O czym chcesz poczytać na blogach?

Pszczyna

Gyron | WWW.GYRON.PL – Portal społecznościowy dla ciekawych i praktycznych życiowo ludzi. Zapraszamy do współpracy osoby mające ciekawe pomysły z różnych dziedzin wiedzy. Nasza dewiza – KOPIUJ I WKLEJ :)

Ten wpis został opublikowany w kategorii FOTKI Z POLSKI, Podróże, Polska i oznaczony tagami ceny biletow do muzeum, ciekawa Polska, ciekawa Pszczyna, fotki Pszczyny, fotografie Pszczyny, fotografie z Polski, godziny otwarcia muzeum, Lwy Pszczyńskie, miasta ktore powinieneś zwiedzić, miejsca warte zwiedzenia w Polsce, muzeum w Pszczynie, Muzeum Wnętrz Zabytkowych w Pszczynie, najpiekniejsze miasta, najpiekniejsze miasta na Śląsku, najpiekniejsze miejsca w Polsce do spacerowania, najpiękniejsze miasta w Polsce, palac zamkowy w Pszczynie, pałac pszczyński, podóże po Polsce, Polska, Pszczyna, Pszczyna palace, spacer, spacer we dwoje, ul. Kilińskiego 5, widok, widoki, wieża w Pszczynie, Wieża Wodna, Wieża Wodna ul. Kilińskiego 5 Pszczyna, Wieża Wodna w Pszczynie, Wodna Wieża ul. Kilińskiego 5 Pszczyna, zabytki Pszczyny, zabytki w Pszczynie, zaproś tutaj chłopaka, zaproś tutaj dziewczynę, zaproś tutaj swoją dziewczynę, zaproś tutaj Twojego chłopaka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Fotografia Tetla

Maks

Tagi: fotograf fotografia dzieci Pszczyna sesje śląsk zdjęcia
19:45, ggmajewska , .Dzieci
Link Dodaj komentarz »
środa, 18 stycznia 2012
Oliwia

Tagi: fotograf fotografia dzieci Oliwia Pszczyna śląsk zdjęcia studyjne żory
20:06, ggmajewska , .Dzieci
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 12 stycznia 2012
Antosia

Antosia to moja kolejna mała klientka, która stanęła przed obiektywem, a poniżej tego efekty.

 

Tagi: fotograf małe modelki Pszczyna sesje dzieci śląsk zdjęcia dzieci
15:34,

ISTEBNA - Zespół Regionalny - Onet.pl Blog

Zdjyncia z wystympów:

 • CIESZYN 1 11.11.2007
 • CIESZYN 2 11.11.2007
 • ROK ZESPOŁU 26.10.2007
 •  PORONIN 22.07.2007
 •  ISTEBNA 07.07.2007
 • NIEZDROWICE 10.06.2007
 • KATOWICE 02.06.2007
 •  JABŁONKÓW 01.06.2007
 • NIEBORY 26.05.2007
 • CHORZÓW 01.05.2007
 • PSZCZYNA 18.08.2007
 • WISŁA 04.08.2007
 • ŻYWIEC 31.07.2007

Wystympu, ale nie naszełech nic..

A próba tym razym we CZWORTEK o godz. 18!!

Odkożcie innym...

Baj!!

tadzik szef (18:03)
Co o tym myślicie?

22 sierpnia 2007
Zdjyncia z Pszczyny...

FOTOBLOG - Onet.pl Blog

POLECONE
Cuda przyrody
Klasztor
Barwy jesieni
Szadż sie pojawiła
Majowe kwiaty
Jesień w parku
ZAUWAŻONE PRZEZ ONET.PL
Trudno jest...
Królik Wołoski
Zagórz - Klasztor Karmelitów Bosych
Piękno nieba
Rajd Żorski 2009
Zima w lesie
Dobroć serca
Zapach wiosny
Jeśli kochasz kwiat
Park Habsburgów w Żywcu
Góra Żar
Spacer po parku
Zamek i park w Pszczynie
Łańcut
Widzieć świat....

Odkrywając Śląsk

Tags

Jo ci przaja

Jo Ci przaja

11/02/2012

Powstała (pierwsza? pierwsza powojenna?) kartka po śląsku.
Drukowana jest typograficznie w drukarni Muzeum Prasy Śląskiej w Pszczynie na prasie Heidelberg, która ma przeszło 100 lat. Można ją kupić online, w sklepie na Rondzie Sztuki w Katowicach, w kwiaciarni Tulipan na ul. Mickiewicza w Katowicach i oczywiście – w Pszczynie, w Muzeum Prasy Śląskiej.

“Jo Ci przaja” na biurku kasy w galerii, Rondo Sztuki.

  Von Pless dworzec PKP w Katowicach Europejska Stolica Kultury 2016 Galeria BWA w Bielsku-Białej Gustaw Morcinek Głogówek Janosch Katowice Książ legendy śląskie literatura Maria Teresa Oliwia Hochberg von Pless Mary Theresa Olivia Cornvallis-West Meluzyna Moszna Mysłowice Nysa podciep pomnik Marcina Lutra w Bielsku-Białej Promnice Prudnik Pszczyna Skarbnik Stary Rynek w Bielsku-Białej strziga strzyga Trójkąt Trzech Cesarzy utopiec Wielkanoc Wigilia zabytki Bielska-Białej zamek w Głogówku Zamek w Książu zamek w Mosznej Śląsk Cieszyński śląskie potrawy śląskie tradycje Żywiec żywiecki strój mieszczański

Z rejestru strasznych snów...

Kto byłby jego ojcem. Z resztą i tak bym mu nie powiedziała, bo chciałabym mieć to dziecko tylko dla siebie...aby mieć dla kogo żyć. Skoro nie mogę żyć dla mężczyzny, to chcę żyć dla dziecka. Ja po prostu muszę mieć kogo kochać! Nie umiem inaczej!!

Komentarzy: 1 Kompletna obojętność 2007-08-22 Rozstałam się z facetem z wielkim hukiem. I to dosłownie! Wyglądało to mniej więcej tak: środek parku w Pszczynie, tłum ludzi ( w końcu to były Dni Pszczyny), w tle sztuczne ognie i ja krzycząca na cały głos- "Spierdalaj, nie mamy o czym rozmawiać". Pierwszy raz w życiu do tego stopnia wyszłam z siebie. Gdyby mnie ktoś teraz zapytał co po tym wszystkim czuję, to nie wiem co bym odpowiedziała. Nie jestem załamana ale nie mam też powodów do radości. Czuję się nijako, pusto i obojętnie. Może trochę mi przykro, bo wiem ile straciłam. To nie jest zły facet, tylko kompletnie nie przygotowany do życia w związku. Nie dorósł jeszcze do tego, chociaż ma już prawie 5-letnie dziecko. Żal mi go, dlatego nie potrafię tak na prawdę być na niego zła..