.

  Jeśli by się miało w końcu okazać, że „normalny biznes” wziął górę nad korupcją, a złe gry kilku zawiedzionych psują smakowitą potrawę,  to ja dziękuję za taki klimat prowadzenia interesów oraz kucharzenia… I tę zuchwałą pewność siebie- że się jest pępkiem świata.

  Nie wiąże się z wyborem. Tertio: ten ranking ma związek z mistrzostwami świata, a ma EURO historia się nie kończy… I za to właśnie cenię np. siatkarzy ( i byłe złotka –też) – lepiej, czasem gorzej, ale nigdy w klasyfikacjach poza elitą…  A że z pozycji faworyta właśnie.

  treflgdansk.blog

  Bardzo ich rozczarowuje. Tzn. na poczatku cieszy, później rozczarowuje.
  Mnie tam cieszy i to srebro, i ten brąz. Medal to medal. Jest dziewczyna genialna w Pucharze Świata, a na olimpiadzie rzadko kiedy medale zdobywają faworyci - zwłaszcza złote. Wystarczy spojrzeć właśnie na te igrzyska, by sie o tym.To jednak nie tylko suche fakty z boiska. :) Bardzo dziękuję raz jeszcze dziewczynom, które zajęły się wyrobieniem pamiątki dla Piotrka - byla ona naprawdę świetna! Cieszę się, że tak wyszło, ale szkoda, że tylko jedna z osób zaangażowanych w projekt miala możliwość podejść tam ze mną - ale druga w końcu.Mnie cieszy to, że do Gdańska WRESZCIE zawitała ekipa przyjezdnych. Trzynastu chłopaków z Augustowa (jak sami dumnie zaznaczali) dumnie dopingowało swoich siatkarzy - dumnie i bardzo głośno. Mam nadzieję, że nie było Was wcale tak dobrze słychać. :P A, no i przepraszam, że nie zdecydowałyśmy się z.

  Hand-Volleyball

                Dzisiaj mamy kilka powodów do świętowania! 
  1) Polska reprezentacja siatkarzy awansowała do Igrzysk Olimpijskich w Londynie
  2) W dzisiejszych zawodach w Lillehammer Kamil Stoch zajął 3 miejsce, Piotr Zyła- 11, a Maciej Kot.  Dzisiaj zagralismy z mistrzami świata- Brazylijczykami. Polacy od samego początku zaatakowali rywali wspaniałą grą i szybko zrobiło sie 2:0 w setach i zdobyty awans do           Dzisiaj jest krótki dzień wolnego w rozgrywkach pucharu świata.
  UWAGA!
  Aktualnie reprezentacja Polski znajduję sie na pierwszym miejscu w tabeli z.

  Czas na Stochomanię! - Onet.pl Blog

  Po dzisiejszym dniu awansował o dwie pozycje w klasyfikacji generalnej PŚ. Obecnie zajmuje 5. miejsce.

    

  W drugiej serii zobaczyliśmy jeszcze dwóch Polaków; Piotra Żyłę (22. miejsce) oraz Maćka Kota (27. miejsce), który coraz lepiej spisuje się w konkursach Pucharu Świata.
  Dorotka (16:25)
   
  Kamil Stoch z Tomaszem Gollobem

   
  Kamil ze statuetką

  Zwyciężyła Justyna Kowalczyk, drugie miejsce zajął siatkarz Bartosz Kurek, a trzecie -były skoczek narciarski, a obecny rajdowiec- Adam Małysz.
   
  Najlepsza "10".

  Emocje będą inne, więc nie sądzę, żeby łza poleciała. Ale w poprzednim sezonie się zdarzało. Na przykład po konkursie na dużej skoczni w mistrzostwach świata w Oslo.


  Jest Pan pracoholikiem?

  Nie, jestem po prostu solidny. Umiem się odciąć od pracy, gdy jestem z.

  Puchar świata siatkarzy 2011

  Świat piłki nożnej - świat kibica - Onet.pl Blog

  Ważącą 90 kilogramów, Kolumbijczyk trenuje ze specjalnymi obciążnikami, co później procentuje na boisku. Jak niegdyś siatkarze Huberta Wagnera, co zaowocowało mistrzostwem olimpijskim. Widząc wyborną formę rywala, Chinyama strzela na bramkę.Ogłosili już to nawet na stronie internetowej. Meczu jednak prawnopodonie nie będzie, termin koliduje Lechowi z rozgrywkami Pucharu Ekstraklasy.

  Po meczu
   (Kuba; 07.10.2008)
 • Typer (Kuba; 04.10.2008)
 • Informacje piłki ze świata i wyniki sobotniego typ... (Kuba; 21.09.2008)
 • Typer (Kuba;.
  • Kto wygra Ligę Mistrzów w sezonie 2010/2011?

 • Michał Wyrwa

  On lekarzem, fizjologiem, trenerem, który od wielu lat zajmował się kształtowaniem cech motorycznych. Nie tylko piłkarzy, ale także koszykarzy, hokeistów, siatkarzy, lekkoatletów. To wszystko jest bardzo podobne, ale praca nad tym musi być podparta nauką. Na przykład szybkości absolutnie nie da się.

  Myśleć po trenersku? Komu to jest potrzebne? Ja nie mam zamiaru pisać książki. Wracanie do przeszłości dotyczy trenerów, którzy są w najlepszych klubach świata i na pierwszych stronach mediów.

  - Myśli pan, że w Śląsku znalazł pan „złoty środek” między pracą nad szybkością i.

  Znajdują się groby moich dziadków. Ale to się już nie spełni.


  - A może uda się ze Śląskiem w europejskich pucharach?

  - Karpaty Lwów słabo grają (śmiech).


  Rozmawiał Michał Wyrwa

  Archiwum wpisów

  • Kwiecień 2012 (1)
  • Marzec 2012 (1)
  • Luty 2012 (1)
  • Grudzień 2011 (1)
  • Listopad 2011 (3)
  • Październik 2011 (1)
  • Wrzesień 2011 (1)
  • Sierpień 2011 (1)