O czym chcesz poczytać na blogach?

Publication

Żniwiarz

Różne tematy i wiemy, w jakim stopniu możemy na nich polegać. Bo nigdy nie ufałem notebookom Acera, ale moja siostra ma już jednego od dwóch lat i mi go zachwala, a wcześniej zawiedliśmy się wspólnie na innych markach…

Gdyby rynek wyciągnąłby wszystkie konsekwencje z Fluenta, musiałby wprowadzić marketing rodzinny, w którym syn dostaje punkty za namówienie ojca do kupienia nowego tabletu. Tego na razie nie ma, ale na drugim miejscu w kontekście podejmowania decyzji znajdują się właśnie Social Influencerzy, do których jednak można dotrzeć i przynajmniej poznać ich opinie.

Rola Influencerów na poszczególnych etapach lejka marketingowego.

http://fluent.razorfish.com/publication/?m=6540&l=1.

Search & Recruit

Na podstawie jakich kryteriów identyfikować Social Influencerów? Istnieje wiele sensownych propozycji (np. na http://en.wikipedia.org/wiki/Influencer_marketing), które jednak rzadko rozróżniają poszczególne typy Influencerów i są za szybko przedstawiane jako wyczerpujące. Z doświadczenia w IRC wiadomo zresztą, że dla różnych celów warto jest przyjąć różne wskaźniki, czy to definiujące Influencerów czy efektywność kampanii. W IRC najczęściej „chodzą”:

Zasięg – do jakiego procenta wszystkich osób zainteresowanych tym samym tematem taka osoba może dotrzeć? Zainteresowane osoby można zdefiniować jako te, które.

przyglądam się sobie, przyglądam się światu - Onet.pl Blog

na fejsbuku Gavan napisal, ze opublikowali raport o mediach i migracji w Irlandii. i tak strasznie zatesknilam. weszlam sobie na strone NUI, przejrzalam o czym napisali, przypomnialam sobie siebie w biurze mojej profesorki siedzaca nad interviews i moim raportem do pozna w nocy kilka lat temu. to bylo takie cool, kiedy siedzialam sobie sama w pustym uczelnianym budynku do polnocy, nawet straznicy mnie juz znali.
bo to byl moj research team: Rebecca, Gavan, Aphra. najblizej wspolpracowalam i najblizej bylam z Rebecca, chyba za nia tesknie najbardziej. teraz skonczyli nowy projekt. oficjalny launch of the publication 13.05. w Morrison Hotel w Dublinie. a moze sie wybrac?

jutro jade do Ffm. ostatnio bylam przed swietami. za Ffm tez tesknie - za lodziarnia z kasztanowymi lodami i za kinem 5 minut od domu. siostra i siostrzeniec chyba nie wymagaja wzmianki. Maly mowi kilka slow, miedzy innymi "pupa" ;-)

swieta spedzilam w domu. cale 5 dni, rodzice, brat, bratanica. mus truskawkowy w "Malej". i wycieczka nad Bug, do Jablecznej, do samej granicy, gdzie telefon juz nawet zlapal bialoruska siec. zawsze kiedy wyjezdzam.

dzikie-serce.blog


You say beauty lies in the true story


Ach i Och! Miło wiedzieć, że ktoś mnie kocha prawdziwie, bez granic. I to nie byle kto!

Jak widać po prawej, postanowiłam odświeżyć swój hiszpański, który w tym roku poszedł w odstawke, czytam więc blogi, znane tam jako bitacoras. Wydaje się, że to zjawisko jest bardziej popularne w Polsce, z trudem cokolwiek znalazłam a słowo blog ma trochę inne znaczenie. Fakt ten skłonił mnie do poszukiwań korzeni tego zjawiska. Oto najlepsza definicja słownikowa jaką znalazłam

[tak, przepraszam, znów po angielsku]
[ale odsyłam też do
-> polskiego artykułu na temat blogów]

Blog ~ A frequent, chronological publication of personal thoughts and Web links.
/A blog is often a mixture of what is happening in a person's life and what is happening on the Web, a kind of hybrid diary/guide site, although there are as many unique types of blogs as there are people.
People maintained blogs long before the term was coined, but the trend gained momentum with the introduction of automated published systems, most notably Blogger at blogger.com. Thousands of people use services such as Blogger to simplify and accelerate the publishing process.
Blogs are alternatively called web logs or weblogs. However, "blog" seems less likely to cause confusion, as "web log" can also mean a server's log files/

i ja się w to dałam wciągnąć! A pierwszym.

Zen to done-sposób na proste życie

“Czy wiesz, jakie są dwa najczęściej stawiane sobie cele na świecie? Pierwsze to schudnąć, drugie zaś – przestać odkładać swoje czynności na później. Jeżeli jednak dokładnie przyjrzymy się odchudzaniu, to łatwo zauważymy, że większość osób, które mają ten cel, nie realizują go, gdyż… no właśnie – odkładają odchudzanie na potem. Czy jest zatem szansa, aby realnie zmierzyć się z największym problemem naszych czasów?”
Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak poradzić sobie z prokrastynacją i chęcią odkładania na później koniecznie przeczytaj tą pozycję:

Link: http://zlotemysli.pl/ragan,1/publication/show/6671/zrobie-to-dzisiaj.html

Previous ZTD – [13] Nawyk 9: Ustalanie procedur Next ZTD – [14] Nawyk 10: Znajdowanie swojej pasji

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Samoloty obce w lotnictwie japońskim

Na kolor ciemnozielony, dół pozostawiając w kolorze naturalnego metalu. Dopiero w późniejszym okresie (przełom lat 1940/41) malowano dolne powierzchnie na kolor jasnoniebieski. Samolot znajdujący się w rękach Japończyków miał prawdopodobnie już późniejszy (pełny) kamuflaż. Jakkolwiek analiza słabych jakościowo reprodukcji może być błędna.

Ciekawostką jest posiadanie przez samolot na lewej burcie Radzieckiej gwiazdy. Możliwe że samolot nawet nie został dobrze przemalowany i zaraz po dostarczeniu do jednostki użyto go do lotów bojowych. Samolot po przejęciu go przez Japończyków poddano później testom w Fussa.

Materiały źródłowe:

 • Hans-Heiri Stapfer, Tupolev SB, In Action 194, Squadron/Signal Publication
 • Wiktor Kulikow, Robert Michulec, Tupolew SB, AJ-Press, 2002
 • Nihongun Hokakuki Hiroku, Kojinsha 2002

Opracował: Paweł Piwoński

Tagi: Japonia, Tupolew SB-2M-103, Zdobyczne, ZSRR

Bibliofil Post Mortem

April 10, 2012

 • Lawyers for Trayvon Martin shooter George Zimmerman stand down April 10, 2012
 • MPs' £1.8m in perks revealed April 10, 2012
 • Libyan dissident offered money to avoid MI6 appearing in open court April 10, 2012
 • Syrian ceasefire plan still alive, says Kofi Annan after deadline passes April 10, 2012
 • Philippine warship in stand-off with China vessels April 11, 2012
 • Abu Hamza can be extradited to US, human rights court rules April 10, 2012
 • David Cameron to publish details of his tax returns April 10, 2012
 • Cameron and Clegg clash over secret courts and email monitoring April 10, 2012
 • Government backs calls for research data to be made freely available April 10, 2012
 • Gaza executions: Hamas condemned over 'inhuman punishment' April 10, 2012
 • Operation Motorman: Guido Fawkes under fire over publication of files April 10, 2012