O czym chcesz poczytać na blogach?

Pss społem

MóJ ChMuRkOwY BLoGaSeK :-)

Czegóż możemy wymagać od Polski - tak, nie ma pomyłki - jednak ciocia postanowiła utrzymywać konwersacje ze mną - za jakie grzechy.... nie wiem!
Z boku rechocze moja bratowa
- wiesz powinieneś spróbować tej sałatki mój drogi - nie jest co prawda tak smaczna jak ta, którą jedliśmy z Twoim bratem w Mielnie na wakacjach, ale czegóż wymagać tutaj, tamta była ze sklepu PSS Społem
- Och - mówi ciotka - nie powiesz mi moja droga, że PSS Społem robi takie dobre sałatki, a w ogóle taka firma jeszcze istnieje?
Ja was przepraszam.... moje drogie.... idę się przewietrzyć, i w tym momencie syknąłem z bólu, bo moja bratowa wbiła mi paznokcie w udo
- Siedź - syknęła - nie zostawiaj mnie tu z nią
- Przecież Wam świetnie idzie -.

Motyle w dolinie tęczy

„Motyle w dolinie tęczy” jest przekonanie ludzi, że niepełnosprawność nie musi zamykać ich w czterech ścianach. Stowarzyszenie wspiera różne formy aktywności, a warsztaty taneczne służyć mają zwiększeniu samodzielności i aktywności społecznej ich uczestników. Instruktorzy pracujący przy realizacji projektu prowadzą internetowy blog dokumentujący ich pracę – www.projektmotyle.blox.plGrochowalska, prezes stowarzyszenia - Serdecznie dziękujemy wszystkim mieszkańcom za wsparcie okazane w tegorocznej akcji. Szczególne podziękowania za pomoc i wyrozumiałość w czasie trwania zbiórki składam także Kazimierzowi Małeckiemu, Prezesowi PSS „Społem”, dyrekcji „Biedronki”, Szkolnemu Klubowi Wolontariusza z I Liceum Ogólnokształcącego w Sławnie pod opieką nauczycielek: Ireny Rogowskiej i Iwony Wojniak, oraz wszystkim  kierownikom i.

Amelia Juszczak-Michalska


Gdy rozpoczełam pracę zawodową również zauważono moje przywódcze zdolności i umiejętności dobrej organizacji pracy.
Pierwsze moje kroki zawodowe skierowałam do PSS Społem Nowa Huta gdzie przeszłam wszystkie etapy swojej kariery zawodowej. Tam miałam kontakty ze 140 placówkami handlowymi w których ogółem zatrudnionych było około 4 tys. osób.
Pracując w dziale organizacji i techniki handlu zawsze potrafiłam zorganizować i usprawinić pracę placówek handlowych w taki sposób, aby klient był zadowolony, a pracownicy mogli służyć im w sposób profesjonalny.
To między innymi w latach 90-98 placówki Społem przechodziły "metamorfozę". Zmieniały swój wizerunek, kulturę obsługi oraz estetykę.
Po wykorzystaniu swoich pomysłów i umiejętności związałam swoje losy z firmami handlowymi takimi jak ABM - wyposażenie sklepów, Olimar - sprzedaż.

mesmerize blog

Miała być tradycyjnie piękna i magiczna, a okazała się podstarzałą, arogancką prostaczką przebraną za damę. Tudzież jak owiany legendą absynt, po którym głowa jednak boli, a wątroba krzyczy "nienawidzę cię świnio". Co więcej, oryginalny Sacher Torte okazał się zeschniętym kawałkiem czekoladowego piernika, niczym ten ze sklepu PSS Społem w czasach głębokiej komuny. Wszystko to jednak banał i didaskalia, bo nawet najgorsze ciastko da się przełknąć i najbardziej zjechaną wątrobę da się zregenerować. W najczarniejszy weltschmerz od zawsze wpędzają mnie jednak ludzie. Stukam się w czoło, bo mądrość moja niewarta funta kłaków: wciąż po jezusowemu zakładam, że ludzie ludziom.

111 WDW Jarzębina

BARDZO POTRZEBNI WOLONTARIUSZE!!

Ekipa Świętego Mikołaja bardzo pilnie szuka wolontariuszy do zbierania pieniędzy i darów szczególnie w najbliźszy piątek w godzinach 16- 20 na Bielanach.
Trochę mniej bardzo ale jednak dość bardzo ;) :P:P potrzebni są wolontariusze na sobotę i niedzielę, szczególnie do PSS Społem "Nadodrze" i "Zacisze". Pozostałe markety gdzie zbieramy to Bielany Park Handlowy, Ferio, Epi i jakieś nowe coś przy ulicy Lotniczej.

Prosze wszytskich o rozpowszechnianie tej informacji i zgłaszanie wolontariuszy do mnie lub bezpośrednio do Jacka ( jacekszlapka@mikolaj.org )
Mile.