O czym chcesz poczytać na blogach?

Ptaky

Nic - Onet.pl Blog

Wierząc w nie trzeba powiedzieć je z prawdziwą wiarą. Kto wierzy, wie o czym teraz pisze, a kto należy do tych co się wahają bądź nie wierzą zrozumie, jeśli sam zechce. W zeszłym roku podczas tego czuwania prosiłem i otrzymałem, w tym roku prosiłem, aby zgasło we mnie to co otrzymałem. Czas już, aby zaistniało tam coś innego. Nie chcę, aby to co otrzymałem zgasło całkiem, ale chcę, aby ucichło lub zasnęło we mnie. Nie chcę, aby znikło, zbyt jest to piękne, zbyt bliskie i zbyt moje, jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne już nigdy...
    Ostatnio słucham nowej płyty zespołu Ptaky i jest jedna piosenka, która mówi o matczynej miłości i... Sami posłuchajcie...
http://th.interia.pl/sc,ptaky/12_zanim_przyjde.mp3
Illythiiri (15:41)
2 ślady

11 września 2008
"Patrząc..."

Dziwka-tak zwali ją ci którzy jej nie mieli a bardzo chcieli by mieć..

2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

hebanowe-wrota.blog

By mnie, prawda?

Tylko nie wiem czemu ja sie nimi tu chwalę jaki było czym...

No nic śmigam robić śniadanie...

ŚMIG.........!!!!!!!!!

skomentuj (6)

Rybami mnie tu zajeżdża... 2005-06-20 23:38:36

Morze jest spokojne, wieje lekki suchy wiatr...
-To nie bryza prawda? - pytam oschle
-Nie, to od Ciebie tak powiało chłodem.
-Phi...
Wcale nie wiem czy wolę nasz balkon czy może krzesełeczko u jego wrót. Jednakowoż chronię to co mam , idąć za radą zespołu Ptaky... pytanie brzmi ile woli można przelać jednym dzbanem. Podobno całą niedolę. Tylko czyja ona? Tego kto przelewa czy może... dzbana...?
Tak sobie myślę o kiciach, gdzie jest ta moja jedyna, ukochana kicia?

Hmm... Chyba zostanę pielęgniarką... SIOSTRO!!! BASEN!!!

skomentuj (2)

Motylem jestem... 2005-06-21 10:34:23

Siedzę tutaj, owiana wiatrem znad morza, pieszczona promieniami słońca, dziwnie szczęśliwa. Jest wiele potę które radują nasze serca i rozsiewają po umyśłach naszych.

just ME!... nothing else!

Maskotke... tylko szczeka,liże i gryzie :D
Gunia przegonila mnie przez pół Witnicy!
Byłyśmy w jej starym gimnazjum, potem na jednym cmentarzu żydowskim [ z którego nic nie zostało... ],koło byłej firmy jej Taty,na jej polu [ gdzie było mnóstwo maków i innych kwiatów, a gdzie kiedyś będzie stał jej domek :P i gdzie zrobiłysmy sobie małą sesyjkę! ],i nad jeziorkiem [ tam też była sesyjka! ], i na stadionie, obok drugiego cmentarza żydowskiego [ tam były jakieś pozostałości nagrobków... ], i na festynie,na pizzy, i znowu na festynie!
A na festynie ludzie,muzyka,fotki. Ptaky,autografy,plakaty,pałeczka perkusisty. Grupa Operacyjna,fotki z Mieszkiem,koncert,śpiew,zabawa,fotki,autografy.

Dla takich dni warto życ... Zdecydowanie TAK!
Kalipso666 2007-06-17 18:25:05
skomentuj (2)


Barlinek
Po 1 : WAKACJE! Oficjalne! Pełne!
Po 2 : Jakie to śmieszne, że łatwiej mi się wybrac do Barlinka na koncerty, niż do Neosia, mieszkającego znacznie bliżej.
Po 3 : Było bosko!

Zacznijmy od piątku... po zakończeniu wyprawa na lody, do Śnieżki BIS :) Lody dobre były-jak zawsze. W czasie konsumpcji.

Czasem sa chwile ze problem jest w kazdym kroku... - kfiateczek blog

Dobrze jak płynę przez życie hen
Widzę siebie jak rzekę, lecz nie widzę stąd gdzie jest jej, źródło jej

Wszystko co mam to życia dar
A to kim jestem przez chwilę będzie
Z nurtem gdy w dal płynę przez czas
Wsztstko kim jestem zaraz odejdzie
Tylko to wiem, co z nurtem chwyci życie moje......


***
Nio tak Rzeka... Hmm...Może to i dobrze tak spojrzeć na swoje życie jak na rzekę... Co jakiś czas rzeka zmienia swój nurt, tak jak i my się zmieniamy... Kiedy jest wzburzona rozlewa się, raniąc ludzi, tak jak i my ranimy... Kiedy jest spokojna, to jest dla ludzi przystępna... tak jak i my jesteśmy... Tak, myślę, że to bardzo dobre porównanie...
Jeszcze jakiś tydzien temu nie wiedziałamnawet, ze to spiewają "Ptaky"... Poelcam wszystkim, bardzo fajny kawałek, a pzrede wszystkim ma chyba to coś co powinna mieć piosenka, lekki sens... Polecam i pozdrawaim .. Buźźka =* 3majcie sie ;]
kfiateczek 2005-03-18 21:14:46
skomentuj (36)