O czym chcesz poczytać na blogach?

Puchar polski

Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Aktualności - bloog.pl

Dyskobolii mieli co najmniej sześć stuprocentowych sytuacji, ale za każdym razem zwycięsko z nich wychodził niesamowicie tego dnia broniący Tomasz Staniszewski. W końcu mecz dobiegł końca i to goście mogli cieszyć się z awansu do 1/8 finału Pucharu Polski.

Jeziorak Iława - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-2 (0-1)

Bramki: Jędrychowski 51 -.

Widziane spod siatki

Puchary Polski, ale ani jednego triumfu w europejskich rozgrywkach. A gdyby tak dodatkowo ograć Rosjan... Byłby to też może rewanż za porażkę PGE Skry Bełchatów w Lidze Mistrzów. A co, także z Rosjanami. Choć na dobra sprawę nie sądzę, by ktoś w Rzeszowie patrzył na ten dwumecz przez pryzmat wzięcia odwetu za porażkę Skry. Wszyscy wiedzą jak wielka jest stawka i co można wygrać.

Tagi: Asseco Resovia puchar cev Siatkówka
11:52, marcin.lew

 

Tego jeszcze nie było i obawiam się, że długo nie będzie. Dziś będziemy mieli pierwszy polski finał w europejskich pucharach. Po dwóch stronach siatki staną akademicy z Warszawy i Częstochowy, czyli kluby, które w tym sezonie mają mocno pod górkę. Ale mimo tego mogą osiągnąć największy sukces w historii obu klubów.

Trzy strzeliłem!

(5) »
poniedziałek, 24 maja 2010
Czy wygrywasz, czy nie...
Nie ma pucharu, nie ma wielkiej fety, nie ma historycznego sukcesu. Pogoń Szczecin uległa w finale Pucharu Polski Jagielloni Białystok 0:1. Tylko i aż 0:1... Nie mam zamiaru pisać tutaj o przebiegu meczu, bo każdy kto nim był zainteresowany, zapewne go widział. Można by gdybać, co by było, gdyby sędzia Robert Małek nie popełnił kilku błędów, w tym.

Z autu - Onet.pl Blog

Podobnie jest właśnie z Jagiellonią. To chyba najciekawsza drużyna ostatnich dwóch sezonów w Ekstraklasie. Połączenie rutyny z młodością, okraszone kilkoma skwareczkami, w postaci solidnych, jak na polskie warunki, obcokrajowców. Do tego trener Michał Probierz. W tej chwili, trener pełną gębą. Już nawet nie chce mówić "polski mourinho (z małej litery, bo to już staje się rzeczownikiem)", bo tych mieliśmy prawdziwy wysyp ostatnio, z.Krzykiem w dół, tylko próbuje na tym szczycie sobie posiedzieć, a kiedy się z niego zsuwa, to mozolnie stara się wrócić.

                Nasza do niedawna etatowa trójka pucharowiczów ma swoje problemy. Problemy różnej natury. Lech nie jest w stanie pogodzić rozgrywek europejskich z ligą, nie pomaga mu ciążąca presja. Legia ledwie co przeprosiła się z kibicami, a kiedy wydawało się, że w Warszawie powstaje bardzo.

Z drugiej linii

Bardzo trudne wyzwania. Pierwsze już jutro. Spotkanie z Tottenhamem Hotspur w ćwierćfinale Champions League, w którym trzeba postarać się wypracować dobrą zaliczkę przed rewanżowym meczem na gorącym White Hart Lane. A niedługo później finał Pucharu Króla i (oby) wielka bitwa z Barcą. Tak więc sporo jest jeszcze w tym sezonie do wygrania i na tym muszą się skupić gracze Realu i Jose Mourinho, bo mogą wszystkim kibicom Królewskich dać jeszcze wiele powodów do radości.

Europy i zakończyli mecz trzysetowym zwycięstwem.

„Finał pocieszenia” Jastrzębianie zaczęli lepiej od swoich rywali – renomowanego Dynama Moskwa. Pierwszy set właściwie przez cały czas jego trwania przebiegał pod dyktando polskiego zespołu. W ostatniej części tej partii gra się wyrównała, ale decydujące piłki należały do „Jastrzębii”. Druga partia, to zacięta, ciekawa walka i niestety podobnie, jak dzień wcześniej, przegrana, dramatyczna końcówka.