O czym chcesz poczytać na blogach?

Psycholog

Blog Jacka Kujawy - Onet.pl Blog

(!). W tym miejscu nie omieszkam pochwalić się swoim osobistym pedagogicznym sukcesem, gdyż, jak to się za chwilę okaże, udało mi się skutecznie wpoić naszej córce elementarne zasady polskiej obyczajowości. Otóż nasza córeczka BARDZO SZYBKO PRZECZYTAŁA INTENCJE pani Olejniczak i odgadła rolę, jaką przewidywała dla niej pedagog szkolna - NASZE KOCHANE DZIECKO stanowczo ucięło te indagacje, zwracając nadto uwagę pani Olejniczak na niestosowność wypytywania jej o tego rodzaju sprawy - zrobiła to dość nieporadnie, w języku właściwym dla swej grupy wiekowej, jednak czytelnie i trafnie oddała istotę rzeczy. Sądzimy, że nawet ci rodzice, którzy uważają kontakty swoich dzieci z psychologiem i pedagogiem szkolnym za potrzebne i pożyteczne, w olbrzymiej większości NIE ZGODZILIBY SIĘ na sprowadzanie własnego dziecka do roli INFORMATORA na temat domowych i rodzinnych realiów INNYCH DZIECI - i to w przypadku, gdy ich dziecko przebywało w domu innej rodziny w charakterze ZAPROSZONEGO GOŚCIA! Rok 2011, spokojna podwarszawska miejscowość, szkoła podstawowa z aspiracjami, by wychowywać młodzież w duchu poszanowania demokratycznych swobód i... PRAKTYKI żywcem wyjęte - nawet nie z PRL-u - to przecież NRD!

Zwracamy nadto uwagę na jeszcze jeden bardzo niepokojący aspekt tego rodzaju praktyk. Pytamy: jak pani Olejniczak.

prawdziwapsychologia.blog

Odnalazłem jego stronę autorską, na której zamieszczono krótką jego charakterystykę: „doktor psychologii i promotor kilku prac magisterskich w zakresie wywierania psychologicznego wpływu na opinię społeczną”. Dalej wyczytałem jeszcze: „U podstaw jego dziennikarskiego rzemiosła legła walka o wolność zawodu psychologa. Jego publikacje przyczyniły się do zablokowania wejścia w życie ustawy o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów. Za wkład włożony w walkę o wolność zawodu psychologa w grudniu 2006 roku został wyróżniony dyplomem uznania przez Polskie Stowarzyszenie Psychologów i Terapeutów[6]. Ręce mi opadły... Pomyślałem, że trzeba uszczypnąć się i poukładać myśli: doktor psychologii tworzy film z tendencyjnie zmontowanych wypowiedzi znanych osób, żeby zareklamować swoją książkę, a w przerwach między promowaniem prac magisterskich pisze artykuły dotyczące pozytywnych aspektów wolności zawodu psychologa?! O co w tym wszystkim chodzi? Dla mnie to było otwarte wezwanie do reakcji,.

"Z prawdą nie ma negocjacji..." - Onet.pl Blog

Poszliśmy do tego kina. Na co? Na jakąś komedie romantyczną. Nie, nie ja wybierałem! Ach Blaise, Blaise…. Nie było tak źle.. Ale kurna, czułem się dziwnie! On.. TRZYMAŁ MNIE ZA RĘKĘ! – wariuję? Zapewne, ale no.. Chyba nie było to zbyt normalne? Uch! Dobra,tak, cieszę się! Było bosko! Ale wolałbym żeby było w tym cokolwiek uczucia…. –i do tego gadam sam z sobą. Brawo! Normalnie pogratulować twórczości!

W tym momencie COŚ, (a konkretniej ręka mojego [prze prze przystojnego] psychologa)objęło mnie w pasie.
Nie przeszkadza mi to… Tak, tak, ludzie. Gapcie się dalej. Mam to gdzieś. La, la,la…. Wcale się nie przejmuje, la, la, la…. Okey, tak, przejmuję się. Jak my wyglądamy!? Blaaaaaise!!!!

-Może pójdziemy gdzieś jeszcze?- zapytał słodkim głosikiem wspomniany przed chwilą oprawca.

endometrioza.blog

Zdaniem bardzo dobrze i rzetelnie przedstawia swoje usługi i oferuje pomoc. Dlatego nie ukrywam, że zachwalam to centrum psychologiczne. Nazywa się INSIDE Wrocławskie Centrum Psychoterapii Psychodynamicznej. Więc jeżeli ktoś z Państwa pomyśli o takich hasłach jak psychoterapia Wrocław lub Psycholog Wrocław to zdecydowanie polecam stronę: http://www.inside.wroclaw.pl/

Proszę zwrócić uwagę jak strona jest opisana. Tutaj podam Państwu odnośniki do tej strony w każdej części którą będę opisywał, pomoże to zrozumieć o czym tutaj piszę.

Na stronie głównej uzyskujemy wszystkie inflacje dotyczące tego:

„KIM JEST PSYCHOLOG ?”
„CO TO JEST PSYCHOTERAPIA”
„INFORMACJE O OŚRODKU PSYCHOTERAPII”
„JAK RÓWNIEŻ CZYTELNE MENU BEZ ZBĘDNYCH DODATKÓW”

Wkrótce część dalsza tego artykułu…

PSYCHOLOG I PSYCHOTERAPIA

Tagi: psychoterapia wrocław, psycholog wrocław, psychoterapia par wrocław, psycholodzy

skomentuj (0)

Bolesne współżycie 2010-03-12 10:02:14


Do częstych problemów seksuologicznych osób chorych należy bolesne współżycie. Jest to problem wielu kobiet. Take dolegliwości.