O czym chcesz poczytać na blogach?

Przyrost naturalny

Z perspektywy Anioła... - bloog.pl

Jednej blizny z dzieciństwa, nawet poparzenia schodziły bez śladu...
 
Nie wiem czy numerologia się nie myli, ale już się z niej nie wyśmiewam.


komentarze (8) | dodaj komentarz

przyrost naturalny

środa, 08 lutego 2006 20:59

Rozwinę temat, o którym napomknęłam wcześniej - biadolenia nad niskim przyrostem naturalnym w Polsce, którego absolutnie nie rozumiem [biadolenia nie rozumiem].
  
Przede wszystkim - jeśli spojrzy się na problem globalnie - na Ziemi jest za dużo ludzi, a jakoś nie zanosi się na szybkie skolonizowanie Marsa. Ziemia.

Mała dziewczynka w wielkim świecie

Małżeństwo, miłość, mąż, mężczyzna, mężczyźni, mężowie, naukowcy, naukowiec, para, partner, partner seksualny, partnerka, partnerka seksualna, partnerki, partnerki seksualne, partnerzy, partnerzy seksualni, pary, pięćdziesięciolatek, pięćdziesięciolatka, pięćdziesięciolatkowie, podróż, przyrost, przyrost naturalny, seks, sex, syn, synowie, uczucia, uczucie, uprawianie seksu, wesela, wesele, wyjazd, zblizenia erotyczne, zbliżenia, zbliżenie, zbliżenie erotyczne, związek, związki, ślub, śluby, żona, żony

You can leave a response, or trackback from your own site.

Kefir 2010 – szczepionki, pneumokoki, HPV, terroryzm władzy, media i społeczeństwo, NWO i polityka

Zł co miesiąc w zamian za mieszkanie warte np 400.000 zł. To wynarodowienie na rzecz żydowskich banków. To samo dotyczy programów “gotówka za złoto”;
-średnia długość życia maleje od 1989 roku. Jedna z najniższych średnich długości życia w Europie. Maleje dzietność, ujemny wskaźnik przyrostu naturalnego, 10 milionów emigrantów od 1981 roku;

Odpowiedzi: 6 to “W Polsce mamy 14 do 19 procent ludzi z ryjami przy korycie..

Bloog życiowego malkontenta - Życie na gorąco... - bloog.pl

Nas bogowie!) seksie, będzie tutaj mowa...

No, może tylko troszeczkę...

W zakresie niezbędnym do wyjaśnienia pewnego „zjawiska”.

Już od dłuższego bowiem czasu, zaobserwować można w prasie i wszelkich innych nośnikach informacji, alarmujące dane odnośnie przyrostu naturalnego Polaków.

Nie udało mi się dojść do pozytywnych wniosków.

Zasnąłem pocieszany myślą – iż zarówno w słabym przyroście urodzin w kraju, jak i w stale zwiększającym się przyroście naturalnym Polaków na obczyźnie – nie ma, ale to absolutnie nie ma, mojej winy...

 

 

 

 Podziel się:
Tagi: przyrost naturalny, seks, erotyka, emigracja, .

WYLĘGARNIA

WYLĘGARNIA
czyli oddolna inicjatywa pobudzająca przyrost naturalny
RSS
poniedziałek, 13 lutego 2012
Płody rolne jako metafora twarzoczaszki

W weekend Wylęgarnia świętowała swoje trzecie urodziny.

Przez trzy lata zatoczyłam koło – od początku pierwszej ciąży do początku drugiej. Bardzo chciałabym napisać, że ten okres to również znaczący przyrost wiedzy życiowej, ale nie jestem pewna, czy byłoby to zgodne z prawdą. Doświadczenia? O tak. Ta kolekcja powiększyła się bardzo. Czy jednak wyniosłam z tego wszystkiego jakąś głębszą naukę, nie potrafię stwierdzić. Wciąż często czuję się w życiu jak dziecko we mgle. A może to akurat nigdy.

Luźne przemyślenia

Sierpień 2005
ISBN: 83-918847-7-5
Liczba stron: 341
Wymiary: 140 x 210 mm
Okładka: miękka
Merlin: http://www.merlin.com.pl/frontend/towar/418561

WyNotatki :-)

Książka jest ciekawa, pozaznaczałem sobie wiele kawałków. Może niektóre wpisze - na razie wpisałem dwa:

Przyrost naturalny

Powody za sprawą których przyrost naturalny na zachodzie tak spadł, ze Zachód wymiera: (

  1. Jeżeli każdy ma zapewnioną emeryturę państwową, dzieci przestają być żywą polisą ubezpieczeniową od niedostatków i potrzeb związanych z podeszłym wiekiem.
  2. Jeżeli kobieta.

Winiarka

Są takie kobiety, które to lubią, które brzydzą się włosami faceta, z którym uprawiają seks, ale to ich sprawa, no i wybór.

Mimo mojej tolerancji dla wszelkich seksualnych ludzkich potrzeb, nieustannie będę stawała w obronie bobra. Może jest coś w tym, że w czasach, gdy nie wycinało się go, przyrost naturalny mieliśmy w Polsce dodatni, a i z erekcją panowie mieli mniejsze problemy. Coś w tym jest, natura przecież wiedziała, gdzie zostawić ludziom nadmiar futra, a skąd zabrać.

Chrońmy więc bobra, bo ludzkość wyginie!!!