O czym chcesz poczytać na blogach?

Przyjęcia do policji

Moje pisanie

Przyznają jednak, że chcą działać precyzyjnie, dlatego prace nad jej powstaniem trwały kilka miesięcy. W prywatnych rozmowach członkowie śląsko-dąbrowskiej grupy „Ujawnić prawdę” nie ukrywają, że woleliby, aby lista była dostępna w sieci w 26. rocznicę podpisania Porozumień Sierpniowych.

– Materiały, czyli kserokopie akt z IPN, które dostajemy.

niedziela, 09 kwietnia 2006
Komendant z rodowodem

Komendant z kwalifikacjami

Był oficerem SB, teraz jest komendantem policji w Chorzowie na Śląsku. W stanie wojennym przesłuchiwał opozycjonistów, dziś.

Wpadka z policjantami z Mysłowic nie przeszkodziła w karierze Terlegi. Mieczysław Kluk, komendant wojewódzki policji w Katowicach, aresztowany kilka miesięcy temu pod zarzutem przyjęcia łapówki od mafii paliwowej, zrobił go szefem swego Inspektoratu.

Inspektorat to jedna z najważniejszych komórek.

Badania we Wrocławiu

Odpowiedzi

  • Najpopularniejsze pozycje
  • Ostatnie komentarze
  • Tagi

  • Testy psychologiczne do policji
  • Multiselect pytania
  • Multiselect odwołanie od opinii psychologa
    Swoich badań byłem odpowiedzialny również za szkolenia z pierwszej pomocy i niestety zacząłem się uczyć pracy z ludźmi jako ich przełożony. Niestety od czasu do czasu moi współpracownicy potrafili nawalić i nagle musiałem rzucać przyjęcia w moim gabinecie, po to aby zabezpieczyć osobiście zajęcia w drugiej części miasta. Zaowocowało to szybką zmianą moich współpracowników oraz polepszeniem jakości świadczonych usług.
  • Aczkolwiek wtedy kosztowało mnie to wiele nerwów i zdrowia nie uważam tego czasu za zmarnowany. Jako lekarz medycyny transportu wczułem się w rynek prawa jazdy we Wrocławiu, a wiedza ta procentuje mi do dzisiaj.  Zacząłem też wymagać więcej od swoich pracowników czy podwykonawców. Niestety, osoby nierzetelne nie mają w sumie ze mną co współpracować na dłuższą metę. Szkoda po prostu wspólnej męczarni

Podstawową.

maggie820 blog

Zgodnie z pomysłem burmistrza pokryła gmina. W sumie mało mnie obchodzi tego rodzaju sponsoring ze strony naszych władz, ale… Do ciężkiej cholery- brak jest kasy na zapomogi dla osób ubogich, a na tego rodzaju „przyjęcia” już jest. Co więcej – nasz burmistrz, były ksiądz – zgarnął podobne jakieś fundusze na gminę do własnej kieszeni, obcinając tym samym środki na pomoc dla tych, którzy głodem przymierają. Oczywiście mam.Mych nowych 'doznań" zapraszam za dni kilka... Tym czasem zainteresowani mogą sobie lookonąć na www.elmoo.fotka.pl
skomentuj (0)
2006-08-08 21:06:15 >> Kolacja u rodziny Z.


Jako że Gocha podreptała do swego chłopa, zasiedliśmy do kolacji z mamą, ojcem i bratem Krzyśkiem, który czasem ma poronione pomysły…
Tym razem miast puścić do posiłku jakąś muzykę (niekoniecznie klastyczną, gdyż u nas takowej się nie.(zadziwiające, że do kopnięcia w tyłek ewentualnie zapodanie malynowego kopa w zmęczone- DZIŚ – umysłu rozpapranie , chętnych nie brak… Oj nie brak…)

Byłam w Olsztynie po raz piąty w sprawie pracy w policji… Ludzie, co za paranoja!!! Gdyby nie jakiś miły i wysoko postawiony (a przede wszystkim kompetentny i zorientowany) pan policjant dalej bym nie była w stanie tej przeklętej biurokracji skumać!
W czym rzecz…
.

{kisses-and-hugs} blog

W pobliżu. Moja mam to tysiące kilometrów a rodzica Simona niby bliżej ale też daleko i znowu czas ucieka a oni chcą się wreszcie cieszyć podróżowaniem i czasem wolnym. 
   - Nawet plany Simona, żeby kupić dom z kawałkiem ziemi zejdą na plan dalszy jeśli pojawi się dziecko. Tu też się miło zdziwiłam bo to ja mówiłam, że nie chcę, żeby kiedykolwiek w przyszłości Simon powiedział, że gdyby nie dziecko to.
I ten gość, o którym dzisiaj mowa był wcześniej w więzieniu za napad z bronią.
Nie miał przy sobie żadnego dokumentu i nie zdobyłam nic od policjantów, którzy się nim zajmowali wcześniej. Armia Zbawienia odmówiła przyjęcia go głównie z braku jakiegokolwiek dowodu tożsamości.
Gość się zdenerwował, zaczął krzyczeć i zapytał co ma zrobić, żeby mieć dach nad głową - obrabować jubilera? Powiedziałam, żeby tego nie robił i.Do wniosku, że jedynym sposobem, żeby to zdobyć jest dać aresztować. Podniósł więc krzesło i chciał zbić szybę w recepcji. Szefowa oczywiście zaprotestowała - po części dlatego, że stoi po drugiej stronie szyby, na telefonie do policji. A on na to, i tu muszę powiedzieć udowodnił, że ma w sobie resztki dobrego człowieka, żeby się odsunęła (wtedy jej nie skaleczy tłucząc szybę).
Policja w końcu przyjechała i gość ma dach nad głową na jedną noci.

Kożuchów - Onet.pl Blog

7 września 2008 r. "DOŻYNKI GMINNE".

Program obchodów
12:30 Msza św. w Kościele Parafialnym pw. Matki Bożej Gromnicznej w Kożuchowie
13:30 Korowód Dożynkowy na Stadion Miejski 
13:45 Uroczyste otwarcie DOŻYNEK - Stadion Miejski
14:00 Konkurs na najpiękniejszy wieniec dożynkowy
14:30 Festyn dla dzieci  „ Z klaunem i pantomimą”

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji i przedstawienie porządku obrad.
2. Sprawozdanie z prac Burmistrza między sesjami.
3. Analiza i ocena bezpieczeństwa publicznego – funkcjonowanie Straży Miejskiej i Policji.
4. Zabezpieczenie przeciwpożarowe  – działalność Państwowej Straży Pożarnej i jednostek OSP.
5. Informacja o złożonych wnioskach i pozyskanych środkach zewnętrznych.
6. Podjęcie uchwał w.Wyznaczenia inkasentów oraz określenia wysokości wynagrodzenia za inkaso, XXIV/4/08
d/ zmieniająca uchwałę w sprawie regulaminu udzielania pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla uczniów, XXIV/1/08
e/zmiany uchwały w sprawie przyjęcia do realizacji projektu inwestycyjnego „Uporządkowanie gospodarki ściekowej w aglomeracji Kożuchów”. XXIV/5/08
7. Interpelacje, wnioski i oświadczenia.
8. Przyjęcie protokołu z ostatniej sesji.

pamietnikszatanisty


Noszenie babki coraz bardziej mi się zaczyna podobać (chyba jest lżejsza o jakieś 1-2 kg za każdym razem jak straci trochę krwi).
Józek powiedział, że "Jeszcze parę ciosów głową i babcia wystrugała by na murze piękny piekłagram..."
Fakt... szkoda, że zdążyła wcześniej zemdleć...

21:34, sanszatan
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 06.

Przez telefon ambulans (tak po szatańsku, bo do szpitala jest numer 999).

W szpitalu okazało się że Kazek nie zdążył w pore odsunąć nosa od drzwi do domku stróża.

W karcie przyjęcia do szpitala wpisaliśmy, że Kazek "pośliznął się na mydle jak sikał na mur i w wyniku perturbacji powietrza uderzył twarzoczaszką w laminowaną płytę sosnową, która, traf chciał, znajowała się w pobliżu muru.

Zostać szatanistami (i miał dodać jeszcze, że ładna pogoda ale nie zdążył).

Stróż strasznie się zezłościł i zaczął krzyczeć żebysmy "wypierdalali do wszystkich diabłów" bo wezwie policje.

Rozeszliśmy się więc do domów.

Przypominam sobie że po tym zajściu babka Józka miałą taką smutną minę, że aż mnie coś zakuło z prawej strony w klatce.