O czym chcesz poczytać na blogach?

Publisher

Are You Ready To Meet Sasha? || Beyonce-Knowles.blog.onet.pl - Onet.pl Blog

Opisuje życie i karierę Beyonce od jej dzieciństwa w Houston po sukcesy Destiny's Child aż do solowej kariery piosenkarki, pisarki tekstów, aktorki.

 

Destiny's Child - #1's (Paperback)

by Destiny's Child
135 Pages
Publisher: Hal Leonard Corporation (01.07.06)

Opisuje proces powstawania największych 16 hitów z całej kariery Destinek.

 

Destiny's Child - Destiny Fulfilled (Paperback)

by Destiny's Child
104 Pages
Publisher: Hal Leonard Corporation (June 2005)

Opisuje proces powstawania największych 16 hitów z całej kariery Destinek. 

 

Beyonce Dangerously In love (PVG) (Paperback)

by Beyonce
72 Pages
Publisher: Omnibus Press (2004)

Zawiera nuty na fortepian i.

Wtf? - Onet.pl Blog

1 komentarz

08 kwietnia 2008
Kiepska aktorka
Dodanie następnej notki zaplanowałam na wczoraj, lecz niestety nie udało mi sie to ze względu na dźwięk dzwonka oznaczającego koniec "bashomatyki". Po chuja mi było robić ten biuletyn, i tak w końcu skasował się w połowie... Nienawidzę publishera.
Zamierzałam w tym miejscu opisać miniony weekend, który, krótko mówiąc, podsumowałam Oli jako piękny, a wręcz cudowny. Może i ośmieliłabym się zamieścić więcej szczegółów, oprócz tego, że mamencja udostępniła nam mieszkanie na 2 noce, moje włosy były brudne od dosłownie prawie wszystkiego, a zasypanie przy Nim sprawiało mi znacznie więcej przyjemności niż zwykle... Ale na dalsze rozpiski nie mam ochoty. Blog ten służy moim osobistym potrzebom natury psychologicznym, a czasami żeby nie postradać zmysłów muszę się jakoś wypisać. Bez ryzyka na narażenie własnej osoby na zbędne pytania i przerywniki.
Nie tylko bowiem publisher stanowi obiekt mojej.

Medical Publisher's Professional Blog

  Wyłącznie wynikiem własnych interpretacji czytelnika, za które nie ponoszę żadnej odpowiedzialności.

  • o mnie

   W 1994 roku zetknąłem się pierwszy raz z profesjonalnym rynkiem wydawnictw naukowych. Czas płynął jednak bardzo szybko i w 1995 roku wraz z prof. Bogdanem Woźniewiczem powołaliśmy do życia pierwsze w Europie czasopismo naukowe poświęcone patologii dziecięcej pod tytułem Annals of Diagnostic Paediatric Pathology. Chwilę później czasopismem zainteresowało się wydawnictwo Springer-Verlag. I tak rozpoczęła się moja przygoda z profesjonalnymi wydawnictwami naukowymi.

   Trwa do dziś. Aktualnie jestem odpowiedzialny za program naukowy oraz rozwój w Blackhorse Science Business Media. Staram się, aby wszystko, co robię było "ad rem" a nie "ad personam".

   Bliższe informacje o mnie znajdą Państwo na mojej osobistej stronie internetowej.

   Copyright by Piotr M Dobosz. All rights reserved.

   www.MedicalPublisher.pl

 • Gray Matter

  środa, 24 listopada 2010
  Držim palce

  Ach, ci Czesi... Niepotrzebnie spanikowali, ale im wybaczam, bo przynajmniej na bieżąco informują, co się dzieje. Dostali w końcu GM z napisami od wydawcy i zabierają się do testów. Proszą: držte našim testerům palce. Ano trzymamy. I waszym, i naszym, i w ogóle.

   

  * * *


  Those Czechs! They got panicked too easy. There is still a big chance that Czech version will be released soon. A subtitled GM finally arrived from the German publisher and testing is about to start. They want us to cross fingers for the testers. So we do. Anytime.

  01:13, tetelo , Gray Matter
  Link Komentarze (3) »
  wtorek, 23 listopada 2010
  A jednak...

  Można już zamawiać Gray Matter w Merlinie. Ruszyli też do akcji sprzedawcy na Allegro; kto chce, sam sobie znajdzie.

  Na dobrze znanej okładce pojawił się wreszcie znaczek PL.

  Grypa666's Blog

  ALFA powiedział/a

  Znalazłem teks związany z tematem.
  http://www.aferyprawa.com/krzyz_narodu_plolskiego.htm
  Cytat:
  “Holokaust” (zagłada) – czyli umowa z diabłem
  Wszyscy Polacy muszą koniecznie poznać tę prawdę, że dla swych dalekosiężnych celów, bogate amerykańskie żydostwo postanowiło poświęcić ubogie masy żydostwa i zawarło pakt z Hitlerem. Edwin Black w swojej książce: “The Transfer Agrement”, New York, Colie MaCmillan Publisher – (Umowa z przesiedleniu, Nie ogłoszona historia Tajnej Umowy między Trzecią Rzeszą a żydowską Palestyną) pisze:

  1. Sami arcybogaci żydzi z Niemiec i Ameryki zasilili w roku 1933, hitlerowski rasizm, doprowadzili go swoimi finansami do potęgi bestializmu, by m.in., zgładzić biedne masy żydowskie, co po zakończonej II wojnie światowej było podstawą utworzenia państwa Izrael i dało asumpt do ujarzmienia narodów Europy Środkowej i Wschodniej. Słowo HOLOCAUST załatwiało i jeszcze dzisiaj dla żydostwa załatwia wszystko.

  Odpowiedz

  Thunder-Road.PL

  Grammy jest przyznawana przez Narodową Akademię Sztuki i Techniki Rejestracji w USA, za wyróżniające się osiągnięcia w muzyce rozrywkowej. Jest jedną z trzech najbardziej znaczących nagród muzycznych przyznawanych co rok. Pozostałymi dwiema są Billboard Music Awards, American Music Awards oraz czasami do pozostałych trzech zalicza się również Rock and Roll Hall of Fame Induction Ceremony. Grammy (zazwyczaj przyznawana w lutym) jest poniekąd muzycznym Oscarem.

  Bruce Springsteen był nominowany w 4 kategoriach jednak do domu zabierze “tylko” 3 statuetki. Popularny “Boss” zwyciężył w następujacych kategoriach:

  Best Solo Rock Vocal Performance
  Radio Nowhere
  Bruce Springsteen

  Track from: Magic
  [Columbia]

  Best Rock Instrumental Performance 
  Once Upon A Time In The West
  Bruce Springsteen

  Track from: We All Love Ennio Morricone
  [Sony Classical]

  Best Rock Song
  Radio Nowhere
  Bruce Springsteen, songwriter (Bruce Springsteen)

  Track from: Magic
  [Columbia; Publisher: Bruce Springsteen]

  Niestety nie udało się.