O czym chcesz poczytać na blogach?

Przypadki

Szkolenia z finansów | Grzegorz Michalski zaprasza na szkolenia otwarte i zamknięte z finansów przedsiębiorstw

Michalski (tel: 503452860 lub tel.: 717181717)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Grzegorz_Michalski

W przypadku zainteresowania tym szkoleniem lub innymi szkoleniami w zakresie:

finansów przedsiębiorstwa

oceny projektów inwestycyjnych

oceny kontrahenta na podstawie analizy finansowej sprawozdań

zarządzania płynnością finansową

oraz innych – podobnych

zapraszam do kontaktu:

Grzegorz Michalski

tel. 503452860 lub tel. +48717181717

Możliwa współpraca w zakresie doradztwa, konsultacji, szkoleń zamkniętych, szkoleń wewnętrznych, szkoleń dostosowanych do Państwa potrzeb.

W trakcie szkolenia przykłady i analizowane przypadki opierają się na danych rzeczywistych.

Proponujemy 12 godzin intensywnych, osadzonych w praktyce i mocno warsztatowych zajęć pod okiem naszego Eksperta.

Uczestnicy będą nabierać umiejętności: analizowania zdarzeń na podstawie sprawozdań finansowych, oceniania sprawozdań w kontekście obecnej i przyszłej kondycji przedsiębiorstwa, rozpoznawania sygnałów ostrzegawczych.

Szkolenie w skuteczny sposób rozwija umiejętności analitycznego myślenia, łącząc je ze zintegrowanym i całościowym spojrzeniem na ocenianą organizację z perspektywy jej strategii oraz z uwzględnieniem etapu rozwoju branży i wpływu czynników spoza organizacji.

Grupa docelowa

Do.

gmichalski financial management zarządzanie finansami

oceny projektów inwestycyjnych

oceny kontrahenta na podstawie analizy finansowej sprawozdań

zarządzania płynnością finansową

oraz innych – podobnych

zapraszam do kontaktu:

Grzegorz Michalski

tel. 503452860

Możliwa współpraca w zakresie doradztwa, konsultingu, szkoleń zamkniętych, szkoleń wewnętrznych, szkoleń dostosowanych do Państwa potrzeb.

Nasze szkolenie w praktyczny i skuteczny sposób rozwija umiejętności analitycznego myślenia.

Proponujemy 12 godzin intensywnych, osadzonych w praktyce i mocno warsztatowych zajęć pod okiem naszego Eksperta.

W trakcie szkolenia wszystkie przykłady i analizowane przypadki opierają się na danych bliskich rzeczywistości.

Uczestnicy będą nabierać umiejętności analizowania zdarzeń pod kątem ich opłacalności, podstawowego szacowania przepływów pieniężnych i elementarnego uwzględniania w decyzjach ryzyka i niepewności.

Grupa docelowa

Szkolenie zalecamy przede wszystkim osobom, które są zainteresowane zrozumieniem podstawowych mechanizmów finansowych zachodzących w przedsiębiorstwie. Zapraszamy pracowników z wszystkich działów przedsiębiorstw, nie tylko działów bezpośrednio zarządzających finansami. Szczególne zaproszenie kierujemy również do właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, którzy zainteresowani są.

W poszukiwaniu prawdy - Onet.pl Blog

Troszczyć o żonę.”

 

Niby to wszystko jest oczywiste. Ale ponieważ niestety widzę,że jest to częste zjawisko to myślę, że warto wspomnieć o problemie, a Panie uczulić na to jak pewne zachowania mogą odbierać faceci.

Zbigniew Kaliszuk (19:02)
Skomentuj

16 listopada 2011
Zabijamy "zlepek komórek" czy całkiem duże dzieci?

W świadomości społecznej funkcjonuje przekonanie że "kompromis" dopuszcza aborcję tylko do 12 tygodnia. Nie jest to prawdą.

W rzeczywistości w przypadku podejrzenia niepełnosprawności dziecka "przerwanie ciąży jest dopuszczalne do chwili.

odszkodowania.mblog.pl - mBlog

Liczyć na żadną pomoc ze strony państwa.

Więcej spraw i odszkodowań

Dyrektorzy opolskich szpitali przyznają, że ich placówkom też zdarzają się przegrane procesy o odszkodowania. Wypłacają je firmy ubezpieczeniowe, bo szpitale mają obowiązek ubezpieczać się od odpowiedzialności cywilnej.


odszkodowania za wypadek przy pracy, odszkodowanie powypadkowe– W ostatnich latach odszkodowań w wysokości kilku czy kilkunastu tysięcy mieliśmy dwa, może trzy – mówi Marek Piskozub, dyrektor opolskiego Wojewódzkiego Centrum Medycznego. – W stosunku do wielkości placówki to bardzo niewiele. No i nie były to przypadki błędów lekarskich, ale sprawy związane z powikłaniami pozabiegowymi – tłumaczy.

 

Dr Julian Pakosz, z-ca dyr. Szpitala Wojewódzkiego w Opolu ds. lecznictwa, mówi w sumie o sześciu toczących się lub zakończonych już postępowaniach w ostatnich dwóch latach.

– Żaden z pozwów nie dotyczył błędów lekarskich – zapewnia. – Bywają natomiast niestety procesy związane z powikłaniami pozabiegowymi czy niezadowoleniem pacjentów z wyników leczenia. Ogromny.

Odszkodowania i Wypadki

Więcej »

13:43, alex443
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 17 lipca 2007
UBEZPIECZENIOWY FUNDUSZ GWARANCYJNY
UFG jest instytucją powstałą dla rejestracji umów ubezpieczenia i nadzorowania wykonania tych umów. Członkami UFG są wszystkie firmy ubezpieczeniowe (także zagraniczne działające na terenie Polski) posiadające zezwolenie na udzielanie ubezpieczeń obowiązkowych. Do ustawowych zadań Funduszu należy zaspokojenie roszczeń odszkodowawczych w określonych przypadkach. Przede wszystkim UFG wypłaca odszkodowanie w przypadku gdy nie jest znany sprawca szkody na osobie (przykładowo zbiegł kierowca, który potrącił rowerzystę) lub sprawca nie miał wykupionego obowiązkowego ubezpieczenia OC pojazdu. UFG zaspokaja również roszczenia wynikające ze szkód wyrządzonych przez rolnika lub inne osoby zamieszkujące jego gospodarstwo, nie ubezpieczone obowiązkowym ubezpieczeniem OC rolników. W przypadku upadłości firmy ubezpieczeniowej UFG również pokrywa roszczenie jeżeli aktywa firmy nie są w stanie pokryć w pełni odszkodowania. Roszczenie pokryte jest w części przez Fundusz, gdy poszkodowany może zlikwidować szkodę korzystając z zawartej umowy.

życie po alkoholu

11:12, kociesprawy , Dziś
Link Komentarze (3) »
wtorek, 01 maja 2007
Kot- dziecię Boże :)

      Nie masz czasem wrażenia, że Twoje życie składa się z przypadków? Wszystkie plany, te małe i te misternie plecione przez długi czas zmieniają się dosłownie w mngnieniu oka - przez "głupi" przypadek? A potem patrzysz i... tych przypadków zaczyna robić się zbyt dużo, żeby były jedynie przypadkami.... Nagle zaczynasz dostrzegać, że te przypadki układają się w PLAN. Nie twój plan - plan kogoś silniejszego od Ciebie...
     Wszyscy wierzymy, że jesteśmy panami i paniami własnego losu... Czy aby na pewno?

* Przeszedłem to, co przeszedłem, by zamiast dzieci, które chcieliśmy, rodziny, którą chciałem, skończyło się jak się skończyło. Gdyby w krytycznym momencie, gdy podjąłem decyzję o leczeniu, kobieta została przy mnie - czy byłyby dzieci? Może "Ktoś" wiedział lepiej, co się stanie i nie dopuścił do poczęcia? A proszki długo wcześniej poszły precz..... przypadek...
* Już dobrze mi szło, ale przez siebie, przez uczucia wpadłem w dwutygodniową "śpiączkę"..